baki

چگونه جهان بعد از ویروس COVID دوباره باز می شود

پس از نبردی طولانی و وحشتناک که جهان علیه ویروس کرونا درگیر بوده است ، ما سرانجام قادر به قدم برداشتن هستیم. ذهن خود را حفظ کنید جنگ همچنان ادامه دارد زیرا ما هنوز از Covid-19 رها نشده ایم.

05 آبان | 99

ما مجبور شدیم زندگی را دوباره شروع کنیم ، کار ، تحصیل و چیزهای دیگر را از سر بگیریم. البته ، با تدابیر ایمنی مناسب ، روز به روز دنیا فقط کمی بیشتر باز می شود. به عنوان مثال ، اکوادور و گالاپاگوس اکنون برای بازدید کنندگان آزاد است. آنها از اولین مقاصد مسافرتی هستند که پس از همه گیری باز شده اند. بنابراین ، بیایید نگاهی به پروتکل های ورود به اکوادور و گالاپاگوس بیندازیم.

تست PCR منفی

اگر مایل باشید تقریباً به هر کشور خارجی و نه فقط آمریکای جنوبی سفر کنید ، این مهمترین معیاری است که باید از آن استفاده کنید. بنابراین ، مطمئن شوید که یک آزمایش منفی SARS-COV 2 / COVID-19 PCR - در زمان واقعی: قبل از ورود به گالاپاگوس ، نازوفارنکس انجام داده اید. این نباید یک تست سریع باشد. قبل از انجام 96 ساعت آزمون و منفی بودن باید وارد Galapagos شوید. برای اکوادور ، این آزمون باید طی ده روز از ورود شما انجام شود. اگر در کشور اکوادور در دسترس نباشد ، می توانید این تست را در ورودی اکوادور انجام دهید.

بسته های خود را از قبل رزرو کنید

شما مجاز به سفر در اکوادور و گالاپاگوس هستید ، اما رسیدن به مقصد بدون برنامه مناسب نه راحت است و نه امن. منظور ما از برنامه ، بسته شما و تور شماست.

پروتکل ها به شما پیشنهاد می دهد قبل از رسیدن به اکوادور و گالاپاگوس ، به جای گشت و گذار در جزیره ، هتل خود را رزرو کنید و امیدوار باشید که مکانی برای اقامت پیدا کنید. اگر در رزرو قبلی هتل اقدام نکنید احتمالاً در همه جا محروم خواهید شد. بنابراین ، حتماً به وب سایت وزارت گردشگری اکوادور و گالاپاگوس مراجعه کرده و در امر رزرو به خود کمک کنید.

دمای بدن کمتر از 9/37 درجه سانتیگراد

همانطور که می دانید ، یکی از رایج ترین علائم ویروس کرونا ویروس تب است. این منصفانه است که اگر احساس ناراحتی می کنید خانه خود را ترک نکنید. به همین دلیل است که هنگام رسیدن به فرودگاه ها یا جزایر اکوادور و گالاپاگوس ، دمای بدن شما باید کمتر از 37.9 درجه سانتیگراد باشد. وحشت نکنید آرام و جمع باشید. دمای بدن شما چندین بار بررسی می شود تا از امنیت و سلامت خود و دیگران اطمینان حاصل کنید. بنابراین ، شما باید همکاری کنید.

خود را محافظت کنید

تعجب آور خواهد بود که شما ملزم به پوشیدن ماسک صورت در اکوادور و گالاپاگوس هستید. از هرجای جزیره می توانید ماسک بگیرید. در صورت عدم انجام جریمه و عواقب دیگر همراه است. بالاخره این برای ایمنی شما و سایر افراد ضروری است. همچنین ، شما باید مرتباً دستان خود را بشویید. ژل های ضدعفونی کننده در همه جای اکوادور و گالاپاگوس موجود است. با این حال ، شما باید خودتان را حمل کنید. همچنین ، اطمینان حاصل کنید که سند عبور ایمن خود را هر زمان که بیرون می روید نگه دارید. آن را از هتل از قبل رزرو شده خود دریافت خواهید کرد.