baki

سوالات متداول درباره مهاجرت در کانادا

حتی اگر متقاضیان مدارک مختلفی را برای مهاجرت به کانادا بخوانند و از آن عبور کنند ، هنوز سؤالات بسیاری وجود دارد که باید روشن شوند. در زیر ، ما به برخی از سوالات پرسیده درباره مهاجرت به کانادا پاسخ داده ایم.

ویزا کانادا - هلدینگ باکی

چگونه می توانم فرم درخواست مهاجرت را پر کنم؟

شما باید به هر سؤالی پاسخ دهید ، حتی اگر برای شما صدق نکند. اگر سؤالات خالی بگذارید ، مقامات کانادایی ممکن است به شما بگویند که درخواست شما ناقص بوده و ممکن است آن را بازگردانده یا از آن خودداری کنند.اگر سوال برای شما کاربردی ندارد یا پاسخی برای آن ندارید ، "غیر قابل اجرا" یا "N / A" را به عنوان پاسخ بنویسید. اگر متقاضی استفاده از کاغذ هستید و جواب شما در برگه جای ندارد ، از یک کاغذ جداگانه استفاده کنید تا به آن پاسخ دهید و در بالای صفحه سوال خود را بیان کنید.

ویزا کانادا - هلدینگ باکی

شناسه مشتری من چیست؟

اگر برای اولین بار متقاضی ویزای کانادا یا اقامت دائم باشید ، شناسه مشتری ندارید. پس از درخواست ، اسنادی که مقامات کانادایی برای شما ارسال می کنند روی آنها عدد هشت تا ده رقمی خواهد داشت که به نظر می رسد 0000-0000 یا 00-0000-0000. این شماره برای شما منحصر به فرد خواهد بود و پس از دریافت ، مجبور خواهید بود از آن در تمام اسناد استفاده کنید. اگر برای اولین بار درخواست می کنید ، باید "N / A" را روی فضایی بنویسید که از شما می خواهد شماره را بنویسید. اگر فرم به شما امکان نوشتن "N / A" را نمی دهد ، فقط باید آن را خالی بگذارید.

ویزا کانادا - هلدینگ باکی

UCI چیست؟

شناسه مشتری UCI یا منحصر به فرد مشتری فقط نام دیگری برای شناسه مشتری است. بنابراین شناسه مشتری توضیح داده شده در سوال فوق ، همان UCI است. شما اولین باری که درخواست می کنید UCI نخواهید داشت ، اما هنگامی که کانادا مهاجرت مدارکی را برای پذیرش یا ارزیابی درخواست خود برای شما ارسال کند به شما داده می شود. این عدد در این قالب هشت تا ده رقم خواهد بود: 0000-0000 یا 00-0000-0000.

هنگامی که برای اولین بار درخواست می کنید ، باید در محلی که UCI مورد نیاز است ، N / A را بنویسید ، یا اگر فرم اجازه نمی دهد N / A را بنویسید ، می توانید فضای خالی بگذارید.

ویزا کانادا - هلدینگ باکی

چه کار می کنم اگر شناسه مشتری / UCI خود را فراموش کنم؟

اگر UCI یا شماره شناسه مشتری خود را فراموش کرده اید ، وحشت نکنید. معمول است که مردم نتوانند یک عدد هشت تا ده رقمی را به خاطر بسپارند. برای بازیابی آن ، هر سندی را که مهاجرت کانادایی برای شما ارسال کرده است ، پیدا کنید. UCI یا شناسه مشتری شما در تمام اسنادی است که آنها ارسال می کنند. همچنین در صورت داشتن این شماره می توانید در کارت اقامت دائم (PR) ، اسناد تحصیلی یا مجوز کار خود را پیدا کنید.اگر نامه ای از مهاجرت کانادایی یا هر یک از مدارک ندارید ، می توانید زمینه مورد نیاز خود را خالی بگذارید و مسئولان آن را پر کنند.

ویزا کانادا - هلدینگ باکی

چه مدارکی را باید اسناد پشتیبان خود را ارائه دهم؟

زبانهای رسمی کانادا انگلیسی و فرانسوی هستند ، بنابراین مدارک پشتیبان شما باید به یکی از این زبانها باشد. اگر اسناد شما به یک زبان دیگر است ، باید آنها را از یک مترجم معتبر به یکی از دو زبان ترجمه کنید. هر سند ترجمه شده باید دارای نسخه معتبر از سند اصلی ، اسناد ترجمه شده و تأییدیه شخصی باشد که آن را ترجمه کرده است.

ویزا کانادا - هلدینگ باکی

اگر درخواست مهاجرت من رد شود ، آیا می توانم بلافاصله دوباره درخواست کنم یا باید صبر کنم؟

اگر کانادا مهاجرت از درخواست شما برای اقامت دائم امتناع ورزد ، آنها نامه ای را برای شما ارسال می کنند تا به شما اطلاع دهند و از دلایل امتناع به شما اطلاع دهند. پس از رد درخواست شما ، می توانید بلافاصله دوباره در هر زمان درخواست دهید ، مگر اینکه نامه بگوید که شما نمی توانید.دلایل مختلفی می تواند وجود داشته باشد که چرا مهاجرت کانادا به شما اجازه نمی دهد دوباره برای مدت معینی اقدام به درخواست مجدد کنید ، اما پس از گذشت زمان ، می توانید دوباره درخواست کنید ، از جمله اطلاعات جدیدی که در برنامه قبلی نبود. اگر از همان اسناد و اطلاعاتی که در آخرین برنامه خود استفاده می کنید ، نباید برای مهاجرت به کانادا استفاده کنید.

ویزا کانادا - هلدینگ باکی