baki

فرودگاه بین المللی جان سی مونرو همیلتون

فرودگاه بین المللی جان سی مونرو همیلتون (IATA: YHM، ICAO: CYHM) یک فرودگاه بین المللی در همیلتون ، انتاریو ، کانادا است. این فرودگاه بخشی از همسایگی Mount Hope (کوه امید)، 6 مایل دریایی (11 کیلومتر ؛ 6.9 مایل) در جنوب غربی مرکز شهر همیلتون و 64 کیلومتری جنوب غربی تورنتو است. این فرودگاه در خدمت شهر همیلتون و مناطق مجاور جنوب انتاریو از جمله منطقه تورنتو بزرگ است. این فرودگاه گاهی اوقات به عنوان مسلح فرودگاه بین المللی تورنتو پیرسون در نظر گرفته می شود.این فرودگاه در سال 1940 به عنوان فرودگاه Mount Hope که در درجه اول یک پایگاه نیروی هوایی سلطنتی کانادا بود افتتاح شد. با پایان یافتن جنگ جهانی دوم ، تعطیلی این پایگاه مشاهده شد و تبدیل آن به مصارف غیرنظامی ، خدمات مسافر منطقه ای و بین المللی را با اتصال به شهرهای مهم کانادا و مقصد فصلی در ایالات متحده ، کارائیب و مکزیک به خود جلب کرد. خدمات عادی به ایالات متحده کاهش یافت زیرا فرودگاه بین المللی بوفالو نیاگارا در این نزدیکی محبوبیت خود را برای مسافران مرزی در منطقه به دست آورد ، اما همیلتون یک پایگاه مهم برای تعدادی از شرکت های هواپیمایی کم هزینه داخلی بود.

فرودگاه - هلدینگ باکی

همیلتون برای استفاده توسط هواپیماهای بزرگ در پروازهای خارج از کشور طراحی شده است و شامل یک باند آسفالت 10.006 فوت با پیمایش 200 فوت (3050 متر × 61 متر) با نورپردازی مرکزی برای کارهای با دید کم ، و همچنین 6010 فوت کوچکتر از 150 پوند (1832 متر 46 متر) باند آسفالت. این کشور به عنوان فرودگاه ورودی توسط ناو کانادا طبقه بندی شده و در آژانس خدمات مرزی کانادا (CBSA) مستقر است. به عنوان "بزرگترین فرودگاه باربری اکسپرس یک شبه" در کانادا ، همیلتون عملیات حمل بارهای وسیعی را با هواپیماهایی مانند بوئینگ 747 یا آنتونوف آن 124 انجام می دهد. موزه میراث جنگی کانادا در مجاورت فرودگاه واقع شده است.

فرودگاه ثانویه برای تورنتو :

از دهه 1970 ، فرودگاه های بزرگ تورنتو (GTAA) و دولت کانادا دومین فرودگاه بین المللی را برای تورنتو در پیکینگ ، انتاریو برنامه ریزی کردند تا به عنوان یک فرودگاه امدادی رسمی برای تورنتو-پیرسون عمل کنند. حامیان این طرح اظهار داشتند كه همیلتون خیلی دور از تورنتو است تا بتواند یك مسكن باشد ، در حالی كه مخالفان خاطرنشان كردند كه فرودگاههای امدادی برای فرودگاه بین المللی لوگان در بوستون (TF Green State Airport و فرودگاه منطقه ای منچستر-بوستون) ، به عنوان مثال ، دورتر هستند. مرکز شهر بوستون از فرودگاه همیلتون از مرکز شهر تورنتو است. در اکتبر سال 2017 ، شورای شهر پیکرینگ از توسعه فرودگاهی در پیکرینگ در جریان پیشنهاد مشترک خود با بقیه تورنتو بزرگ برای میزبانی آمازون HQ2 حمایت کرد.

فرودگاه - هلدینگ باکی

با این حال ، گزارش GTAA در دسامبر سال 2017 حاکی از آن بود که فرودگاه در پیکرینگ در حال حاضر ضروری نیست و پیرسون می تواند تا سال 2037 تقاضا را برآورده کند. همیلتون 30 تا 50 درصد کمتر از پیرسون را به شرکتهای هواپیمایی پرداخت می کند و اندازه جمع و جور آن باعث می شود مسافر سریع تر آماده شود و به هواپیما اجازه می دهد تا زمان کمتری را در زمین بگذراند.

دسترسی:

این فرودگاه در نزدیکی بزرگراه 6 واقع شده است که از طریق بزرگراه 403 امکان دسترسی به فرودگاه بین المللی همیلتون از دیگر شهرداری های اطراف ، از جمله تورنتو ، از طریق بزرگراه 403 را فراهم می کند. کینگ شاتل یک اپراتور اتوبوس است که از فرودگاه تا فرودگاه بین المللی تورنتو پیرسون و ایستگاه اتحادیه تورنتو خدمات برنامه ریزی شده ای را ارائه می دهد.

فرودگاه - هلدینگ باکی

مگابوس روزانه یک سرویس اتوبوس مربی را بین فرودگاه و ترمینال مربیان تورنتو انجام می دهد. [26] راه آهن خیابان همیلتون (HSR) مسیر اتوبوس 20 A-Line Express را که یک سرویس روزانه با محدودیت است ، از فرودگاه تا مرکز همیلتون GO مرکز اجرا می کند.

موسسات هواپیمایی :

برنامه های حمل و نقل هوایی کالج Mohawk دارای امکاناتی در فرودگاه است. از سال 2017 ، امکانات آموزشی شامل یک آزمایشگاه برق ، یک آشیانه ، پیش بند فرودگاه و دو کلاس درس است. حمل و نقل هوایی طلایی یک مدرسه پرواز مستقر در امکانات Jetport است.