baki

چگونه می توانم ویزای ترانزیت دریافت کنم؟

با پر کردن درخواست ویزا اقامت موقت و انتخاب ویزای ترانزیت از لیست گزینه های موجود در فرم ، می توانید برای ویزای ترانزیت اقدام کنید. در صورت مسافرت به ایالات متحده ، ممکن است به ویزای ترانزیت احتیاج نداشته باشید. برنامه ترانزیت بدون ویزا (TWOV) و برنامه ترانزیت چین (CTP) به برخی اتباع خارجی اجازه می دهد در صورت برآورده شدن برخی شرایط ، از طریق کانادا و از ایالات متحده بدون ویزای ترانزیت کانادا عبور کنند.

ویزا ترانزیت - هلدینگ باکی

کدام کشورها به ویزای ترانزیت احتیاج دارند؟

اتباع کشورهای زیر هنگام عبور از منطقه ترانزیت بین المللی از هر فرودگاه کشور شنگن به ویزای ترانزیت فرودگاه نیاز دارند:

• افغانستان.

• بنگلادش

• جمهوری دموکراتیک کنگو.

• اریتره

• اتیوپی

• غنا

• ایران

• عراق

ویزا ترانزیت - هلدینگ باکی

ویزای ترانزیت چقدر است ؟

هزینه درخواست ویزای ترانزیت آمریکا را بپردازید . هزینه درخواست ویزای ترانزیت ایالات متحده اگر 160 دلار باشد. شما باید این مبلغ را بپردازید و رسید را نزدخود نگهدارید زیرا بعداً به آن احتیاج خواهید داشت.

آیا می توانم ویزای ترانزیت را در فرودگاه دریافت کنم ؟

اگر تابعیت شما به این معنی است که باید برای عبور از طریق فرودگاه کشور شنگن در مسیر مقصد نهایی خود ، از ویزای ترانزیت فرودگاه درخواست کنید ، می توانید از ایالات متحده این کار را انجام دهید. می توانید در کنسولگری کشوری که فرودگاه شما از آنجا عبور می کند ، درخواست کنید.

ویزا ترانزیت - هلدینگ باکی

اگر ویزای ترانزیت نداشته باشم چه اتفاقی می افتد؟

این وظیفه شماست که اطمینان حاصل کنید که ویزای لازم را برای مقصد خود داشته باشید. اگر در هنگام عزیمت و بدون ویزا اقامت داشته باشید ، هواپیمایی بازپرداختی به شما پیشنهاد نمی کند. خطوط هوایی هنگام رزرو پرواز برای شما اهمیتی نخواهد داد.

آیا در صورت عدم ترک فرودگاه ، به ویزای ترانزیت احتیاج دارم؟

بسیاری از کشورهایی که به ویزا احتیاج دارند در صورت گذر از فرودگاه به آنها احتیاج ندارند. شما از آداب و رسوم و مهاجرت دور می شوید ، بنابراین هرگز به داخل کشور مهر نمی شوید ، اما نمی توانید فرودگاه را در هنگام واگذاری خود ترک کنید. اگر می خواهید فرودگاه را در یکی از این مکان ها ترک کنید ، باید ویزا بگیرید.

ویزا ترانزیت - هلدینگ باکی

آیا می توانید در طول 3 ساعت مسافرت از فرودگاه خارج شوید؟

برای اکثر لایوها ، می توانید منطقه ترانزیت (و فرودگاه) را بین پروازها ترک کنیدتا زمانی که ویزا داشته باشید (در صورت لزوم) و از طریق گمرک و مهاجرت در راه خارج شوید ،و مطمئناً باید در بازگشت به فرودگاه دوباره از پلیس امنیت عبور کنید.