baki

ممنوعیت پاوربانک در پرواز

پاوربانک فقط باید با چمدان های دستی یا در اطراف حمل شود. حمل پاوربانکها در چمدانهای بازرسی مجاز نیست. اگر توان نامی کمتر از 100Wh باشد ، پاوربانک ها می توانند بدون تأیید حمل شوند. بانکهای نیروگاهی با توان بین 100Wh تا 160Wh می توانند پس از تأیید حامل هوایی حمل شوند.

پاوربانک  -  هلدینگ باکی

آیا پاوربانکها در هواپیماها مجاز هستند؟

به عبارت ساده ، بله. اکثر پاوربانکها تا زمانی که زیر ظرفیت خاصی باشند و در چمدان های دستی شما حمل شوند ، می توانند در پرواز باشند. پاور بانک ها از باتری های لیتیوم یونی استفاده می کنند ، به این معنی که فقط در صورتی که در چمدان های حمل شما بسته باشند ، می توانید پرواز انجام دهید. این قانون همچنین در مورد هر دستگاهی که از باتری لیتیوم یون قابل شارژ مانند لپ تاپ یا تلفن همراه خود استفاده می کنید ، صدق می کند.

پاوربانک  -  هلدینگ باکی

چرا پاوربانکها در چمدان های چک شده شما ممنوع هستند؟

درشرکت های هواپیمایی به منظور ایمنی شما وجود پاوربانکهادر چمدان های بار چک شده ممنوع هستند.این روزها به نظر می رسد باتری های قابل شارژ لیتیوم یونی برای بیشتر دستگاه های الکترونیکی قابل حمل تأمین می شود. از تلفن های هوشمند و دوربین دیجیتالی گرفته تا سمعک و اسباب بازی های کنترل از راه دور ، می توان آنها را در موارد بی شماری یافت. در شرایط شدید ، این باتری ها قابلیت ترکیدن در شعله های آتش را دارند. اگرچه یک اتفاق بسیار نادر است ، اما هنوز ریسک بالایی وجود دارد که هر زمان ممکن است این اتفاق رخ بدهد. خطوط هوایی ترجیح می دهند باتری های لیتیوم یونی را در داخل کابین تحمل کنند ، نه در محفظه چمدان ، جایی که هیچ کس نمی داند چنین حادثه ای را مانندگرفتن آتش رخ داده است.

پاوربانک  -  هلدینگ باکی

پاوربانکها با چه قدرتی در پروازهای مجاز است؟

اکنون که می دانید امکان استفاده از پاوربانک در پرواز وجود دارد ، لازم به ذکر است که آنها باید از ظرفیت خاصی برخوردار باشند. پاوربانک هایی که در پرواز پرواز می شوند نباید از 100Wh (ساعت وات ساعت) تجاوز کنند. به طور کلی ، اکثر بانک های قدرت از این حد تجاوز نمی کنند ، اما ارزش آن را دارد که فارغ از ظرفیت شارژر قابل حمل شما را بررسی کنید.

پاوربانک  -  هلدینگ باکی

قدرت پاوربانک من چند وات است؟

اگرچه بیشتر بانکهای قدرت زیر 100Wh هستند ، اما مهم است که قبل از سوار شدن در هواپیما ، ظرفیت را بررسی کنید. هیچ چیز آزاردهنده تر از بسته شدن یک پاوربانک عظیم در چمدان های دست شما نخواهد بود که فقط از لحاظ امنیتی به دلیل فراتر رفتن از حد میزان قدرت پاوربانکتان شما را از پرواز دور کند.

نحوه محاسبه ظرفیت:

اگر تا حدودی درمورد محاسبه ظرفیت دچار مشکل شده اید ، نگران نباشید. ما یک روش محاسبه ساده را در زیر بیان کرده ایم تا به شما کمک کند ساعتهای وات پاوربانک خود را بررسی کنید.

فقط کافی است ساعت های Milliamp (MAH) را بگیرید ، آن را با 1000 X ولتاژ (V) = ساعت وات (WH) تقسیم کنید.

(MAH) / 1000 X (V) = (WH)

با استفاده از پاوربانک قابل حمل Anker PowerCore 3A 10400mAh در مثال زیر نگاهی بیندازید:

پاوربانک Anker PowerCore 3A دارای ظرفیت 10400 ساعت Milliamp است. اگر این عدد رابر 1000 تقسیم کنیم و 5برابر کنیم ، 52 ساعت وات باقی می ماند که زیر 100 وات ساعت است.

52=5*1000/10400

پاوربانک  -  هلدینگ باکی