baki

پرواز در صورت داشتن سكته قلبی

پرواز در صورت داشتن سكته قلبی كه عوارض اساسی مانند نارسایی قلبی داشته باشد ، پس از دو هفته در فرد با ثبات علائم مجاز است. اگر فرد تحت آنژیوپلاستی که در آن استنت (مش سیم) در شریان های قلب قرار می گیرد ، انجام شده باشد ، قبل از سفر پرواز یک دوره انتظار یک هفته توصیه می شود.

پرواز - هلدینگ باکی

فهرست جدید سفر هوایی برای بیماران قلبی:

مبتلایان به بیماری قلبی باید اقدامات احتیاطی را انجام دهند و در مورد برنامه های سفر با پزشک خود صحبت کنند. محققان می گویند دستورالعمل سفر هوایی ایمن در بین مبتلایان به بیماری قلبی متفاوت است و از اطلاعات کمی پشتیبانی می شود. اما بررسی تحقیقات موجود نشان می دهد افراد مبتلا به بیماری های قلبی می توانند با رعایت چند مرحله ساده ، خطر بروز عوارض را در هواپیما کاهش دهند. اگرچه خطر آنژین ، سکته قلبی و ضربان قلب نامنظم یا سایر عوارض مهم در بین مبتلایان به بیماری پایدار قلبی اندک است ، اما محققان می گویند که مشکلات مرتبط با قلب درصد بالایی از موارد اضطراری پزشکی در پرواز را تشکیل می دهد. آنها همچنین می گویند گروه های خاصی ممکن است در معرض خطر حوادث ناشی از پرواز در معرض خطر قرار بگیرند. این نگرانی ها باعث شد تا اوایل سال جاری دولت فدرال حمل و نقل هوایی ایالات متحده موظف شود كه یک دستگاه ضربدرزد اتوماتیک خارجی (AED) را بر روی تمام هواپیماهای مسافربری با حداكثر ظرفیت بار بیش از 7500 پوند قرار دهد.

پرواز - هلدینگ باکی

سفر هوایی خطرات زیادی را برای افراد مبتلا به بیماری قلبی ایجاد می کند

برای این گروه ارائه دادند. محققان می گویند یکی از بزرگترین خطراتی که افراد مبتلا به بیماری های قلبی هنگام پرواز دارند ، ترومبوز وریدی یا ایجاد لخته خون در رگ های پا ، لگن یا بازوها است. نشستن در ساعات طولانی ، کم آبی و پایین آمدن سطح اکسیژن در یک کابین هواپیما ، همه می تواند فرد را در لخته شدن خون مستعد کند. بیشتر داده ها نشان داده اند که پروازهای بیشتر از هشت ساعت بیشترین خطرات را در پی دارند. سفر هوایی نیز در کمتر از دو هفته پس از حمله قلبی و بدون عوارض توصیه نمی شود. پرواز در صورت داشتن سكته قلبی كه عوارض اساسی مانند نارسایی قلبی داشته باشد ، پس از دو هفته در فرد با ثبات مجاز است. اگر فرد تحت آنژیوپلاستی که در آن استنت (مش سیم) در شریان های قلب قرار می گیرد ، انجام شده باشد ، قبل از سفر پرواز یک دوره انتظار یک هفته توصیه می شود. دوره بلافاصله پس از عمل استنت خطر بالایی از تشکیل لخته را به همراه دارد. سفر هوایی در این مدت خطر را بیشتر می کند.

پرواز - هلدینگ باکی