baki

قوانین (شغلی) مهمانداران پرواز

همواره در شرکت های مختلف قوانین و مقرراتی برای رعایت وجود دارد و مهماندارهای پرواز نیز از این قاعده مستثنی نیستند. با این حال ، از آنجا که مهمانداری یک کار معمولی نیست و آنها برخی از دیوانه ترین چیزها را هنگام پرواز دیده اند ،منطقی است که آنها قوانین جالب تری دارند که باید از آنها پیروی کنند. از نداشتن سوراخ کردن زبان و خال کوبی تا قمار نکردن به صورت یکنواخت ، در ادامه مطلب بخوانید تا بدانید که قوانین غیرمعمول که مهمانداران پرواز باید ازآنها پیروی کنند.

مهمانداران پرواز - هلدینگ باکی

آنها نمی توانند هنگام کار در پرواز بخوابند:

مسافرانی که پرواز می کنند کمی وسوسه می شوند ، اما متأسفانه مهماندارهای هواپیما همیشه این گزینه را ندارند. "مهماندارهای هواپیما نمی توانند در حین کار پرواز بخوابند ، مگر اینکه پرواز با مدت معینی باشد." با این حال ، موارد استثنائی وجود دارد ، مانند پروازهای بین المللی یا مسافرت های طولانی ، هنگامی که مهماندارهای هواپیما می توانند به یک منطقه مشخص شده رفته و زمان مشخصی برای استراحت داشته باشند.

مهمانداران پرواز - هلدینگ باکی

آنها نمی توانند زبان خود را سوراخ کنند:

بسیاری از خانم ها در سنین جوانی گوش هایشان را سوراخ می کنند. با این حال ، سوراخ کردن نمی تواند به سایر قسمتهای بدن ، به ویژه زبان گسترش یابد. سوراخ کردن گوش تنها به قطر بیش از 10 میلی متر مجاز نیست ، فقط یک مجموعه گوشواره های گرد شکل باید پوشیده شوند. هیچ سوراخ کردن بدن قابل مشاهده دیگری از جمله زبان ، نگهدارنده زبان و ناحیه بینی مجاز نیست. "

مهمانداران پرواز - هلدینگ باکی

آنها در اکثر شرکتهای هواپیمایی نمی توانند خال کوبی کنند:

British Airways دارای یک چک لیست گسترده در مورد خال کوبی ها است ، از جمله تصویر رنگی که در آن باید خال کوبی های بدن کاملاً پوشانده شود و در بعضی از نقاط ، نمی توانید خال کوبی ها را با " جواهرات یا ساعت" بپوشانید. با این حال ، سیاست خال کوبی ایر نیوزیلند در تاریخ 1 سپتامبر 2019 تغییر یافت و "کارمندان قادر به داشتن T wearing Moko و خالکوبی های غیر توهین آمیز در هنگام پوشیدن لباس های یکنواخت یا عادی ما هستند."

مهمانداران پرواز - هلدینگ باکی

آنها نمی توانند با صدای بلند در کابین صحبت کنند :

در یک فضای محدود مانند یک کابین ، مکالمه افراد را می توان شنید. Ward می گوید: "دستورالعمل های رفتاری شخصی وجود دارد که از FA خواسته می شود پیروی کند. "به عنوان مثال ، در کابین ، گال ها و یا روی صندلی های پرش در مورد زندگی شخصی ، کار و غیره با یکدیگر با صدای بلند صحبت نخواهیم کرد. (صداها به هواپیما حمل می کنند!) "حریم خصوصی در هواپیما زیاد نیست ، بنابراین همه باید با اطرافیان خود مودب باشید و این قوانین را برای پرواز در هواپیما دنبال کنید.

مهمانداران پرواز - هلدینگ باکی

آنها نمی توانند انعام مسافر را بپذیرند:

حتی اگر مهماندارها ممکن است بخاطر خدمات خود مانند سرورهای رستوران یا متصدیان مسافر پرواز را راهنمایی کنند ، آیا مهماندارها می توانند انعامی را دریافت کنند؟"شرکت کنندگان در پرواز به دلایل امنیتی تشویق می شوند که در هواپیما حمل یا مبادله نقدی نداشته باشند.

مهمانداران پرواز - هلدینگ باکی

آنها نمی توانند جلوی مسافران غذا بخورند :

مهمانداران پرواز در هنگام پرواز میان وعده ها و نوشیدنی ها را سرو می کنند ، اما آخرین بار کی بود که واقعاً دیدید که یک مهماندار پرواز چیزی می خورد؟جرمی تامپسون تجربیات خود را در زمینه کار کردن به عنوان سرنشین پرواز در Quora به اشتراک می گذارد ، و قانونی را در مورد مهماندارهای پرواز و خوردن غذا آشکار می کند. تامپسون می گوید: "وقتی من کار می کردم ، همیشه به ما گفته می شد که هنگام خوردن و آشامیدن احتیاط کنید."