baki

چگونه میتوانیم ویزای مولتی 5 ساله کانادا را بگیریم ؟

با اخذ ویزای مولتی کانادا شما این امکان را دارید به مدت پنج سال به کشور کانادا رفت و آمد داشته باشید. همان طور که می دانید می توانید ویزاهای توریستی، دانشجویی و … هم برای سفر به این کشور اخذ کنید. خب ویزای مولتی همان طور که در بالا گفتیم به شما این امکان را می دهد تا به مدت پنج سال به این کشور بروید. نکته جالب توجه اعتبار ده ساله این ویزا است. اما چون گذرنامه ایرانیان تنها به مدت پنج سال اعتبار دارد، ویزای مولتی کانادا نیز تنها پنج سال قابل استفاده است.

سفارت کانادا - باکی

در این مقاله درباره مزایای ویزای مولتی کانادا ، ویزای مولتی کانادا تضمینی، هزینه اخذ ویزای مولتی کانادا و خیلی مطالب دیگر خواهید خواند. نکته مهمی که برای سفر به کشوری مانند کانادا باید اجازه ورود داشته باشید در غیر این صورت نمی توانید وارد خاک کانادا شوید.

ویزای مولتی کانادا حداکثر چند ساله می باشد ؟

با اخذ این ویزا تا پنج سال از اخذ ویزای مجدد راحت می شوید. خب همان طور که می دانید برای اخذ ویزا باید هزینه هایی را به سفارت بپردازید. اما تنها هزینه های سفارت نیست، شما باید برای رفت و آمد به سفارت کانادا، پیگیری و انجام امور هم باید هزینه هایی را متقبل شوید که با یک برآورد ساده متوجه مزایای ویزای مولتی می شوید.

سفارت کانادا - باکی

مزیت های ویزای بلند مدت مولتی پنج ساله کانادا

این ویزا دارای مزایای زیادی است که می توانید از آن استفاده کنید و لذت ببرید. یکی از مزایای ویزای مولتی کانادا که در بالا به آن اشاره کردیم، صرفه جویی در وقت و هزینه شما برای اخذ ویزای کانادا به مدت پنج سال است.در حقیقت شما پنج سال می توانید با خیالی آسوده از این ویزا استفاده کنید و نگران اخذ مجدد ویزای کانادا نباشید. دومین مزیت اخذ ویزای مولتی کانادا این است که شما به دفعات می توانید وارد خاک کانادا شوید و از سفر خود لذت ببرید. در نظر داشته باشید که ورود شما به این کشور به صورت نا محدود است.نکته مهم دیگر این است که شما در هر بار ورود می توانید به مدت شش ماه در کانادا مستقر شوید. همان طور که می دانید ویزای توریستی کانادا به شما اجازه ورود حداکثر به مدت نود روز را می دهد. اما با ویزای مولتی کانادا می توانید در هر بار سفر به این کشور به مدت شش ماه اقامت داشته باشید.مزیت دیگر این است که شما می توانید از هر مرزی که می خواهید و در هر زمانی به این کشور ورود و خروج داشته باشید. اما فراموش نکنید که حتماً باید قبل از شش ماه خاک کشور کانادا را ترک کنید و دوباره بدون هیچ مشکلی وارد کشور کانادا شوید. به این ترتیب به راحتی می توانید سفری بی نظیر را داشته باشید.همان طور که می دانید برای اخذ ویزا باید مدارکی را به سفارت ارائه دهید که کلیه این مدارک ترجمه شده باشند. ترجمه برخی از مدارک مانند شناسنامه بعد از گذشت شش ماه دیگر قابل قبول نمی باشد. همین موضوع باعث می شود تا باز هم ویزای مولتی کانادا برتر از دیگر ویزاهای این کشور باشد.

چگونه ویزای مولتی پنج ساله کانادا اخذ کنیم؟

برای این که ویزای مولتی کانادا را اخذ کنید باید شرایطی را داشته باشید. داشتن این شرایط فقط برای اخذ ویزای مولتی کانادا الزامی نیست بلکه برای اخذ تمام ویزاهای کانادا باید این شرایط را داشته باشید. در صورتی که این شرایط را نداشته باشید نمی توانید ویزای مورد نظر خود را اخذ کنید.امروزه با توجه به سیاست های جدید کشور کانادا برای اخذ ویزای این کشور باید حتماً سابقه سفری قوی داشته باشید. یکی از قوی ترین و معتبرترین ویزاهایی که سابقه سفر شما را تضمین می کند، ویزای شینگن است. زمانی که ویزای شینگن در گذرنامه شما درج می شود، شما به عنوان یک توریست شناخته می شوید.

همان طور که می دانید تمام کشورهای توریست پذیر از این مسئله که خاک کشورشان توسط گردشگران تسخیر شود؛ هراس دارند. کانادا نیز از این قاعده مستثنا نیست. در حقیقت زمانی که شما گذرنامه ای با دو ویزای شینگن و تعدادی ویزای دیگر به سفارت کانادا ارائه می دهید، سفارت شما را به عنوان یک توریست می شناسد.

پس اولین شرطی که برای اخذ ویزای کانادا باید داشته باشید، داشتن دو ویزای شینگن یا ویزاهای معتبر از سایر کشورها است. دومین شرطی که باید به آن توجه داشته باشید، داشتن وضعیت مالی مناسب است. این که شما وابستگی و وضعیت مالی خوبی داشته باشید این نکته را نشان می دهد که به ایران باز می گردید و به هیچ عنوان در کشور کانادا برای همیشه نخواهید ماند.

سفارت کانادا - باکی