baki

پرواز VIP

VIP Airline :

هواپیمایی است که مجهز به شیوه ای مجلل (مثلاً برش چوب و تخته های چوبی) کار می کند ، به طور معمول تعداد صندلی ها در این هواپیماها به شدت کاهش یافته ، بخش های (جدا شده از یکدیگر) برای حفظ حریم خصوصی ، صندلی های روبرو یکدیگر با یک جدول بین را شامل میشود.

هواپیما - هلدینگ باکی

سالن فرودگاه VIP چیست ؟

شرکتهای هواپیمایی برای سالن های هواپیمایی و خدماتی به مسافران پریمیوم ، که معمولاً مسافرانی باکلاس پروازی درجه یک و کلاس تجاری هستند ، و دارای سطح پرواز مکرر در سطح پرواز ، و عضویت کارت اعتباری سفر حق بیمه هستند ، فعالیت می کنند.

هواپیما - هلدینگ باکی

بلیط پرواز VIP :

در بلیط هواپیما VIP ، می بینید که ما خودمان به شدت در خدمات مسافرتی تخصص داریم ، به خصوص در رزرو بلیط هواپیما. بلیط هواپیما VIP یک موتور جستجوی پرواز جهانی است. ما از فناوری نوآورانه برای پیدا کردن بهترین پرواز با ارزش سریع و آسان استفاده می کنیم. طیف گسترده ای از همکاران ، معاملات بزرگ و محتوای سفر ما باید ما را به عنوان نقطه شروع طبیعی برای تحقیقات سفر شما قرار دهند.

سالن های پرداخت به ازای هر بار استفاده :

در مقایسه با سالن های هواپیمایی ، این امکانات برای مسافرانی که در فرودگاه مسافرت می کنند ، صرف نظر از کلاس بلیط یا هواپیمایی ، با توجه به پرداخت هزینه باز است. بیشتر آنها فقط روزهای تعطیل را ارائه می دهند ، اما برخی نیز عضویت در سال و زندگی را ارائه می دهند. دسترسی به سالن ها می تواند از طریق سیستم عامل های آنلاین مانند LoungeBuddy رزرو شود یا در موارد محدود ، گذرهای یک روزه را می توانید مستقیماً در ورودی سالن خریداری کنید.

هواپیما - هلدینگ باکی

سالن های هواپیمایی درجه یک :

برای بسیاری از ایرلاین ها ، یک سالن کلاس اول نیز به مسافران درجه یک بین المللی و درجه تجاری ارائه می شود. سالن های کلاس اول معمولاً منحصر به فرد تر بوده و از امکانات بیشتری نسبت به کلاس تجاری برخوردار است که مطابق با مفهوم اروپایی / آسیایی یک سالن فرودگاه است. در معدود مواردی است که امکانات رفاهی فقط در سالن کلاس تجاری ارائه می شود ، مسافران درجه یک مجاز هستند در صورت تمایل از سالن تجاری استفاده کنند.

هواپیما - هلدینگ باکی

در هر صورت ، هرکسی که دارای سالن کلاس اولی باشد ، تقریباً به طور خودکار به سالن کلاس تجاری دسترسی پیدا می کند - مثل اینکه یک همراه مسافر در کلاس اول نیست و به عنوان مهمان نمی تواند وارد سالن کلاس اول شود. در بیشتر موارد خطوط هوایی مسافر درجه یک را به صورت رایگان به باشگاه استاندارد فرودگاهی خود ارائه می دهند. بعضی از شرکتهای هواپیمایی پس از یک پرواز بین المللی طولانی ، "سالن های ورودی" را برای استراحت مسافر ، و غذا خوردن ارائه می دهند.

دسترسی به سالنها :

دسترسی به سالن های فرودگاه ممکن است از چند طریق ممکن باشد. در استرالیا ، کانادا و ایالات متحده یک روش متداول برای دستیابی با خرید عضویت سالانه یا مادام العمر است ، در حالی که در آسیا و اروپا این امر معمولاً غیرممکن است. برای اعضای نخبگان بعضی اوقات هزینه عضویت کاهش می یابد. برنامه پرواز مکرر هواپیمایی که اغلب ممکن است با استفاده از مایل پرداخت شود. برخی از کارتهای اعتباری رده بالا مرتبط با هواپیمایی یا شبکه استراحت ، مانند Chase Sapphire Reserve ، Delta Reserve و United MileagePlus Club ، شامل عضویت در سالن ها تا زمانی که شخصی صاحب کارت باشد.

هواپیما - هلدینگ باکی

همچنین دسترسی به سالن را می توانید با کارت وضعیت هواپیمایی ، که در اروپا رایج است ، بدست آورید. سطح بالای پرواز اغلب در هنگام مسافرت دسترسی به هر یک از سالن های هواپیمایی یا سالن های شرکت هواپیمایی را امکان پذیر می کند (معمولاً لازم است که دارنده کارت در یکی از شرکت های هواپیمایی رزرو خود را انجام دهد.) اکثر خطوط هوایی معمولاً در روزهای مسافرت خود به هر کس که در کابین های پریمیوم خود (کلاس اول یا کلاس تجاری) دسترسی دارند ، دسترسی رایگان به سالن میدهد. در آمریکای شمالی این معمولاً فقط برای مسافران در پروازهای بین قاره ای در دسترس است.

امکانات:

علاوه بر ارائه صندلی راحت تر ، سالن ها معمولاً نوشیدنی های مختلف را تعریف می کنند ، و میان وعده های سبک [مانند] میوه ، پنیر ، سوپ ، شیرینی و اقلام صبحانه را تهیه می کنند. سالن ها یک نوار باز برای برای استفاده از خوراکی ها و نوشیدنی ها با سلیقه مسافر را ارائه می دهند.

هواپیما - هلدینگ باکی

از دیگر امکانات این دستگاه می توان به مانیتورهای اطلاعات پرواز ، تلویزیون ، روزنامه و مجله ،به علاوه مراکز تجاری با میز ، ایستگاه های کاری اینترنتی ، تلفن ، فتوکپی و خدمات فکس اشاره کرددسترسی رایگان به اینترنت بی سیم برای مراجعان نیز رایج است. در آسیا ، اروپا و خاورمیانه ، سالن ها (مخصوصاً مسافرینی که برای مسافران درجه یک وجود دارند) می توانند بسیار مجلل باشند ، یک بار باز با حق بیمه عالی ، غذاهای بوفه کامل و سرد وگرم ، اتاق سیگار ، خدمات اسپا و ماساژ ، مراکز تناسب اندام ، کابین های خصوصی ، و دوش.