baki

شکلات خوراکی راحتی است

شکلات خوراکی راحتی است. بعضی از افراد جزافراد عصبی هستند. بنابراین شکلات درهواپیما وجود دارد تا اعصاب مسافران فوق الذکر را آرام کند ، و بیشتر مردم شکلات را دوست دارند. این بخشی از کل تجربه مهمان نوازی در پرواز است. آنها باید مسافرت را با آموزش هایی که دیده اند قابل تحمل کنند ، در غیر این صورت ممکن است یک قیام به دلیل رفتار اشتباه برخی دیگر از مسافران رخ دهد.

هواپیما - هلدینگ باکی

چرا در هواپیما شکلات ها به مسافران توزیع می شود؟

برای جلوگیری از خونریزی گوش های ما و ناپدید نشدن شنوایی دائمی ما.

(اگر واقعاً نسبت به ارتباط شیرینی و ناشنوایی کنجکاو هستید) بهتر است بدانید:

ما لوله ای داریم که قسمت داخلی گوش خود را به قسمت پشت بینی و دهان وصل می کند. به آن لوله "یوستاشیا"می گویند. این لوله برای حفظ فشار هوا در گوشواره گوش خدمت می کند. اگر حضور نداشت ، با هر صدای بلند صدا داخل گوشها می پیچیدند که به سمت داخل فشار می آورد. هر وقت بلع انجام می دهیم ، هوا را در این لوله و داخل حفره گوش در پشت پرده گوش ، که سپس به بیرون رانده می شوند ، فشار جو را حفظ می کنیم. هنگامی که یک هواپیما طی چند ثانیه بلند می شود و هزاران پا صعود می کند ، فشار هوا در اطراف ما سریع اتفاق می افتد و این لوله مجبور است سریع فشار بیاورد تا فشار داخل گوش را نیز پایین بیاورد ، که در غیر این صورت ممکن است مانند یک بادکنک بیش از حد متورم شود و پر شود. اما مانند کودک سرسختی که در صورت اجبار از کار خودداری می کند ، اگر فشار زیادی به آن وارد شود ، لوله باز نمی شود.

هواپیما - هلدینگ باکی

باتوجه به اینکه نظرکودک را با شیرینی جلب میکنیم ، می توانیم لوله را برای کار کردن فعال کنیم. ما شیرینی ها را می جویم و می بلعیم و ماهیچه ها در قسمت پشت گلو منقبض شده و پشتیبانی می کنند ، به باز شدن لوله کمک می کنیم ، در نتیجه فشار را بر روی هر دو طرف گوش می اندازیم. این مانع از پارگی آن می شود ، و بنابراین ناشنوا نمی شویم. بنابراین دفعه بعد که کودک خود را بخاطر اینکه بیش از حد حریص در خوردن شیرینی از خدمه هنگام برخاستن ، است سرزنش کردید ، به یاد داشته باشید که او این کار را برای سلامتی خود انجام می دهد. در آرامش اعصاب و همچنین استقبال از مسافران نیز کمک می کند. من حدس می زنم به همین دلیل است که شرکت های هواپیمایی به جای جویدن آدامس یا گوشت نیمه پخته از شیرینی استفاده می کنند ، این باعث می شود شما بیشتر عمل جویدن و بلعیدن را انجام دهید.

هواپیما - هلدینگ باکی

• برای متعادل کردن فشار هوا. می بینید که ارتفاع باعث افزایش فشار هوا در قسمت بیرونی گوش می شود تا تعادل برقرار شود که لوله استوا موجود در گوش وجود دارد تا هوا را از دهان بیرون بیاورد و اگر به شکلات های جویدنی ادامه دهیم هوای بیشتری بیرون می رود.

• شکلات فضای کمی دارد و همچنین غذایی مناسب برای زنده نگه داشتن شما برای چند ساعت است. هواپیماها از غذایی سالم و دارای فضای کمی در هنگام سرو و همچنین ذخیره کردن برخوردار هستند .این ماده همچنین دارای گلوکز برای شاد کردن شما است زیرا مغز انسان تمایل دارد خیلی سریع مواد شیرین را جذب کند. با دادن یک تکه شکلات به کودک عصبانی و دشوار می تواند به سرعت آرام شود ...