baki

نکات سفر هوایی برای پرواز راحت

با تأخیر در هوا در هنگام پرواز ، هر اتفاقی ممکن است هنگام مسافرت از طریق شرکت هواپیمایی رخ دهد. خبر خوب این است که آماده شدن برای غیر منتظره می تواند ساده و آسان باشد. این نکات مربوط به سفر برای مسافرت با هواپیمایی بهترین راه برای انجام یک پرواز لغو شده ، چگونگی دوش گرفتن در فرودگاه و همه چیز در بین شما را به شما نشان می دهد.

نکات سفر - هلدینگ باکی

زمانی که پرواز شما لغو میشود در گیت منتظر نمانید:

هنوز از پرواز لغو شده دلسرد نشوید. بهترین راه برای انجام پرواز خارج از برنامه ، تماس با شرکت هواپیمایی است که منتظر خط در میز بلیط هستید. یک فرصت خوب وجود دارد که ابتدا به یک نماینده تلفن برسید. شما لازم نیست که با همان مأمور مأیوس کننده ای که با ده ها آگهی مشابه ناراضی برخورد کرده است ، مذاکره کنید. اینها مواردی است که خطوط هوایی به شما نخواهد گفت ، امادر همه پروازها باید بدانید.

نکات سفر - هلدینگ باکی

در روزهای اوج ،انتظار جمعیت غیر اوج را نداشته باشید:

ازدحام جمعیت بیشتر منجر به ایجاد هرج و مرج بیشتر و موقعیت های رها شده و زمان انتظار طولانی تر در پاسگاه های امنیتی می شود. بر این اساس برنامه ریزی کنید. به طور کلی ، فرودگاه ها در صبحگاه های دوشنبه و ظهر جمعه بیشتر شلوغ هستند ، زیرا این روزها بار مسافرت کاری را تحمل می کند. انتظار دارید جمعه ها در ماه های تابستان به عنوان قله های مسافرتی تفریحی شلوغ تر شوند. بزرگترین جمعیت سال را در شب شکرگذاری و همچنین یکشنبه پس از آن خواهید یافت. و با کمال تعجب ، شلوغ ترین هفته برای پرواز ، هفته ای است که بین شب کریسمس و روز سال نو می افتد. وزارت حمل و نقل دریافت که تعداد مسافران مسافت طی این دوره 23 درصد افزایش می یابد.

نکات سفر - هلدینگ باکی

در طول اقامت طولانی از سالن فرودگاه بازدید کنید:

برای پروازهای نادر ، توجیه هزینه های سالانه چند صد دلاری که مربوط به سالن های هواپیمایی است سخت است اما اگر مدت طولانی استراحت داشته باشید ، ممکن است ارزش خرید یک پاس روزانه را داشته باشد. پاس های یک روزه برای باشگاه های دریاسالار ، Sky Club و یونایتد کلوپ ، 60 دلار یا کمتر است. امکانات رفاهی شامل همه چیز از وعده های غذایی و نوشیدنی های رایگان تا وای فای و حمام است. در اینجا چگونگی استفاده حداکثری از انتخاب فرودگاه شما آورده شده است.

نکات سفر - هلدینگ باکی

کلاس اول جایی نیست که شمابتوانیداز بیماری حرکتی فرار کنید:

در حالی که بروزرسانی لحظه آخری ممکن است ایده خوبی باشد - به خصوص اگر اغلب خود را در پرواز مریض می کنید ، صندلی های وسط هواپیما برای افرادی که دارای بیماری حرکتی هستند بهترین گزینه است.هواپیما شبیه الا کلنگ است اگر وسط هستید نمیتوانید زیاد حرکت کنید.

نکات سفر - هلدینگ باکی

چمدان خود را قبل از زمان اندازه گیری کنید:

از آنجا که شرایط مورد نیاز حمل و نقل هوایی متفاوت است (9 "x14" x22 )"برای شرکتهای دلتا ، یونایتد و آمریکایی استاندارد است؛ Southwest اجازه می دهد (10" x16 "x24") بهتر است قبل از بسته بندی ، تخصیص فضا را تأیید کنید و کیف خود را اندازه بگیرید. و اگر آن را به ظرفیت پر کردید ، چمدان را دوباره قبل از ترک مجددا اندازه بگیرید. برای مسافرت هوایی بدون استرس ، حتماً از این قوانین طلایی پیروی می کنید.

نکات سفر - هلدینگ باکی

برای اطلاعات پرواز ، مانیتورهای فرودگاه را بررسی کنید:

در حالی که مشترک شدن در به روزرسانی های وضعیت پرواز در تلفن هوشمند خود بسیار عالی است (در هنگام ورود به پرواز خود برای این موارد ثبت نام کنید) ، از آنها به عنوان تنها منبع اطلاعات خود استفاده نکنید. مانیتورهای فرودگاه همچنان بهترین شرط بندی شما برای به روزترین اطلاعات هستند.

نکات سفر - هلدینگ باکی

همیشه یک قلم را در پرواز خارج از کشور بیاورید:

برای پر کردن فرم های مهاجرت از روی صفحه به یک قلم احتیاج دارید. و نگهبان پرواز شما از عدم تأمین کلیه پرواز با جوهر اضافی قدردانی خواهد کرد. در اینجا چیزهای دیگری وجود دارد که هرگز نباید آنها را فراموش کنید و هنگام سفر بین المللی بسته های خود را فراموش کنید.