baki

ویزا توریستی دانمارک و مدارک آن

دریافت ویزای دانمارک از نوع توریستی، نیازمند اطلاعات درباره این کشور است. دانمارک جزو کشورهای زیبای اسکاندیناوی در شمال اروپا است. پایتخت دانمارک، کپنهاگ است. جمعیت کپنهاگ در حدود پنج و نیم میلیون نفر بوده و از نظر جغرافیایی جنوبی‌ترین کشور در اسکاندیناوی محسوب می‌شود. دانمارک در سال ۲۰۱۶ به عنوان شادترین کشور جهان شناخته شد. دانمارک دارای چندین کیلومتر نوار ساحلی زیبا است. داشتن ویزای دانمارک از نوع توریستی، سبب می‌شود که به راحتی بتوانید به تمامی کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کنید. برای اخذ ویزای توریستی دانمارک، باید درخواست خود را به سفارت این کشور در تهران، یا کارگزاری دانمارک تحویل دهید. روادید دانمارک برای ایرانیان در سفارت دانمارک صادر می‌شود. دانمارک در سال ۲۰۰۱ به اتحادیه اروپا پیوست و عضو شینگن شد. متقاضی دریافت ویزای دانمارک از نوع توریستی، باید مدارک مورد نیاز این نوع ویزا را آماده کرده و برای ویزای توریستی دانمارک، درخواست بدهد.پس از آن، برای دریافت وقت مصاحبه در سفارت، اقدام کند. متقاضی سفارت دانمارک باید در تاریخ مشخص به سفارت این کشور مراجعه کند و فرم درخواستی ویزای توریستی را با مدارک مورد نیاز به سفارت این کشور تحویل دهد. اگر متقاضی برای اولین بار درخواست اخذ ویزای دانمارک را بدهد ویزای توریستی این کشور اگر تایید شود مدت آن از یک ماه، کمتر خواهد بود. اگر برای دومین بار این نوع ویزا، درخواست داده شود، می‌توان ویزای مولتی ۳ الی ۶ماهه درخواست کرد. با داشتن این نوع از ویزای دانمارک، می‌توانید در مدت مجاز، به این کشور تردد کنید.ویزای توریستی دانمارک به صورت تضمینی از طرف برخی موسسات پیشنهاد شده است. در مورد اخذ ویزای توریستی این نکته اهمیت دارد که هیچ تضمین و ضمانت صددرصدی جهت صدور روادید وجود ندارد. مشاور یا وکیل می تواند ریسک پرونده شما را کم کند. موسسات حقوقی معتبر مدارک و پرونده شما را بررسی می‌کنند و اگر نقصی در پرونده داشتید یا مدارک شما کامل نبود شما را از درخواست ویزای دانمارک، باز می‌دارند تا نقص موجود را برطرف کنید. اگر شما به موسسات مبلغی را بابت ضمانت برگشت پرداخته باشید و دعوتنامه توریستی در پرونده شما قرار بگیرد ویزا از تضمین بالایی برخوردار می‌شود.

ویزا دانمارک - هلدینگ باکی

مدارک لازم برای دریافت ویزای دانمارک :

۱. ارائه اصل گذرنامه معتبر و صفحه خالی برای درج کردن ویزا

۲. ارائه اصل شناسنامه، کپی از همه صفحات و ترجمه‌ آن به زبان انگلیسی

۳. ارائه اصل سند ازدواج یا طلاق. ارائه اصل ترجمه‌ سند ازدواج و کپی سند جهت دیدار همسر در دانمارک

۴. ارائه اصل مدارک جهت اثبات کردن نسبت خانوادگی با معرف در دانمارک به علاوه کپی مدارک

۵. تکمیل فرم درخواست ویزای دانمارک با دقت و صحیح

۶. ارائه یک قطعه عکس رنگی جدید تمام رخ با زمینه‌ روشن، ۴٫۵x۳٫۵ سانتی‌متر که ۸۰٪ آن از چهره تشکیل شده باشد.

۷. ارائه دعوت‌نامه‌ از معرف در دانمارک با قید کردن نام و نام خانوادگی، شماره‌ی پرسنلی (CPR)، آدرس، تلفن، ایمیل، مدت و تاریخ تقریبی دیدار و توضیح در مورد پوشش هزینه‌های اقامت متقاضی در دانمارک. اگر دعوتنامه فرد آنلاین باشد، علاوه بر کد دعوت‌نامه، پرینت آن را هم باید همراه داشته باشید.

۸. ارائه کپی واضح و خوانا از کارت اقامت یا پاسپورت دانمارکی که روی آن شماره پرسنلی یا شماره خارجی (UDL) مشخص شده باشد.

۹. ارائه کپی گواهی تغییر نام معرف در دانمارک. اگر معرفش نامش را تغییر داده باشد نیازمند این مدرک است.

۱۰. ارائه گواهی اشتغال به تحصیل یا اشتغال به کار برای افراد شاغل یا محصل، به زبان انگلیسی با ذکر کردن تاریخ استخدام فرد، سمت، مدت مرخصی و تعهد بازگشت به کار بعد از پایان مرخصی. ارائه اصل و کپی کارت یا حکم بازنشستگی برای بارنشسته‌ها یا آخرین حکم بازنشستگی و یا آخرین فیش حقوقی بازنشستگی و ترجمه آن به زبان انگلیسی.

۱۱. ارائه گردش حساب سه یا شش ماه اخیر که بانک آن را تایید کرده باشد.

۱۲. ارائه اصل گذرنامه قبلی و فعلی و کپی آنها و ارائه نامه سفارت برای متقاضیانی که قبلا به دانمارک سفر کرده‌اند یا جواب مثبت یا منفی دریافت نموده‌اند.

۱۳. ارائه اصل و کپی بیمه مسافرتی پزشکی برای روزهای اقامت در منطقه، جهت یک بار ورود به همه کشورهای شینگن، با پوشش حداقل سی هزار یورو که روی برگه‌ رسید بیمه‌نامه مشخص شود.

۱۴. ارائه پاکت پستی متوسط با نام و نشانی متقاضی به عنوان گیرنده با ذکر کردن کدپستی مربوط که تمبر بر روی آن الصاق شده باشد.