baki

ویزای کار شینگن

ویزای کاری شینگن به نوعی ویزا گفته می‌شود که از سوی یک کشور مشخص عضومنطقه شینگن برای افرادی صادر می‌شود که فقط به قصد کار و تجارت به این منطقه سفر می‌کنند. صاحبان این نوع ویزا برای انجام امور تجاری خود نیازی به داشتن شهروندی کشور مقصد ندارند اما با این وجود ارائه مجوز کار در حوزه شینگن شرایط خاص خود را دارد.

مزایای اخذ ویزای کاری شینگن :

ویزای کار شینگن انواع مختلفی دارد که هرکدام از آن ها ویژگی های خاص خود را دارند و مدت زمان اعتبار آن ها نیز متفاوت است. ویزای چند بار ورود به دارندگان این امکان را می دهد که به مدت حداکثر ۹۰ روز در مدت ۱۸۰ روز در طول سال به کشورهای مختلفی در منطقه شینگن وارد شوند و هر زمان که خواستند منطقه را ترک کنند.از دیگر مزایای اخذ ویزای کاری شینگن این است که با این که امکان دارد بار اول یا دوم برای دریافت ویزا با سختی هایی مواجه شوید در صورتی که مسافرت های متعدد کاری به کشورهای منطقه داشته باشید در مسافرت‌های بعدی گرفتن ویزا برای شما بسیار راحت تر خواهد بود.همچنین امکان سفر به هر یک از کشورهای شینگن از راه های مختلف هوایی، آبی، زمینی یا هر روش دیگری که خودتان ترجیح بدهید، برای شما فراهم شده است.علاوه بر این، مزیت دیگری که این ویزا نسبت به ویزاهای دیگر دارد این است که برای صدور ویزای کاری شینگن مدت زمان کمتری منتظر خواهید ماند و ممکن است از زمان تکمیل درخواست تا صدور ویزا ۱۵ تا ۲۰ روز طول بکشد.

مدارک ویزای کاری شینگن :

مدارک مورد نیاز ویزای کاری شینگن شامل موارد زیر است:

1. فرم تکمیل شده و امضا شده درخواست ویزای کاری شینگن

2. دو قطعه عکس جدید: هر دو قطعه عکس باید حداکثر سه ماه قبل از ثبت درخواست و بر اساس ویژگی هایی که برای صدور ویزا از شما خواسته می شود، گرفته شده باشند.

3. پاسپورت معتبر: این پاسپورت باید حداقل سه ماه بیشتر از زمانی که می خواهید از منطقه شینگن خارج شوید اعتبار داشته باشد به عبارتی اعتبار آن باید حدود ۶ ماه یا بیشتر از این مدت باشد.

4. برنامه سفر مانند تاریخ پرواز، شماره پرواز و زمان ورود و خروج از منطقه شینگن باید مشخص باشد.

5. بیمه معتبر مسافرتی: بیمه سلامت سفر باید حداقل ۳۰ هزار یورو حق بیمه برای بروز هر گونه وضعیت اورژانسی شامل بیماری، حوادث یا حتی بازگرداندن در صورت فوت را پوشش دهد.

6. اثبات محل اقامت: برای اخذ ویزای کاری

7. اثبات مالی: مدارکی باید ارائه شود که نشان دهد شما توانایی مالی کافی برای انجام این سفر را دارید .

8. ارائه نامه‌ای که هدف سفر در آن به طور کامل توضیح داده شده است.

9. ارائه مشخصات کوتاه و کلی از محل کار متقاضی

10. نامه کارفرما: توضیح دقیق درباره هدف سفر به همراه برنامه سفرهای روزانه در منطقه شینگن.

11. دعوت نامه: نامه دعوت نوشته شده توسط شرکت همکار در منطقه شینگن که به کنسولگری یا سفارت مربوطه ارائه می شود. این نامه برای دعوت به حضور در جلسه های کاری یا سایر امور مربوط به تجارت، صنعت یا کار ارسال می شود.

ویزا شینگن - باکی