baki

موریس پروتکل های بهداشتی پیشرفته را برای بخش گردشگری تشریح می کند

اداره گردشگری موریس مجموعه جدیدی از دستورالعمل ها را منتشر کرده است که به تشریح اقدامات بهداشتی برای از سرگیری فعالیت در بخش گردشگری می پردازد.

01 تیرماه | 99

این کار به گونه ای طراحی شده است که راه حل های بهداشتی و ایمنی ویژه ای را برای مشاغل گردشگری در اختیار شما قرار می دهد تا از امنیت کارمندان و مشتریان اطمینان حاصل شود. انتشار این سند - که برای همه شرکای گردشگری برای بارگیری آنلاین در دسترس است - بخش اصلی استراتژی بازیابی موریس را تشکیل می دهد. راه حل های ارائه شده در سند راهنما ، که توسط شورای جهانی مسافرت و جهانگردی (WTTC) تأیید شده است ، متناسب با نیازهای مختلف عملیاتی انواع مشاغل مرتبط با گردشگری از شرکت های کرایه اتومبیل و زمین های گلف گرفته تا رستوران ها و مسافرخانه ها و هتل ها تنظیم شده است.

حمل و نقل با پکن درگیر موارد جدید Covid-19 شد

بیش از 1200 پرواز در پکن لغو شده اند زیرا پایتخت چین در پاسخ به شیوع جدید کووید 19 بسته است. خدمات راه آهن نیز حداقل تا 9 ژوئیه کاهش یافته است. این حرکات در حالی رخ داده است که امروز 31 مورد گزارش شده است که در کل هفته گذشته به 137 مورد رسیده است. قبل از سنبله اخیر ، پایتخت چین بدون هیچ موردی در محلی منتقل شده است.اعتقاد بر این است که شیوع این بیماری در بازار گسترده مواد غذایی Xintiandi آغاز شده است که 80 درصد گوشت و سبزیجات را در این شهر تأمین می کند. در نتیجه میلیون ها نفر در پکن اکنون تحت محدودیت های جدید زندگی می کنند. ساکنان مناطق پرخطر یا متوسط ​​نمی توانند از شهر خارج شوند. افراد در مناطق کم خطر می توانند ترددکنند ، اما ابتدا باید جواب تس منفی را اعلام کنند. کلاس های ابتدایی ، دبیرستان و کلاس های دانشگاه به حالت تعلیق درآمده است ، تیم های ورزشی نمی توانند بازی کنند و استخرها و سالن های بدنسازی تعطیل است. با این حال ، جاده ها باز است ، و شرکت ها و کارخانه ها هنوز هم می توانند کار کنند.

سنت لوسیا با بازگشایی کشور ، فعالیت های جدید گردشگری را آغاز می کند

یک کمپین بازاریابی جدید در زمینه گردشگری ایجاد شده توسط آژانس گردشگری سنت لوسیا ، وزارت جهانگردی و دولت سنت لوسیا اولین فعالیت خود را انجام داده است. کار با "او سنت لوسیا است ... بگذار او از شما الهام بخشد" ، سنت لوسیا تنها کشور جهان به نام یک زن است ، آغاز می شود. این کمپین به عنوان یکی از مؤلفه های بازاریابی بین المللی برنامه بازگشایی مرحله مقدماتی Covid-19 سنت لوسیا ، کلیه بازارهای بین المللی و جهانگردی منطقه ای را با ابتکارات مختلفی هدف قرار می دهد. به میلیونها مصرف کننده از طریق رسانه های اجتماعی ، بازاریابی دیجیتال و انفجارهای الکترونیکی اختصاص داده می شود. رویکرد متفکرانه این کمپین جذاب ترین نقاط فروش سنت لوسیا را نشان می دهد ، از جمله قرار گرفتن آن به عنوان یک مقصد تعطیلات که زیبایی طبیعی در آن وجود دارد. دومینیک فدی ، وزیر جهانگردی سنت لوسیا ، گفت: "به محض اینکه جهان به تدریج به دنبال Covid-19 بازگشایی می شود ، مسافران در جستجوی فرار از تعطیلات هستند." "مبارزات بازاریابی جدید گردشگری ما فرصتی است برای باز کردن مجدد مسئولانه و روح الهام بخش سنت لوسیا ، زیرا ما سیاستی را اجرا می کنیم که به ما امکان می دهد تا با کووید 19 همزیستی کنیم."