baki

ویزای کار تعطیلات کانادا

جوانانی که می خواهند به کانادا سفر کنند ، اما ممکن است نتوانند هزینه آن را تقبل کنند ، می توانند در هنگام مسافرت ، کار کنند. این گزینه به آنها اجازه می دهد تا درآمد کسب کنند و از آن برای مسافرت استفاده کنند و نوع ویزایی که این فرصت را فراهم می کند ، ویزای کار در تعطیلات است.

ویزا کانادا - هلدینگ باکی

برنامه ویزا تعطیلات کار IEC در کانادا چیست؟

این مجوزهای موقت کار را برای جوانان بیش از 30 کشور فراهم می کند ، بنابراین آنها می توانند به طور قانونی زندگی کنند و در کانادا شغل بگیرند. بسته به کشور شهروندی شما ، مجوزها برای 12 یا 24 ماه اعتبار دارند. داوطلبان ابتدا باید نمایه ای را ایجاد کنند که به مقامات کانادایی از تمایل خود برای دریافت ویزای تعطیل کار در کانادا اطلاع می دهد. نامزدهای موفق دعوت نامه ای برای تکمیل درخواست خود را برای دریافت مجوز کار دریافت می کنند ، اما این موفقیت مشمول صلاحیت و در دسترس بودن است.

ویزا کانادا - هلدینگ باکی

نحوه دریافت ویزای تعطیلات کار در کانادا :

می توانید در وب سایت مهاجرت ، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) نمایه ایجاد کنید. قرعه کشی در "فواصل منظم" صورت می گیرد ، در جایی که نامزدها بطور تصادفی انتخاب می شوند تا دعوت نامه دریافت درخواست کار را دریافت کنند ، تا زمانی که همه مکان ها برای سال پر شوند. این بدان معناست که شما می توانید در هر اوقات فراغت ، هر زمان بعد از تاریخ افتتاح برای کشور خود ، نمایه ای ایجاد کرده و نامزد شوید. با این حال ، بهترین شرط شما این است که در اسرع وقت برای ویزای تعطیل کار در کانادا کاندیدا شوید ، زیرا این دسته IEC از محبوبیت خاصی برخوردار است. این شما را در معرض تعداد بیشتری از این قرعه کشی ها قرار می دهد. از شما خواسته می شود یک یا چند گزینه را طبق برنامه کشور و گروه مجوز کار وارد کنید.

ویزا کانادا - هلدینگ باکی

"استرالیا: تعطیلات کار" و "ایرلند: جوانان حرفه ای" نمونه ای از گزینه ها هستند. IRCC متعهد شده است حداقل قبل از اعلام دعوت نامه های مربوط به هر کشور و دسته بندی ها ، حداقل پنج روز قبل از اعلان ، اعلام کند که بسته شدن آن گزینه برای این فصل را نشان می دهد.

برای واجد شرایط بودن ویزای تعطیلات کار در کانادا ، داوطلبان باید:

شهروند (دارنده گذرنامه) یکی از 35 کشوری باشید که "کانادا دوجانبه برای تحرک جوانان" با کانادا دارد. به عبارت دیگر ، یکی از کشورهای شرکت کننده International Experience Canada.

برای مدت اقامت در کانادا یک گذرنامه معتبر داشته باشید (اجازه کار صادر شده بیشتر از اعتبار گذرنامه نخواهد بود).

در زمان درخواست بین 18 تا 30 یا 35 سال باشید. حد بالای سن بستگی به کشور شهروندی متقاضی دارد.

معادل حداقل 2500 دلار کانادا در هنگام فرود برای کمک به تأمین هزینه های اولیه داشته باشید.

قادر به اخذ بیمه درمانی برای تمام مدت ویزای تعطیلات کاری خود در کانادا باشید (شرکت کنندگان ممکن است مدارک این بیمه را در زمان ورود در کانادا ارائه دهند.

ویزا کانادا - هلدینگ باکی

قبل از عزیمت بلیط مسافرتی یا منابع مالی خود را برای خرید بلیط عزیمت برای پایان اقامت مجاز خود در کانادا داشته باشید.

شهروندان برخی از کشورها نیز موظفند در زمان درخواست ویزای تعطیلات کاری خود در کانادا ، در کشور خود تابعیت کنند.