baki

7 کشور که هم اکنون می توانید به آنها سفر کنید

روندهای اخیر در سفرهای بین المللی دلگرم کننده نیستند. بسیاری از مکان ها یا نیازهای طولانی قرنطینه را دو برابر می کنند یا با افزایش سن موارد COVID-19 محدودیت ها را دوباره اعمال می کنند. بسته شدن مرزها و قوانین قرنطینه اغلب تغییر می کند. به نظر می رسد ترافیک هوایی در ماه آگوست به اوج خود رسیده است و مشخص نیست که صنعت هواپیمایی چه پیش رو دارد. در همه جبهه ها عدم قطعیت زیادی در مورد پاییز آینده وجود دارد و به نظر می رسد سفر بین المللی برای بسیاری از ما هنوز فاصله زیادی دارد. با این حال تعداد معدودی از کشورها در حال حاضر به دو طریق جهانگردی و سفرهای تجاری باز هستند که بسیاری از آنها بدون هیچ محدودیتی هستند. تعدادی از آنها به جواب منفی آزمایش دقیقاً قبل از سفر یا هنگام ورود احتیاج دارند - اما تا زمانی که بازدیدکنندگان تست مثبت نداشته باشند ، هیچ قرنطینه ای لازم نیست. با توجه به این نکته ، در اینجا نگاهی داریم به 9 کشوری که اکثر مردم می توانند با کمترین دردسر در حال حاضر به آنجا سفر کنند - همراه با یادداشتی در مورد روند عفونت فعلی آنها برای شما شرح میدهیم .

کرونا ویروس - هلدینگ باکی

مکزیک :

شرایط ورود: هیچ کدام در حالی که مرز زمینی بین ایالات متحده و مکزیک بسته است ، پرواز از شهرهای مختلف مکزیک از هر مکانی که پرواز انجام می دهد همچنان امکان پذیر است. در حال حاضر هیچگونه آزمایش آزمایشگاهی یا قرنطینه ای برقرار نیست.

روند فعلی COVID-19: عالی به نظر نمی رسد. تعداد موارد فعلی روزانه کمی کمتر از اوج اخیر است اما مانند مرگ روزانه همچنان بالا است.

کرونا ویروس - هلدینگ باکی

ترکیه :

شرایط ورود: هیچ کدام شرایط عادی ورود به ترکیه اعمال می شود و هیچگونه آزمایش COVID-19 یا قرنطینه برای بازدید کنندگان لازم نیست. با این وجود مسافران ورودی احتمالاً از نظر علائم بررسی می شوند و به افرادی که بیمار به نظر می رسند ممکن است در بدو ورود آزمایش داده شود.

روند COVID-19 فعلی: بهترین نیست ، بدترین نیست. ترکیه همچنان روزانه شاهد پرونده های نسبتاً بالایی است و روند اندکی در حال افزایش است. با این حال اعداد کاملاً کمتر از اوج خود در ماه آوریل هستند.

کرونا ویروس - هلدینگ باکی

پلینزی فرانسه :

شرایط ورود: اثبات آزمون منفی. این "جمع آوری خارج از کشور" فرانسه نیاز به اثبات آزمایش PCR منفی دارد که حداکثر سه روز قبل از ورود انجام شده است. سپس بازدیدکنندگان باید چهار روز پس از ورود خودآزمایی کنند. هیچ قرنطینه ای لازم نیست.

روند COVID-19 فعلی: تعداد کلی بسیار کمی است ، اما اخیراً افزایش یافته است. آگوست در پرونده ها جهش داشت. تعداد کم است اما اوج قابل توجه است زیرا این کشور تقریباً هیچ یک از آنها قبل از آن نبود (این جزایر در اواسط ماه جولای به روی گردشگری گشودند). هنوز تعداد کل موارد فقط 573 نفر است و تاکنون هیچ کشته ای گزارش نشده است.

کرونا ویروس - هلدینگ باکی

مالدیو :

شرایط ورود: اثبات آزمون منفی. از 10 سپتامبر ، مالدیو مسافران را ملزم به ورود با اثبات آزمایش PCR منفی می کند. در غیر این صورت ، هیچ قانون خاصی اعمال نمی شود - اگرچه فقط برخی از جزایر و استراحتگاه ها باز هستند.

روند فعلی COVID-19: افزایش عفونت ها. در هر زمان مالدیو شیوع زیادی نداشته است ، اما عفونت های روزانه آن در روزهای اخیر از بالاترین مواردی است که در طی همه گیری مشاهده کرده است. این کشور فقط 29 مورد مرگ را ثبت کرده است.

کرونا ویروس - هلدینگ باکی

دبی :

شرایط ورود: اثبات آزمایش منفی و یا آزمایش اضافی احتمالی هنگام ورود با قرنطینه خود به هتل یا محل اقامت دیگر برای حدود 24 ساعت تا بازگشت نتایج. برخی از ورودها در بدو ورود آزمایش نمی شوند و به هیچ وجه نیاز به قرنطینه خود ندارند. مسافران وارد شده نیز باید یک برنامه ویژه COVID-19 بارگیری کنند. در حال حاضر بسیاری از ملیت ها می توانند هنگام ورود ویزا بگیرند اما فقط هنگام ورود به دبی.

روند فعلی COVID-19: در امارات متحده عربی روند نزولی کمی دارد ، و در آن اوج های اخیر افزایش یافته است. امارات متحده عربی در مجموع 71 هزار و 540 مورد را ثبت کرده است اما فقط 387 مورد مرگ را ثبت کرده است. در حال حاضر ، به نظر می رسد که آنها در بالای شیوع مواردی قرار دارند.

کرونا ویروس - هلدینگ باکی

کنیا :

شرایط ورود: اثبات آزمون منفی. این آزمون باید طی 96 ساعت پس از ورود انجام شده باشد. در غیر این صورت ، کنیا در مرز نسبتاً آرام است و سفر در این کشور محدودیتی ندارد.

روند فعلی COVID-19: نسبتاً خوب است. پس از جهش در ماه های جولای و آگوست ، تعداد موارد روزانه کاهش یافته و مرگ و میر نسبتاً کم باقی مانده است. جالب است بدانید که کنیا پروازهای بین المللی را از 1 آگوست به کشور و از آن آغاز کرد و از آن زمان تعداد پرونده ها بطور مرتب کاهش یافته است. در مجموع ، کنیا 34493 مورد داشته است.

کرونا ویروس - هلدینگ باکی

آلبانی ، مقدونیه شمالی و صربستان :

شرایط ورود: هیچ (جزئیات مربوط به آلبانی ، مقدونیه شمالی و صربستان). با توجه به اینکه مرزهای خارجی اتحادیه اروپا برای بیشتر افراد ساکن خارج از کشور بسته است ، جالب است بدانید که این سه کشور بالکانی برای هر کسی که نیازهای کمی داشته باشد آزاد است. هر کدام البته متمایز هستند ، اما با توجه به اینکه در کنار یکدیگر قرار دارند و یک استثنای قابل توجه برای سهولت ورود به قاره را تشکیل می دهند ، جمع شدن آنها کنار هم منطقی به نظر می رسید. حتی می توان این سه را از نظر تئوریک برای یک سفر چند کشوره ترکیب کرد ، این یک اتفاق نادر واقعی است که این روزها رخ می دهد.

یک نکته کوچک: برای افرادی که از مقدونیه شمالی ، کرواسی ، بلغارستان یا رومانی وارد صربستان می شوند ، آزمایش PCR منفی لازم است. در غیر اینصورت ورود تقریباً در مورد همه افراد بدون نیاز به آزمایش و قرنطینه آزاد است.

کرونا ویروس - هلدینگ باکی

روند فعلی COVID-19 :

مختلط. آلبانی اخیراً شاهد افزایش موارد بوده اما هنوز هم زیر 300 مرگ داشته است. منحنی مقدونیه شمالی کاملاً مسطح به نظر می رسد اما ارزش آن را دارد که کاملاً زیر نظر داشته باشید. و صربستان در ماه جولای به اوج خود رسید اما در هفته های اخیر تعداد بسیار کمی کاهش یافته است.