baki

ویزا کاری لهستان

یافتن کار مناسب یکی از مهم ترین عوامل تامین یک زندگی مطمئن برای هر فرد است و شغل هر فرد می تواند مهم ترین هدف زندگی او باشد. بسیاری افراد برای ساختن آینده خود و یافتن کار مورد نظر خود اقدام به مهاجرت به اروپا می کنند تا از این طریق بتوانند در حرفه دلخواه به فعالیت بپردازند. لهستان از جمله کشورهایی است که به مهاجرین اجازه ورود و ویزای کار لهستان می دهد. کشور لهستان به شهروندان اتحادیه اروپا این اجازه را می دهد که بدون دریافت ویزای کار لهستان در این کشور به جستجوی کار بپردازند، اما برای شهروندان دیگر کشورها باید از روش های کاملا قانونی ویزای کار صادر شود. تقریبا تمام جمعیت 40 میلیون نفری این کشور کاتولیک هستند و به زبان لهستانی با هم صحبت می کنند . زالاتی واحد پول و فرآورده های کشاورزی از جمله مهم ترین صادرات این کشور به شمار می روند.شیوه های متفاوتی برای دریافت ویزای کار لهستان وجود دارد که یکی از آن ها پذیرش در آگهی و استخدام از طریق کارفرما می باشد. در این شیوه کارفرما برای شغلی که در آن به نیرو نیاز دارد به مدت سه ماه در لهستان و سه ماه در اتحادیه اروپا آگهی خود را به چاپ برساند. در صورتی که در این مدت فردی در داخل کشور لهستان و یا اتحادیه اروپا متقاضی این شغل نباشد سپس کارفرما می تواند نیروی خود را از سایر کشورها جذب کند.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای کار لهستان :

1. مدرک تحصیلی ترجمه شده

2. سوابق کاری

3. گواهی سوء پیشینه

4. گواهی سلامت عمومی

5. پاسپورت

6. گواهی تامین هزینه در ماه های نخست زندگی در این کشور

ویزا لهستان - هلدینگ باکی

شرایط دریافت ویزای کار لهستان :

- کار در کشور لهستان نیازمند داشتن مدرک تحصیلی می باشد و برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک کارشناسی را داشته باشید و کارفرما به عنوان اسپانسر شما عمل می نماید.

- در صورت دریافت ویزای کار در کشور لهستان میزان حقوق دریافتی باید تامین کننده تمام مخارج شما و افراد خانوادتان باشد.

- تسلط به زبان این کشور امری مهم و ضروری است.

- ساعات و حقوق دریافتی برای اتباع خارجی مانند شهروندان این کشور است و از لحاظ ساعت کار در هفته و دستمزد دیافتی تفاوتی نمی کند.

- در صورتی که برای کارهای پژوهشی، تحقیقاتی و یا به صورت پناهندگی وارد کشور بلژیک شوید نیازی به اخذ ویزای کار نخواهید داشت.

اخذ ویزای کاری لهستان باید تامین کننده تمام مخارج زندگی شما باشد و تمام این موارد به صورت قانونی در قرارداد ذکر شود. کشور لهستان به دلیل وجود اقتصاد ثابت و بازار کار مناسب با پیشرفت های قابل توجهی مواجه است و می تواند محل مناسبی برای کار و سرمایه گذاری به شمار رود. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور می تواند از دیگر روش های کار در لهستان به شمار برود که دارای شرایط مشخصی است.اخذ ویزای کار کشورهای اروپایی از جمله لهستان یکی از روش های پرتقاضا توسط مهاجرین است و به همین علت، هر کشور قوانین مشخصی را برای دادن این ویزا در نظر گرفته است و تنها با رعایت تمام این شرایط می توان به ویزا دست یافت. بهترین شیوه برای اخذ ویزای کار لهستان ورود از طریق تحصیل است که می تواند به شیوه ای آسان و راحت امکان کار را برای فرد فراهم کند. البته سرمایه گذاری و ثبت شرکت در لهستان نیز می تواند یکی از راه های به نسبت خوب برای کار باشد.