baki

درخواست ویزای دانشجویی در کانادا

برای تحصیل در کانادا به عنوان یک دانشجوی بین المللی ، باید برای "اجازه تحصیل" اقدام کنید. علاوه بر این ، ممکن است شما نیاز به ویزای اقامت موقت یا مجوز سفر الکترونیکی (ETA) را داشته باشید که همراه گذرنامه و مجوز تحصیل شما باشد. با این کار امکان ورود به کشور به عنوان دانشجو فراهم می شود. اگر به ویزا یا ETA نیاز دارید ، پس از درخواست مجوز تحصیل خود توسط مقامات ذیربط مطلع خواهید شد. برای درخواست اجازه تحصیل در کانادا ، به وب سایت رسمی Citizen and Immigration Canada (CIC) مراجعه کنید. می توانید به صورت آفلاین روی کاغذ اعمال کنید ، یا یک برنامه آنلاین ارسال کنید که تمایل دارید خیلی سریعتر انجام شود.

ویزا کانادا - هلدینگ باکی

به چه مدارکی نیاز دارم؟

این موضوع به صورت موضوعی بستگی دارد ، اما کلیه متقاضیان باید یک کارت قبولی را از DSI در کانادا نشان دهند. بیشتر متقاضیان نیاز به ارائه مدارکی در مورد گذرنامه و اثبات بودجه کافی دارند. همچنین از شما خواسته می شود بسته به مکانی که در آن هستید ، اطلاعات بیومتریک مانند عکس و اثر انگشت را ارسال کنید. اگر سابقه کیفری داشته باشید ، نمی توانید مجوز دانشجویی را بدست آورید ، بنابراین باید مجبور شوید گواهی را نشان دهید تا اثبات نشود که یکی از آنها مورد بررسی قرار نگرفته است. مانند درخواست ویزای دانشجویی در هر کشور دیگر ، باید مدارکی را تهیه کنید تا نشان دهید که می توانید تحصیلات خود را تأمین کنید. شما باید از طریق صورت های بانکی ، پرداخت هزینه های اقامت یا شهریه و اطلاع رسانی های بورس تحصیلی یا بورس تحصیلی ثابت کنید که می توانید از خود در حین زندگی در کانادا حمایت کنید. باید نشان دهید که برای هر سال از اقامت خود به 10،000 دلار (CAD) دسترسی دارید.

ویزا کانادا - هلدینگ باکی

درخواست ویزای تحصیلی :

در بیشتر موارد ، قبل از ورود به کانادا ، باید درخواست اجازه تحصیل کنید. اگر تصمیم دارید برنامه خود را بصورت آنلاین از طریق وب سایت Citizenship and Immigration تکمیل کنید ، نیاز به ایجاد یک حساب کاربری آنلاین دارید. در ابتدا ، تمام آنچه شما نیاز دارید یک کارت بدهی / اعتباری و دستگاهی مانند دوربین یا اسکنر برای بارگذاری تصاویر از اسناد شما به عنوان بخشی از برنامه است.

ویزا کانادا - هلدینگ باکی

هزینه ویزای دانشجویی کانادا چقدر است؟

تقریباً ،هزینه دانشجویی کانادایی 150 دلار (CAD) است. با این حال این یک قیمت پایه است و احتمالاً وقتی واقعاً درخواست خود را بارگذاری و بررسی کنید ، کمی بیشتر خواهد بود. اگر شما نیاز به ارائه بیومتریک دارید ، 85 دلار هزینه اضافی نیز دارد.قیمت مجوز شما قبل از پرداخت و ارسال درخواست خود برای شما تأیید می شود.

ویزا کانادا - هلدینگ باکی