baki

مسافرت همراه با داروهای پزشکی که به بهبودی کمک می کنند:

اگر درحال مصرف داروی جدید آگونیست برای اختلال در مصرف مواد افیونی هستید ، ممکن است تعجب کنید که چگونه می توانید در حین تجویز Suboxone یا Methadone سفر کنید. این وبلاگ اطلاعات مفیدی را در مورد سفر در حالی که در یک برنامه MAT (ارزیابی پزشکی)هستید به شما می دهد.

پرواز - هلدینگ باکی

اصطلاح داروی آگونیست به معنای دارویی مبتنی بر مواد افیونی است که برای درمان هوس ها ، برداشت مغز در ارتباط با اعتیاد به مواد افیونی استفاده می شود. دو نوع معمول تجویز داروی آگونیست مواد افیونی برای اختلال در مصرف تجویز می شوند ، متادون و بوپرنورفین هستند. در مورد اینکه آیا شما می توانید سفر کنید ، به ویژه برای دوره های طولانی سوال است، به خصوص اگر ارائه دهنده شما از شما بخواهد روزانه از دوز مشخصی مصرف کنید ، یا فقط یک هفته از آن دارو را در هر نوبت تجویز می کند ، همانطور که معمول است درباره این داروها قوانین ، مقررات و عملکرد معمولی با داروهای دیگر متفاوت است.

پرواز - هلدینگ باکی

برخی از واقعیت ها هنگام مسافرت با متادون و بوپرنورفین آورده شده است:

بوپرنورفین(Buprenorphine):

بوپرنورفین به طور کلی محدودتر از متادون است زیرا دستورالعمل های فدرال به ارائه دهندگان این امکان را می دهد تا داروها را برای مدت طولانی تری نسبت به داروهای دیگر تجویز کنند. با این حال ، ارائه دهندگان دارای مجوز درمان مواد افیونی (OTPs) - آنچه ما اغلب "کلینیک های متادون" می نامیم - داروهایی را صادر میکنند که شامل بوپرنورفین میباشد ودر صورت لزوم تصمیم به تجویز آن است.

هر برنامه استفاده از مواد یا پزشک می تواند مقررات مربوط به خود را در مورد میزان تجویز بوپرنورفین در هر زمان اعمال کند. به عنوان مثال ، برنامه های سرپایی فشرده (IoP) اغلب نیاز به مشارکت روزانه در گروه ها و درمان دارند ، بنابراین به همین دلیل روزانه دارو را نیز توزیع می کنند. روش معمول دیگر این است که با افزایش ثبات بیمار در درمان پزشکان به مدت یک هفته داروها را به بیماران جدید تجویز کنند ، ‌بنابراین وقتی یک بیمار نیاز به مسافرت دارد ، این روشها چگونه ظاهر می شوند؟

پرواز - هلدینگ باکی

اگر فقط چند روز سفر می کنید ، نباید مشکلی پیش بیاید. حتی اگر ارائه دهنده شما به دوز روزانه را تجویز کرده باشد ، در صورت تثبیت دارو و در نتیجه خوب ، معمولاً مشکلی برای تهیه چند روز به شما نمی دهند. احتمالاً ایده خوبی است که از برنامه ریزی در سفر ، در صورت امکان ، در مرحله القاء درمان خودداری کنید. بسیاری از ارائه دهندگان می خواهند بتوانند در طی چند روز یا هفته اول بوسیله دارو برروی بیماران معاینه کنند ، تا اطمینان حاصل کنند که بیماران مشکلی مانند برداشت ترکیبی ، عوارض جانبی یا واکنش های آلرژیک را ندارند و بیمار را درگیر نمی کنند.

متادون

سفر با متادون می تواند کمی دشوار باشد ، هم به دلیل دستورالعمل های واقعی فدرال و هم به دلیل وجود این دارو. از آنجا که متادون یک آگونیست کامل مواد افیونی بسیار تنظیم شده و قدرتمند است ، برخی از پزشکان نسبت به جلوگیری از سوء استفاده یا انحراف بیش از حد هوشیار هستند. ضروری است که بیماران مبتلا به متادون برنامه ریزی خود را با ارائه دهندگان خود انجام دهند.

پرواز - هلدینگ باکی

اکثر نسخه های متادون مطابق با توضیحات هستند ، اما در صورتی که مال شما باشد ، شما می توانید داروهای مایع را به عنوان یک حامل حمل کنید حتی اگر بیش از 3.4 اونس باشد و در کیسه قرار نمی گیرد. به شما توصیه می شود كه قبل از مراجعه به اسكنر ، در مورد داروهای خود بگویید.