baki

به این دلایل است که شما هرگز نباید هنگام برخاستن یا فرود هواپیما بخوابید:

*معلوم است ، بدترین کاری که می توانید هنگام سوار شدن هواپیما و فرود آمدن هواپیما انجام دهید ، خواب است.

*طبق یک سایت اطلاع رسانی سلامت ، انجام این کار به طور بالقوه می تواند به آسیب دائمی گوش شما منجر شود.

*فشار هوا در هواپیما در هنگام برخاستن و فرود به سرعت تغییر می کند.

*این منجر به احساس آشنا بودن از انسداد گوش شما می شود.

*مسافران باید جلوی گوششان را بگیرند.

سفر -  هلدینگ باکی

اگر برای گرفتن پرواز زود هنگام باید ساعت 6 صبح وارد فرودگاه شوید ، سهولت تسویه حساب در صندلی ممکن است کافی باشد تا شما را سریع به خواب بفرستد. با این حال ، طبق گفته MedlinePlus ، یک سایت اطلاعات بهداشتی توسط کتابخانه ملی پزشکی ، دلهره زدن هنگام برخاستن و فرود آمدن برای سلامتی شما مفید نیست. با این کار می توانید تعدادی از مشکلات بهداشتی از جمله آسیب دائمی در گوش شما ایجاد شود.

سفر -  هلدینگ باکی

دلیل این امر این است که فشار هوا در داخل هواپیما در هنگام برخاستن و فرود به سرعت تغییر می کند. ، "تغییر سریع ارتفاع بر فشار هوا در گوش تأثیر می گذارد. این منجر به ایجاد خلاء در لوله های اوستاچی می شود که باعث می شود گوش ها مسدود شده و صدا را کسل کنند."

کار بر روی استراحت ، باز کردن و پاک کردن لوله های Eustachian در این مرحله از پرواز بسیار مهم است. اگر خواب هستید ، نمی توانید کاری برای کاهش یا برابری فشار هوا در گوش های خود انجام دهید. گوش های شما مسدود است ، و شما به طور بالقوه با مشکلات سلامتی مانند سرگیجه ، عفونت گوش ، آسیب گوش و در بدترین حالت ، خونریزی بینی و کاهش شنوایی روبرو هستید.

سفر -  هلدینگ باکی

نکات معمول برای جلوگیری از انسداد گوش شما شامل خمیازه کشیدن و بلعیدن مکرر (نوشیدن آب ، مکیدن آب نبات های سخت و آدامس ها به شما در تولید بزاق برای کمک به بلع راحت تر کمک می کند). همچنین می توانید دما را در حالی که می توانید دهان خودرا بسته نگه دارید ، دم کرده و فشار آن را کاهش دهید.

سفر -  هلدینگ باکی

ممکن است در طول تظاهرات ایمنی قبل از پرواز هدفون خود را وصل کنید و به محض حرکت هواپیمای خود در باند فرودگاه ، موسیقی هدفمند را پخش کنید. هنگامی که در هوا برخیزید ، به عقب تکیه دهید ، چشمان خود را ببندید و پرواز را از خواب دور کنید - حداقل تا زمانی که هواپیمای شما شروع به فرود کند. سپس تکرار کنید.