baki

چگونه می توان برای ویزای خود اشتغالی در کانادا اقدام کرد؟

برای واجد شرایط بودن به عنوان یک خود اشتغال ، باید دو سال تجربه مربوط را داشته باشید و نشان دهید که قصد دارید در کانادا خود اشتغالی کنید. شما همچنین باید حداقل 35 امتیاز را در یک شبکه انتخابی طراحی کنید تا مشخص شود آیا قادر خواهید بود در کانادا سهم اقتصادی داشته باشید یا خیر. درست مانند سایر انواع ویزای کانادا ، درخواست به صورت آنلاین انجام می شود.

ویزا کانادا - هلدینگ باکی

صلاحیت خود را بررسی کنید :

در اصل ، شما باید براساس پرسشنامه آنلاین در وب سایت رسمی مهاجرت ، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) واجد شرایط دریافت ویزا باشید. اگر چنین باشید ، آنها یک بسته برنامه را به آدرس ایمیل شما ارسال می کنند. بسته برنامه شامل راهنما ، فرم های درخواست ، و لیستی از اسناد مورد نیاز شما می باشد. دستورالعمل های موجود در راهنما را دنبال کنید.

ویزا کانادا - هلدینگ باکی

فرم ها را پر کنید و فایل سند راتکمیل کنید :

شما باید تمام فرم های لازم موجود را پر کنید. سپس در صورت درخواست آنلاین ، آنها را در برنامه آنلاین خود بارگذاری کنید.اگر متقاضی کاغذ هستید ، آنها را چاپ کرده و امضا کنید. سپس تمام مدارک مورد نیاز را جمع کرده و آنها را به برنامه وصل کنید. شما باید برنامه تکمیل شده را به آدرسی که به شما ارائه می شود ارسال کنید.شما همچنین باید هزینه پردازش را بپردازید و یک نسخه از رسید را به برنامه خود وصل کنید.

ویزا کانادا - هلدینگ باکی

اسناد شامل :

اسناد استاندارد لازم برای کلیه برنامه های ویزای کانادا.

اثبات وضعیت تحصیلی مانند گواهینامه ، دیپلم و یا متن.

اثبات آزمون زبان را گذرانده اید.

اثبات تجربه کاری مرتبط.

اثبات سازگاری.

کپی مدارک مسافرتی / گذرنامه. آنها باید نام ، تاریخ تولد ، عکس ، تاریخ انقضا یا تغییر نام ، تاریخ تولد ، تاریخ انقضا و غیره را نشان دهند.

ترخیص پلیس

شناسنامه.

گواهی ازدواج / طلاق یا گواهی ابطال (در صورت ازدواج بیش از یک بار ، برای هر یک اسناد تهیه کنید). (در صورت وجود)

گواهی فوت همسر سابق / شریک عرف. (در صورت وجود)

اگر شریک عرفی دارید: اعلامیه قانونی اتحادیه حقوق مشترک (IMM 5409 - اصلی) و اثبات شما حداقل 12 ماه با هم زندگی کرده اید (اجاره آپارتمان مشترک ، لوایح مشترک ، آدرس مشترک در اسناد.)

ویزا کانادا - هلدینگ باکی

اطلاعات مربوط به فرزندتان مانند شناسنامه ، برگه فرزندخواندگی یا اثبات حضانت. (در صورت وجود)

شناسنامه های ملی یا ثبت نام / کتاب خانواده یا خانواده. (در صورت وجود)

گواهی های پلیس و ترخیص ها. آنها باید از هر کشور / سرزمینی که در آن زندگی کرده اید شش ماه یا بیشتر باشد.

تصاویر ویزای کانادا.

رسید هزینه ویزای کانادا.

در صورت درخواست به عنوان متقاضی منتخب کبک: گواهی نامه انتخابیه دو کبک (CSQ)

اطمینان حاصل کنید که هیچ مدرک ، فرم یا هزینه ای را از دست ندهید. اگر اینگونه باشید ، افسران ویزا درخواست خود را برای شما ارسال می كنند و از شما می خواهند كه هرگونه اشتباه را حل كنید / اسناد را فراموش كنید.

ویزا کانادا - هلدینگ باکی

شما باید اطلاعات بیومتریک خود را ارائه دهید:

متقاضیان بین 14 تا 79 سال مجبورند اطلاعات بیومتریک خود را ارائه دهند. این شامل اثر انگشت و تصاویر است.شما می توانید اطلاعات بیومتریک را پس از ارسال برنامه ارائه دهید. مأمورین که درخواست ویزا شما را پردازش می کنند هنگام دریافت درخواست تکمیل شده به شما اطلاع می دهند سپس ، آنها به شما خواهند گفت كه چه زمانی باید اطلاعات بیومتریک خود را برای آنها ارسال كنید.هنگام ارسال اولین درخواست خود باید قبلاً هزینه بیومتریک خود را پرداخت کرده باشید.می توانید اطلاعات بیومتریک خود را در یک مرکز درخواست ویزای کانادا در کشور خود ارائه دهید. اگر اهل ایالات متحده هستید ، می توانید این کار را در یک مرکز پشتیبانی برنامه انجام دهید.

ویزا کانادا - هلدینگ باکی

اگر درخواست ویزای خود اشتغالی در کانادا پذیرفته شده است :

اگر ویزای خود اشتغالی برای کانادا را بدست آورید ، هنگام سفر به این کشور ، یک افسر آژانس خدمات مرزی کانادا (CBSA) منتظر شما خواهد بود.شما باید گذرنامه و سایر مدارک سفر را با خود داشته باشید ، ویزای اقامت دائم معتبر و تأیید اقامت دائم (COPR) ، و همچنین اثبات حمایت مالی از خود و خانواده خود.افسر از شما سؤالاتی را می پرسد که منظور از ارزیابی اینکه آیا شما هنوز هم ویزای خود اشتغالی دارید یا خیر. اگر پاسخ ناقص یا نادرستی بدهید ، ممکن است اجازه ورود به کشور وجود نداشته باشد.