baki

چیزهایی که هرگز نباید در فرودگاه بپوشید

اغلب اوقات ، برخی از مهمترین چیزها در عجله ای که برای مسافرت د اریم فراموش میشوند ، از جمله آنچه را میخواهید در مسافرت خود بپوشید. زیرا راحتی در سفر مهم است.

چیزهایی که هرگز نباید در فرودگاه استفاده کنید:

• کفش هایی که راحت درآوردن آنها دشواراست. تسمه های مختلف ، یا بند روی کفش شما را در امنیت فرودگاه گرفتار می کند.

• فلیپ فلاپ یا پاشنه بلند. ...

• عطر..

• جواهرات. ...

• بابی پین یا گیره موی فلزی. ...

• شلوار تنگ. ...

• لباس ...

• ژاکت

فرودگاه - هلدینگ باکی

کفش هایی که راحت درآوردن آنها دشوار است:

تسمه های مختلف ، دست و پنجه نرم یا بند روی کفش شما را در امنیت فرودگاه کم می کند. سبک های لغزش را برای جلوگیری از دردسر انتخاب کنید. وانت و TOMS برای روزهای مسافرتی عالی هستند و در رنگهای مختلف و رنگهای چاپی مناسب برای کودکان و بزرگسالان در دسترس هستند.

فرودگاه - هلدینگ باکی

فلیپ فلاپ یا پاشنه بلند :

در حالی که باکفش پاشنه بلند راحت است که در امنیت فرودگاه از بین برید و به عقب برگردید ، ایده خوبی نیست. - به خصوص اگر به سمت ساحل حرکت می کنید و در حالی که صندل ها به نظر می رسد خوب باشد. به علاوه ، چه کسی می خواهد از طریق پلیس امنیت پابرهنه راه برود؟

فرودگاه - هلدینگ باکی

عطر :

مسافران به دلیل سردرد ، آسم و آلرژی دیگران که خود را در رایحه مورد علاقه خود غرق می کنند شکایت دارند. عطر را برای مقصد سفر خود استفاده کنید (یا بهتر آن است که آن را در خانه بگذارید تا از احتمال ریخت و پاش جلوگیری شود).

جواهرات :

بایولز باید از امنیت خارج شود ، پس خطر از دست دادن یا شکستن آنها وجود دارد؟ قطعات ویژه ای را در مورد جواهرات مسافرتی بسته بندی کرده و هنگام رسیدن به مقصد خود از وسایل جدا کنید.

فرودگاه - هلدینگ باکی

بابی پین یا گیره موی فلزی :

فراموش نکنید که باید یک دستگاه فلزیاب را طی کنید. پین های بابی و گیره موی فلزی را بعداً استفاده کنید و اگر می خواهید موهای خود را بپوشید ، یک پیشانی بند بپوشید. بسیاری از آنها با کمان و پومپوم همراه هستند تا از fashionistas بزرگ و کوچک از آن لذت ببرند.

فرودگاه - هلدینگ باکی

شلوار تنگ :

ساعت ها در فرودگاه و هواپیما می نشینید. شلوار جین عملی نیست. اما این بدان معنا نیست که شما باید برای راحتی خود را قربانی کنید. کوت را از شلوار جین کلوت بررسی کنید. آنها بسیار نرم هستند و برای فرم لاغری به فرم شما شکل می گیرند. همچنین شلوارهای Mia Toothpick Skinny برای بسیاری از مسافران بسیار جذاب است و این مارک همچنین دارای بند ناف رنگی ، شلوار جین پسرانه و سایر سبک ها است.

فرودگاه - هلدینگ باکی

لباس :

در حالی که لباس های روان ، به راحتی شیک و پوشیده به نظر می رسند ، آنها برای فرودگاه ایده آل نیستند - به خصوص وقتی نوبت ورود به فلزیاب و بلند کردن بازوهای شما باشد (و مخصوصاً اگر لباس کوتاه باشد). درعوض ، یک پارچه و شلوار ساق بلند را انتخاب کنید.

فرودگاه - هلدینگ باکی

ژاکت :

صرف نظر از اینکه هوا در بیرون سرد است یا خیر ، داخل هواپیما می تواند خسته کننده و ناراحت کننده باشد - و حتی باعث بیمار شدن شما شود. به جای ژاکت ، یک پیراهن نخی انتخاب کنید که نفس بکشید و راحت تر باشد.