baki

چند نکته برای ایمن ماندن در هتل در این تابستان

متخصصان توصیه های خود را برای اقامت ایمن در یک هتل در طول ویروس همه گیری COVID-19 به اشتراک می گذارند. ممکن است شما را برای رزرو تعطیلات وسوسه شوید. متأسفانه ، بیماری همه گیر خیلی به پایان نرسیده است ، و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) هنوز هم به خاطر ایمنی خود و همچنین برای افرادی که ممکن است هنگام خروج از خانه با آنها روبرو شوید ، ماندن در خانه را پیشنهاد می کنند. با این حال ، اگر تصمیم دارید تابستان امسال سفر کنید و در یک هتل بمانید ، قوانین محلی اجازه می دهند ، از اقدامات ایمنی که در اختیار شما قرار میدهیم استفاده کنید.

سفر - هلدینگ باکی

1. مقصد خود را عاقلانه انتخاب کنید.

دکتر ناتاشا بویان ، مدیر پزشکی منطقه ای ساحل غربی ارائه دهنده خدمات درمانی One Medical ، می گوید: "یک عامل مهم درک نرخ انتقال منطقه ای در مقصد شماست." عقل سلیم در اینجا غالب است - اگر می توانید از مقاصدی که در حال مشاهده پیک در موارد coronavirus هستند ، خودداری کنید ، آخرین اطلاعات را بدست آورید. دکتر روسو می گوید: "اگر شما به هتلی می روید که میزان شیوع و عفونت بسیار ، بسیار کم باشد ، بدیهی است که ایمن تر خواهید بود زیرا احتمال اینکه با کسی که آلوده است ، شریک شوید یا در تعامل باشید کم است ." "اما این هیچ تضمینی نیست. در یک هتل ، مردم از نقاط مختلف کشور و جهان می آیند. "

سفر - هلدینگ باکی

2. قبل از رزرو اقامت ، در مورد برنامه هتل برای محافظت از میهمانان و کارکنان تحقیق کنید.

دکتر برایان لابوس ، استادیار دانشگاه نوادا ، دانشکده بهداشت عمومی لاس وگاس می گوید: "بیشترین خطر انتقال ناشی از تماس نزدیک با افراد دیگر است." "هرچه ارتباط شما با افراد دیگر کمتر باشد ، وضعیت بهتری خواهید داشت." در حالی که شما نمی توانید اقدامات دیگران را کنترل کنید ، می توانید متوجه شوید که یک هتل برای تشویق ایمنی در بین میهمانان و کارکنان چه کاری انجام می دهد. آیا ماسک لازم است؟ آیا هتل برای مهمانانی که ماسک ندارند ، ماسک ارائه می دهد؟ چه اقدامات دوردست اجتماعی وجود دارد؟ آیا نشانه هایی برای آموزش مهمانان درباره خط مشی هایشان ارسال شده است؟ آیا ضد عفونی کننده های دستی الکل به راحتی در سراسر هتل در دسترس هستند؟ هر چند وقت یکبار از مناطق عمومی بهداشتی استفاده می شود؟ آیا ثبت نام بدون تماس وجود دارد؟

دکتر جوناس نیلسن ، بنیانگذار کلینیک مسافرتی مستقر در ایالات متحده Practio می گوید: "به وب سایت هتل مراجعه کنید تا بررسی کنید که آنها برای محافظت از میهمانان چه اقداماتی انجام می دهند." "اگر آنها از طریق وب سایت خود اقداماتی را انجام داده اند ، نشان می دهد که آنها شفاف هستند و این نشان خوبی است." و اگر پاسخ های خود را به صورت آنلاین پیدا نکردید ، تلفن را انتخاب کنید و مستقیماً سؤال کنید - یک هتل باید پاسخگوی همه این سؤالات باشد که به راحتی در دسترس است.

سفر - هلدینگ باکی

3. برنامه های هتل را برای میهمانانی که در مدت اقامت بیمار می شوند ، بدانید.

"بدترین حالت ، شما به طور ناگهانی احساس خوبی ندارید. شما در محل زندگی خود جایی که ممکن است دقیقاً بدانید چه کاری باید انجام دهید نیستید. آیا هتل روشهایی را برای دنبال کردن شما دارد؟ دربان باید اطلاعات لازم را برای شما داشته باشد تا آزمون COVID خود را دریافت کنید." می توانید در صورت داشتن پزشک مقیم ، از هتل سؤال کنید یا در مورد نزدیکترین امکانات پزشکی اطلاعاتی در دست دارد یا خیر .

سفر - هلدینگ باکی

4. ماسک بپوشید و حداقل شش پا از دیگران دور شوید.

این که آیا مقصد شما به استفاده از ماسک یا فاصله اجتماعی نیاز دارد یا خیر ، باید به کلیه خطرات ایمنی همه گیر پیشنهاد شده توسط CDC توجه کنید. دکتر لابوس می گوید: "همه کارهایی که برای محافظت از خود انجام داده اید ، هنوز هم در هنگام اقامت در هتل اعمال می شود." "ما هنوز درگیر بیماری همه گیر هستیم و در تعطیلات بودن آن را تغییر نمی دهد." هنگامی که در مکان های عمومی هستید ماسک بپوشید و حداقل شش پا از هم دور بمانید - این مورد در مورد آسانسور نیز صدق می کند.

سفر - هلدینگ باکی

5. اتاقی را بخواهید که چند روزی رزرو نبوده است .

دکتر نیلسن می گوید: "بر اساس مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی نیو انگلستان ، کورون ویروس می تواند تا حدود 72 ساعت در برخی از سطوح از جمله پلاستیک و فولاد ضد زنگ زندگی کند." "این بدان معنی است که اگر مهمان قبلی درست قبل از ورود به سیستم در اتاق بماند ، خطر بیشتری برای او وجود دارد. برای اطمینان از حداکثر امنیت ، می توانید در اتاقی بمانید که سه روز خالی از سکنه باشد." اگر اتاق به طور صحیح توسط پرسنل هتل بین مدت اقامت آسوده شده باشد ، خطر انقباض ویروس از مهمان قبلی بسیار اندک است.

سفر - هلدینگ باکی