baki

ویژگی های جدید و قابل توجه هواپیماها

این ویژگی های جدید قابل توجه در هواپیماها می تواند باعث شود که پرواز ها برای مسافران بهتر شود. و مسافران در پروازها از امکانات بیشتری بهره ببرند.

محیطهای تختخوابی :

ایرباس و سازنده صندلی Zodiac اخیراً از پروژه "ماژول های دک پایین" رونمایی کردند که منطقه حمل بار را در طبقه پایین به فضای قابل استفاده تبدیل می کند. این گزینه ها شامل نوار ، میز کار و اتاق بازی برای بچه ها است. اما بهترین ایده در قالب یک ظرف تختخواب سفری به وجود آمده است. تعداد کمی از آن مکنده ها و یا 20 مسافر می توانند تختخواب مخصوص خود را داشته باشند. به نظر می رسد مانند پروازهای کلاس لوکس برای ما است.

امکانات هواپیماها - هلدینگ باکی

انرژی برق برای دستگاههای شما :

آیا وقتی شارژ تلفن یا رایانه لوحی در هوا از بین می رود ، متنفر نیستید و شما را مجبور به خواندن مجله پرواز می کند؟ برخی از تولید کنندگان راهی برای حل آن دارند. فروشندگان برق صندلی اخیراً از گزینه های شارژ به روز شده سریعتر رونمایی کردند. بعضی از پورت های USB را در هر صندلی اعمال کرده اند که می تواند برای تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی امروز وات ایده آل را تحویل دهد. برخی دیگر حتی گزینه های شارژ بی سیم را نشان داده اند ، بنابراین می توانید تلفن خود را در بالای آن قرار دهید. و از تلفن و یا رایانه لوحی خود استفاده نمایید.

امکانات هواپیماها - هلدینگ باکی

کوکی های تازه هنگام پرواز :

غذای هواپیما مدتهاست که به یک رپ بد دست پیدا کرده است. برخی از شرکتهای هواپیمایی در حال حاضر دارای نوار میان وعده ای مخصوص سرویس هستند ، اما آنها معمولاً کالاهای بسته بندی شده و نه غذای تازه را سرو می کنند. راکول کالینز یک گزینه گرمایش و سرمایش را نشان داد که می تواند کوکی های گرم و تازه را فراهم کند. تصور کنید که در هنگام پرواز از یک کوکی تازه پخته شده لذت ببرید.

امکانات هواپیماها - هلدینگ باکی

کابین هایی با صفحه های به جای ویندوز :

مسافران نمی توانند از گرفتن صندلی پنجره در این پرواز جلوگیری کنند. یک مفهوم آینده نگر شامل یک کابین است که باعث تعویض پنجره هایی با صفحه های با کیفیت بالا می شود که دیوارها و سقف را شامل می شود. دوربین ها همچنین در بیرون از مناظر زنده از منظره پانوراما جریان می یابند و به مسافران این احساس را می دهند که در هواپیمای شیشه ای پرواز کنند. ما هنوز نمی دانیم که آیا این به نظر زیبا یا کمی وحشتناک می رسد.

امکانات هواپیماها - هلدینگ باکی

پرواز با ویتامین های موجود در آن :

سفر هوایی واقعاً می تواند پوست شما را بکشد ، اما راه حل مناسب می تواند در مصرف ویتامین باشد. در حالی که هوای بازیافت شده ای که شما در آن تنفس می کنید واقعاً نمی تواند با چیزهای تازه رقابت کند ، به زودی می تواند از طرق دیگر سالم تر شود. یکی از شرکت های هواپیمایی مناطق احیا را پیش بینی کرد که در هوای غنی از ویتامین و آنتی اکسیدان ها پمپ می شوند تا به مسافران احساس آرامش و شادابی کنند. این همچنین می تواند آروماتراپی و طب سوزنی را نشان دهد.

امکانات هواپیماها - هلدینگ باکی

وعده های غذایی خود را با تلفن خود سفارش می دهید:

به جای زحمت کشیدن برای تهیه غذای مخصوص در هواپیما، می توانید به زودی گزینه استفاده از تلفن هوشمند خود را داشته باشید. اکثر خطوط هوایی به مسافران اجازه می دهند از طریق تلفن های هوشمند خود به سیستم وارد شوند ، به زودی با استفاده از یک برنامه به آنها امکان می دهد وعده های غذایی خود را نیز انتخاب کنند. ، مشتریان می توانند وعده غذایی خود را از قبل رزرو کنند. برخی از شرکتهای هواپیمایی در حال حاضر توانایی مشابهی را ارائه می دهند ، اما به زودی می تواند استاندارد شود.

امکانات هواپیماها - هلدینگ باکی