baki

شرایط زندگی در یونان

چشم انداز زندگی در یونان برای بسیاری از مهاجران خارجی جذاب است. یونان کشوری بسیار پر جنب و جوش است که به دلیل آب و هوای خوب در طول سال ، تاریخ دقیق ، معماری زیبا و فرهنگ بی نظیر در سراسر جهان مشهور است. در سال 1981 در اتحادیه اروپا پذیرفته شد و از آن زمان این کشور از قوت به قوت دیگری رشد کرد. یونان به طور کلی یک مکان بسیار امن است و جرایم جدی بسیار کمی در این کشور وجود دارد. یونان یکی از کمترین هزینه های زندگی در اتحادیه اروپا را دارد ، اگرچه شهرهایی مانند آتن به طور کلی گران تر از بقیه کشور میباشد. سطح زندگی بالاست ، خصوصاً اگر با یك قرارداد مهاجرت در یونان زندگی می كنید. یونانیان به دلیل استقبال و خوش برخوردی فوق العاده مشهور هستند. کلیسای ارتدکس یونان بخشی جدایی ناپذیر از مردم یونان است و 99٪ مردم این دین را دنبال می کنند.

ویزا فرانسه - هلدینگ باکی

📌 زندگی در یونان از طریق مهاجرت

پذیرش یونان در اتحادیه اروپا در سال 1981 آغازگر فضای دوستانه تر برای اتباع خارج از کشور بوده است. پیش از این ، یونان کشوری در حال توسعه بود که در آن مهاجران اغلب بیش از دو سال منتظر خط تلفن بودند و اتومبیل ها به ندرت در جاده دیده می شدند. با این وجود ، عضویت در اتحادیه اروپا استانداردهای زندگی در یونان را به طرز چشمگیری تغییر داد و زندگی آسان تر شد ، حتی اگر این امر به قیمت طبیعت دست نخورده قبلی یونان بوده باشد.این کشور از کارگران خارجی استقبال می کند و ترویج سنگین گردشگری یونان بدان معنی است که معمولاً در این صنعت فرصت هایی از جمله افتتاح مشاغل ، راهنمای تور یا مدیریت هتل ها وجود دارد. برای کسانی که قصد مهاجرت به این کشور زیبا را دارند ، عاقلانه است که قبل از این کار شغل خود را تعیین کنند . 9.5 درصد راهنمای مقصد می تواند لیستی از منابع ارزشمند را در اختیار شما قرار دهد که می توانند در این روند به شما کمک کنند.

اقامت یونان - هلدینگ باکی

📌 هزینه زندگی در یونان

یونان یکی از اعضای اتحادیه اروپا است و یورو را به اشتراک می گذارد. هزینه زندگی در یونان به طور کلی 30٪ کمتر از بسیاری از کشورهای اروپایی است اما متوسط حقوق محلی در یونان نیز کمتر است. نرخ تأمین اجتماعی از نرخ متوسط کشورهای اتحادیه اروپا نیز پایین تر است ، بنابراین مهاجران خارجی که با حقوق محلی در اینجا زندگی می کنند می توانند کاملا راحت زندگی کنند. محصولات غذایی در یونان بسیار ارزان است ، به ویژه در رودس ، جایی که هیچ گونه عوارض وارداتی وجود ندارد ، که باعث می شود این مکان از نظر هزینه های زندگی بهتر از بسیاری از کشورهای اروپایی باشد. به شدت پیش بینی می شود که در ماه های آینده هزینه زندگی در یونان به دلیل تورم ناشی از بحران اقتصادی حتی بیشتر کاهش یابد. راهنماهای جابجایی بین المللی ما شامل هزینه های دقیق زندگی در انواع مختلف سبک های زندگی و گزینه های زندگی برای بسیاری از مقاصد محبوب خارج از کشور است. از آنجا که راهنمایی های ما توسط کارشناسان با تجربه انجام میشود ، می توانید اطمینان حاصل کنید که اطلاعات دقیق ، به روز و قابل اعتماد هستند.

اقامت یونان - هلدینگ باکی

📌 شرایط زندگی در یونان

🔴 زبان در یونان

99٪ مردم که در یونان زندگی می کنند به زبان یونانی صحبت می کنند. سایر زبانهای صحبت شده غالباً انگلیسی و فرانسوی هستند.

🔴 آب و هوا در یونان

یونان دارای آب و هوای مدیترانه ای با روزهای گرم و زمستان های خنک و معتدل است. در بعضی از مناطق یونان در ماههای زمستان ممکن است بارش برف وجود داشته باشد اما این بیشتر به مناطق اصلی کوهستانی سرزمین محدود می شود.

🔴 فرصت های شغلی در یونان

اگر به فرصت های شغلی یونان جدید مسلط نباشید ، اشتغال در یونان دشوار است. با این حال ، مشاغل در قسمت هایی مانند آموزش انگلیسی ، صنعت گردشگری ، مراقبت از کودکان و کارهای دستی یا کشاورزی برای برخی از مهاجران وجود دارد.

اقامت یونان - هلدینگ باکی

📌 واقعیت های کلیدی که هر مهاجری باید در مورد زندگی در یونان بداند :

یونان به داشتن یکی از بدترین سیستم های بهداشتی در اروپا مشهور است و به هیچ وجه مراقبت های بهداشتی برای مهاجران وجود ندارد. بنابراین اگر قصد زندگی در یونان را دارید ، داشتن بیمه درمانی خصوصی بسیار حیاتی است. هر منطقه در یونان قوانین ساختاری جداگانه و منحصر به فردی دارد ، بنابراین آنچه برای یک مهاجر کار ساز است ممکن است برای دیگری کارساز نباشد.امور پرداختی در یونان تقریباً به طور انحصاری با پول نقد ، به یورو انجام می شود. هتل ها معمولاً کارت اعتباری می پذیرند ، اما اکثر مکان های محلی دیگر مانند کافه ها ، تاکسی ها ، کیوسک ها ، فروشندگان خیابانی و سایر مغازه ها به طور نقدی معامله می کنند.

اقامت یونان - هلدینگ باکی