baki

هواپیمایی بدون محدودیت

انواع مختلف کرایه ها و کدهای کرایه ای که مسافران تجاری می توانند هنگام رزرو بلیط هواپیما با آنها روبرو شوند ، تقریباً پایان ندارد. یکی از شفاف ترین (و معمولاً گرانترین کرایه ها) کرایه نامحدود است. کرایه های بدون محدودیت کرایه های هواپیمایی هستند که هیچ گونه محدودیتی ندارند ، مانند اقامت شب شنبه ، خرید 14 روزه یا تعداد شبهای موردنیاز. بسیاری از کرایه های بدون محدودیت قابل استرداد هستند و به راحتی قابل تغییر هستند ، به همین دلیل مسافران تجاری آنها را ترجیح می دهند. کرایه های نامحدود معمولاً کرایه هایی هستند که اگر درست قبل از پرواز به یک پیشخوان هواپیمایی بروید و می خواهید بلیط تهیه کنید ، می توانید آن را دریافت کنید. آنها گران هستند ، امابسیار انعطاف پذیر هستند.

هواپیما - هلدینگ باکی

نمونه کرایه های نامحدود:

بلیط های درجه یک،نمونه عالی کرایه های نامحدود هستند. چنین بلیط هایی معمولاً با انعطاف پذیری کامل قابل استرداد است. برای مسافران شغلی این یک مزیت بزرگ است زیرا به آنها اجازه می دهد پرواز را تغییر دهند ، لایوها را در شهرهای مختلف اضافه کنند و در صورت لزوم سفرهای کاری را گسترش دهند. شرکت هواپیمایی آمریکایی اظهار داشت كه کرایه های نامحدود آن "كاملاً قابل استرداد است و الزامات پیش پرداخت آن را ندارید. اگر بلیطی را خریداری كنید كه کرایه ای بدون محدودیت است ، می توانید بدون هیچ گونه هزینه تغییر (براساس در دسترس بودن صندلی) پرواز خود تغییر دهید.

هواپیما - هلدینگ باکی

البته ، مانند هر بلیط هواپیمایی ، اگر بلیط یا مسیر جدید گران تر از بلیط موجود شما باشد ، هزینه های اضافی نیز اعمال می شود.

ارتقا به کرایه های نامحدود:

مسافران تجاری یا پروازهای مکرر نیز ممکن است بخواهند بررسی کنند که آیا مایل هواپیمایی آنها برای ارتقا به کرایه نامحدود استفاده می شود یا خیر. Delta اظهار داشت که به روزرسانی های آن "بر اساس تفاوت بین کرایه اصلی کابین انتخاب شده و کمترین Delta One® ، First ، Business Class یا Delta Comfort + کرایه سفر برای برنامه سفر ، که به مایل تبدیل شده است" است. پروازهای میان هفته ، اوایل صبح و اواخر شب معمولاً بهترین پیشنهادات برای ارتقاء با مایل را دارند.

هواپیما - هلدینگ باکی

شرکت هواپیمایی آمریکایی خط مشی مشابهی دارد که به اعضای Advantage اجازه می دهد از مایل خود برای ارتقا در پروازهای آمریکایی هواپیمایی ، بریتیش ایرویز و ایبریا استفاده کنند. این به روز رسانی ها در کابین خدمات بعدی و همچنین برای سفر یک طرفه معتبر است.

دریافت بهترین کرایه های هواپیمایی:

کرایه های بدون محدودیت ارزان ترین نیستند. در حقیقت ، پیدا کردن بلیط گران تر از بلیط های کرایه و بدون محدودیت کار دشواری است. برای مسافران مشاغل ارزان قیمت ، به دنبال رزرو سفر با تخفیف و فروش لحظه آخری در وب سایت هایی مانند BAKI.IR و معاملات پرواز باشید. همچنین به خاطر داشته باشید که رزرو اقتصادی بدون محدودیت (زیرا آنها بسیار گران هستند) می تواند اقتصادی تر باشد و در عوض ، دو کرایه غیرقابل بازپرداخت و محدود رزرو کنید ، حتی با این فرض که احتمالاً باید یکی را دور بریزید.

هواپیما - هلدینگ باکی

اگرچه ، مراقب باشید شرکت هواپیمایی یک یا هر دو بلیط را به خود اختصاص ندهد و آن را لغو کند. (معمولاً ، تا زمانی که سفر از نظر لجستیکی امکان پذیر باشد ، آنها نمی توانند.) کرایه های نامحدود برای ارائه بیشترین انعطاف پذیری ، اما با هزینه ای. مسافران تجاری که امیدوارند پس انداز کنند ، باید سایر دسته بندی کرایه های کیف پول را در نظر بگیرند.