baki

ویزاهای موقت کار کانادا چیست؟

ویزاهای کاری کانادا تحت برنامه موقت کارگر خارجی (TFWP) توسط مهاجرت ، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) صادر می شود. TFWP برای کمک به کارفرمایان کانادایی در استخدام کارگران خارجی در پاسخ به کمبودهای بازار کار کمک می کند. TFWP از چهار جریان تشکیل شده است: کارگران با مهارت بالا ، کارگران کم مهارت ، برنامه کارگر کشاورزی فصلی و برنامه Care-In Caregiver. کارگران خارجی قبل از ورود به کانادا تحت TFWP باید یک پیشنهاد شغلی مصوب و مجوز کار داشته باشند.

ویزا کانادا - هلدینگ باکی

با کار و توسعه اجتماعی کانادا (ESDC) همکاری می کند تا اطمینان حاصل کند که کارگران خارجی شغلی را که شهروندان کانادایی یا ساکنان دائمی در آن در دسترس هستند ، استخدام نمی کنند. کارفرمایان کانادایی که قصد استخدام یک کارگر خارجی را دارند باید موافقت قبلی را دریافت کنند. این کار با درخواست ارزیابی بازار کار (LMIA) انجام می شود. در برخی موارد ، کارگران خارجی ممکن است واجد شرایط برای کار در کانادا بدون LMIA تحت برنامه های مختلف مانند برنامه تحرک بین المللی باشند.

ویزا کانادا - هلدینگ باکی

ویزای کار موقت برای کانادا ترکیبی از ویزا اقامت موقت و مجوز کار است. با داشتن TRV ، به شما اجازه می دهد 6 ماه یا کمتر در کانادا بمانید ، در حالی که مجوز کار برای کانادا به شما امکان می دهد در شغلی که قبلاً پیدا کرده اید نیز کار کنید یا به دنبال شغل باشید. این ویزای کار برای کانادا دائمی نیست و بسته به نوع شما بسته به چند ماه یا سال منقضی می شود. این بدان معنی است که پس از اتمام ویزای کار کانادا ، پس از آن شما می توانید برای تمدید آن درخواست کنید یا به کشور خود بازگردید. حداکثر مدت زمانی که می توانید بطور موقت در کانادا با تمام برنامه های افزودنی کار کنید 4 سال است. با این حال ، این برای هر مورد کاربردی ندارد و ممکن است به کشوری که از آن کشور هستید و نوع ویزای شما بستگی دارد.

ویزا کانادا - هلدینگ باکی

بعد از اتمام ویزای شما نمی توانید در کانادا بمانید و کار کنید زیرا خود را در معرض خطر اخراج قرار می دهید. این بدان معنی است که شما دیگر قادر به دریافت ویزای کانادا نخواهید بود.