baki

بهترین پارک های تفریحی در یونان

یونان مکانی تاریخی است که بسیاری از وقایع مهم جنگ ، سیاست ، هنر و فلسفه در آن اتفاق افتاده است. امروزه ، این کشور یک مکان محبوب گردشگری برای افرادی شده است که علاقه مندند تاریخ را از دوران پارینه سنگی تا دوره روم ردیابی کنند. بسیاری از مقاصد پر بازدید یونان ویران شده اند ، اما با این وجود زیبا هستند. این کشور همچنین دارای چشم اندازهای زیبا از دریا و مناظر است. برخی از محبوب ترین مکانهایی که مردم در این کشور بازدید می کنند شامل آکروپولیس ، دلفی باستان ، آتن ، شهر قدیمی رودز ، پاتموس و تنگه ساماریا است. یونان مکانی آفتابی است و دارای آب و هوای مدیترانه ای تابستان گرم است. اگر قصد سفر به یونان را دارید ، یک روش عالی برای خنک کردن خود بازدید از چندین پارک تفریحی یونان است ، جایی که آنها دارای سایه ، پارک آبی و نوشیدنی های سرد هستند. در اینجا لیست بهترین پارک های تفریحی و شهربازی یونان را در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم.

1. Aqualand Park Corfu

پارک آبی Corfu یک شهربازی محبوب است که در اواخر دهه 90 درهای خود را به روی عموم باز کرد. کسانی که پارک آبی Aqualand را احداث کرده اند همان شرکتی هستند که پارک های Disney و Universal Studios را طراحی کرده اند و اطمینان حاصل می کنند که همه چیز در این پارک از بالاترین کیفیت برخوردار باشد. این پارک یک آبادی آبی به اندازه 75000 متر مربع (807293 فوت مربع) است که توسط جنگل احاطه شده است. این پارک از استخرهای شنای عظیم ، انواع سرسره ها ، مجسمه های حیوانات آبگیر و همه امکاناتی که ممکن است لازم داشته باشید تشکیل شده است. امکانات دیگر این پارک شامل کمد ، بیش از 600 جای پارک رایگان ، دوش ، رختکن ، چتر و یک ایستگاه کمک های اولیه میباشد. در داخل پارک ، آنها همچنین دارای رستوران ها ، مغازه های سوغات ، و آبگرم هستند.

آدرس : Agios Ioannis Corfu Agios Ioannis ، Parelioi 491 00 ، Greece

ساعت کار: 10 صبح - 6 عصر (روزانه)

2. Limnoupolis

Aqua Crea Limoupolis یک پارک آبی است که تجربه های سرگرم کننده و پر از آفتاب را به همه بازدید کنندگان خود ارائه می دهد. این پارک دارای چندین استخر شنای بزرگ ، پنج سرسره چند رنگ ، سرسره های پیچشی سه گانه ، سرسره های غول پیکر 100 متری (328 فوت) ، رودخانه لیموپولیس ، سیاهچاله و یک سرسره سقوط آزاد 55 متری (180 فوت) میباشد. در این پارک به طور منظم مهمانی ها و رویدادها را برگزار می کنند. برای اطمینان از ایمنی درون پارک ، Aqua Crea Limoupolis از یک سیستم مکانیکی و آزمایشگاهی یکپارچه با گواهینامه های ایمنی و همچنین ناجیان ماهر و باتجربه در هر نقطه از آب پارک استفاده می کند.

3. شهر آبی

از Watercity دیدن کنید! این پارک آبی ، واقع در ساحل شمالی کریت ، محلی است که مردم می توانند انواع بازی های آبی مانند استخر موج ، بازی تارزان ، استخر دو کودک ، گرداب ، سرسره های کودکان ، لوله های آبی و سقوط آزاد ، سرسره را تجربه کنند.امکانات خاصی در پارک شامل ایستگاه کمک های اولیه ، سالن زیبایی ، بوتیک ، فروشگاه سوغاتی ، کمد ، رختکن ، عکاس پارک و پارکینگ وجود دارد .

4. دهکده آب زانته

دهکده آب زانته یکی از بزرگترین پارک های آبی در کل یونان است. این پارک 40،000 متر مربع (430556 فوت مربع) زمین را اشغال کرده است که توسط درختان احاطه شده است. این پارک دارای سه سرسره اختاپوس ، خرگوش اسلیپری ، رودخانه ای تنبل ، بلک هول ، سرسره های کودکان ، کاسه Boomer ، سقوط آزاد ، اسلاید چند مسابقه ای Family Tower 4 ، سیاه چاله غول پیکر و چندین بازی آبی دیگر است. امکانات موجود در پارک شامل دوش ، رختکن ، حمام ، کمد ، ایستگاه کمک های اولیه ، نجات غریق ، مغازه های سوغات و پارکینگ بزرگ میباشد.

5. پارک آبی اسپلش ایستموس

پر از بازی های آبی ، سرسره ها ، استخر و تمام امکاناتی که شما نیاز دارید ، Splash Waterpark یک پارک تفریحی محبوب است که پیشنهادات عالی برای انواع بازدیدکنندگان دارد. برخی از محبوب ترین سرسره های پارک عبارتند از Kamikaze ، سقوط آزاد ، چند سرسره ، سیاهچاله و بدنه باز. در مورد امکانات ، این پارک میتوان به یک بازار کوچک ، کمد ، آفتابگیر رایگان ، پارکینگ رایگان ، دوش ، فروشگاه سوغات اشاره کرد. اگر برای یک موقعیت خاص برنامه ریزی می کنید ، پارک خدمات مهمانی برای کودکان و انواع و اقسام رویدادهای شرکتی را نیز ارائه می دهد.

Splash Waterpark Isthmos

آدرس: isthmos ، Korinthos 201 00 ، Greece

وب سایت: Splash Waterpark Isthmos

ساعات کار: 10 صبح - 7 عصر (روزانه)