baki

بهترین مکانهای ارزان برای سفر | قسمت اول

جهان پر از مقاصد مقرون به صرفه است ، و نیازی به تلاش زیادی برای یافتن آنها ندارد. مهم نیست که چه قاره ای هستید ، همیشه مکان هایی وجود دارد که می توانید با بودجه کم از آنها بازدید کنید - حتی کشورهایی که فکر می کنیم آنها گران هستند اگر از نکات و ترفندهای خاص آن اطلاع داشته باشید می توانند بسیار مناسب باشند.

گردشگری - هلدینگ باکی

فیجی :

بیشتر ما مقصد جزیره اقیانوس آرام را به عنوان مقصد گران قیمت پر از استراحتگاه ها ، مواد غذایی و خدمات با قیمت بالا تصور می کنیم. با این حال ، همیشه اینگونه نیست. فیجی بر خلاف همسایگان گران قیمت ، در واقع نسبتاً ارزان برای بازدید است. در حالی که بسیاری از استراحتگاه های شبانه هزار دلاری در کشور وجود دارد ، می توانید بدون نیاز به رهن خانه ، بتوانید از سواحل بکر ، غواصی در سطح جهانی ، غذاهای دریایی خوشمزه و افراد محلی دوستانه لذت ببرید.

گردشگری - هلدینگ باکی

آمریکای مرکزی :

اگر می خواهید در ویرانه های باستانی پرسه بزنید ، از طریق جنگل گشت و گذار کنید ، و با تعدادیاز گردشگران در اطراف غذای خوشمزه بخورید، از کشورهای کوچکتر در آمریکای مرکزی دیدن کنید . فکر کنید السالوادور ، هندوراس ، نیکاراگوئه و گواتمالا بتواند تمام آرزوهای شما را که از یک سفر لاکچری در نظر دارید را برطرف سازد . در اینجا بیشتر هتل ها را با بودجه ای با قیمت تقریبی 15 دلار در هر شب ، وعده های غذایی با قیمت 3 دلار ، بیشتر سفرهای اتوبوس با همان قیمت از یک دلار پیدا خواهید کرد.

گردشگری - هلدینگ باکی

کامبوج :

کامبوج یکی از کشورهای مورد علاقه گردشگران در منطقه است - با وجود مقرون به صرفه بودن ، زیبا است ، و مردم محلی بسیار مهمان نواز هستند. می توانید با هزینه 20 دلار یک اتاق خصوصی با تهویه مطبوع ، غذای خیابانی با قیمت 2 دلار و حمل و نقل در سراسر کشور با 20 دلار تهیه کنید. اگر روزانه نزدیک به 50 دلار هزینه می کنید ، در حال لذت بردن زندگی و سفر خود به میزان زیادی هستید. این مکان ارزان تر از همه همسایگانش می باشد در صورتی که ، به همان زیبایی ، و حتی پر از جالب ترین مردم جهان است. این یکی از ارزان ترین مقصد های گردشگری در جهان است!

گردشگری - هلدینگ باکی

چین :

از زمان سفر مارکوپولو به جاده ابریشم ، چین مسافران را مجذوب خود کرده است. این کشور همچنان یک مقصد زیبا - و یکی از ارزان ترین در آسیا است اما سفر به چین به احتیاطکردن احتیاج دارد. شما باید از شهرهای بزرگ خارج شوید. مطمئنا ، شهرها هنوز هم یک معامله هستند. خوابگاه ها کمتر از 20 دلار در روز ، غذا برای هر وعده 2-5 دلار و حمل و نقل محلی در شهرها کمتر از یک دلار است. اما وقتی از مسیر و فضای داخلی خارج شوید ، کشور ارزانتر می شود. اینجاست که شما بهترین معاملات مسافرتی را پیدا خواهید کرد ! چین همچنان یکی از بهترین مکانهای با ارزش در جهان است.

گردشگری - هلدینگ باکی

کره جنوبی :

کره جنوبی کشوری است که به اندازه کافی درباره آن صحبت نشده است. کره جنوبی یکی از بزرگترین مقصد مسافرتی "کشف نشده" در جهان است - قیمت های آن رقیب جنوب شرقی آسیا است ، این کشور از فناوری بسیار بالایی برحوردار است ، حومه شهر کاملاً زیباست . زندگی شبانه از این جهان خارج است. این کشور یکی از کم سفر ترین مقصد سفرهای خارج از کشور است. قطارها در کره جنوبی ارزان هستند. همه چیز در اینجا ارزان است - به علاوه سرگرم کننده و متفاوت است ! اگر به دنبال سفر با بودجه ای کم به آسیا هستید ، از کره جنوبی دیدن کنید. پروازهای بین المللی زیادی به اینجا وجود دارد!

گردشگری - هلدینگ باکی