baki

چند ساعت قبل باید در فرودگاه حاضرشویم ؟

آنچه در فرودگاه انتظار داریم ، موارد زیر را پیشنهاد می کنیم: "برای پروازهای داخلی ، شما باید در برنامه ریزی برای چک کردن چمدان ، حداقل دو ساعت قبل از پرواز خود در فرودگاه باشید. اگر فقط یک بار حمل می کنید ، حداقل 90 دقیقه قبل از پرواز اجازه دهید،در فرودگاه حاضرشوید.

چند ساعت قبل از پرواز باید در فرودگاه باشیم؟

هیچ مسافری دلش نمیخواهد هرگز پرواز را از دست بدهد. برای ورود به فرودگاه سه ساعت یا بیشتر قبل از عزیمت برنامه ریزی باید کرد - چه برای پرواز داخلی و چه بین المللی - و تاکنون ترافیک ، خطوط امنیتی دزدگیر و شاتل های پارکینگ فرودگاهی از نظر زمانی هیچ تفاوتی نداشته اند. این مسئله اجتناب ناپذیر است برای هر مسافری پیش آمده است که حداقل یکبار پروازخود را از دست بدهد ، امامیتوان تا حد خیلی زیادی جلو این موضوع را گرفت. مسافرانی که تنها 45دقیقه قبل از پرواز در فرودگاه حاضر میشوندچگونه بسیار آرام می مانند؟ از این گذشته ، ورود به فرودگاه کمتر از یک ساعت قبل از عزیمت پروتکل توصیه شده برای ورود به سیستم نیست.

پرواز - هلدینگ باکی

آنچه در فرودگاه انتظار داریم ، موارد زیر را پیشنهاد کنیم: "برای پروازهای داخلی ، شما اگر قصد برنامه ریزی در مورد چک کردن چمدان را دارید ، باید حداقل دو ساعت قبل از پرواز خود در فرودگاه باشید. اگر فقط یک بار حمل می کنید ، حداقل 90 دقیقه اجازه دهید. اگر قصد پرواز به هاوایی ، جزایر ویرجین ایالات متحده یا یک مقصد بین المللی را دارید ، حداقل دو ساعت زودتر برسید. در زمان اوج مسافرت ، حتی در فرودگاه زمان بیشتری بگذارید - شاید 30 تا 60 دقیقه. "

آیا می توانید 5 ساعت قبل از پرواز از طریق پلیس امنیت عبور کنیم؟

معمولاً ورود به سیستم 3 ساعت قبل از عزیمت آغاز می شود. بنابراین اگر با چمدان برای ورود به سیستم مسافرت می کنید ، جواب سوال شما 3 ساعت قبل است. در صورت نداشتن چمدان برای ورود به سیستم ، می توانید 3 ساعت قبل و گاهی بیشتر از 3 ساعت قبل از آن از طریق پلیس امنیت استفاده کنید.

پرواز - هلدینگ باکی

در امنیت فرودگاه چه چیزی را باید از کیف خود خارج کنید؟

آماده شوید تا از طریق امنیت فرودگاه بروید:

• جوراب بپوشید و کفش راحتی قابل جابجایی را انتخاب کنید.

• مایعات و ژل ها را درون یک کیسه پلاستیکی تک کواری قرار دهید.

• ظروف بزرگتر داروهای مایع ، نوشیدنی های تغذیه ای و تجهیزات پزشکی را از سایر مایعات و ژل ها جدا کنید.

• روی PreCheck حساب نکنید.

• لپ تاپ و دوربین را برای نمایش آماده کنید.