baki

نکاتی برای خانواده هایی که در طول ویروس COVID-19 سفر می کنند

اسراری بر این نیست که سفر در چند ماه گذشته تغییر کرده است. کرونا ویروس بر میلیون ها نفر و روشی که ما در مورد زندگی روزمره خود می گذرانیم تأثیر گذاشته است. اما به نظر می رسد که سفر در حال بازگشت به حالت قبل است و بسیاری از خانواده ها سعی می کنند در این چند هفته گذشته قبل از بازگشت مدرسه ، در تعطیلات تابستانی برای سفر خود برنامه ریزی کنند. در حالی که سفرهای جاده ای و کمپینگ در مرکز تفریحات قرار گرفته اند ، مسافران نیز با اطمینان از ایرلاین ها در مورد پاکیزگی و سیستم های جدید تصفیه هوا به آسمان باز می گردند. هر کدام تصمیم بگیرید که برای خانواده شما بهترین باشد ، در اینجا ما چند نکته مفید برای یادآوری در این تابستان را به شما معرفی میکنیم .

کرونا ویروس - هلدینگ باکی

1. ماسک صورتی برای خود تهیه کنید که کودک شما از پوشیدن آن لذت می برد .

این پنهانی نیست که بسیاری از مردم از پوشیدن ماسک صورت لذت نمی برند و کودکان نیز از این قاعده مستثنی نیستند. اما با توجه به مکانهای عمومی بیشتری که نیاز به پوشش چهره دارند ، مهم است که کودک خود را از پوشیدن لباس هیجان زده کنید. ساده ترین راه این است که سبک های مختلف را امتحان کنید تا ببینید چه چیزی برای آنها بهتر است ، و سپس یک طراحی سرگرم کننده را روی آن بدست آورید. دیزنی خط ماسک صورت خود را با برخی از شخصیت های مورد علاقه خود روی آنها منتشر کرده است.

کرونا ویروس - هلدینگ باکی

2. از پنکه دستی استفاده کنید .

با پوشش صورت ممکن است گرم شوید. و اگر به جایی با آب و هوای گرم مسافرت می کنید ، پوشیدن لباس کمتر بسیار دلپذیر است. اما اگر یک فن دستی باطری همراه خود دارید ، می توانید در حالی که به گردش هوا در اطراف شما کمک می کند ، خونسرد و آرام میشوید . اگر تصمیم دارید که کودک کوچک خود را در کالسکه جابه جا کنید ، قطعاً مهم است که یک فن نیز در زیر پتو برای کودک خود داشته باشید.

کرونا ویروس - هلدینگ باکی

3. یک بطری آب با قابلیت استفاده مجدد بسته بندی کنید .

مطمئن شوید که در مکانهایی که می توانید از نظر اجتماعی از دیگران فاصله داشته باشید ، قرار بگیرید . و از آنجا که مکان های بیشتری ممنوعیت بطری های پلاستیکی یکبار مصرف را دارند ، با روشی ساده تر می توانید همیشه یک بطری دستی با قابلیت استفاده مجدد را همراه خودتان داشته باشید .

کرونا ویروس - هلدینگ باکی

4. ضد عفونی کننده دست .

شستن دستان به اندازه پوشیدن ماسک صورت بسیار مهم است. و TSA سیاست خود را در ماه مارس با توجه به اندازه بطری ضدعفونی دستی مجاز در حمل مسافر تغییر داد. این تغییر در سیاست در ارتباط مستقیم با همه گیری کورونا ویروس است ، و مشخص نیست که TSA چه زمانی به استاندارد قدیمی خود برای موارد مایع باز می گردد.

کرونا ویروس - هلدینگ باکی

5. قبل از رزرو ، سیاست های هتل را مجدد بررسی کنید .

قبل از رزرو هتل برای تعطیلات خود ، به سیاستهای جدید هتل ها بخاطر کورونا ویروس توجه کنید. برخی از آنها با اقامت بیمه پزشکی رایگان را به میهمانان ارائه می دهند ، در حالی که برخی دیگر تا 48 ساعت قبل از موعد مقرر ، خط مشی های تررد خود را لغو می کنند. دانستن درباره این سیاستهای جدید می تواند به شما در پس انداز کردن پول کمک کند و حتی میتوانید اگر بخواهید رزرو خود را تغییر دهید.

کرونا ویروس - هلدینگ باکی