baki

eTA - مجوز سفر الکترونیکی برای کانادا

eTA سندی است که می توانید برای مقاصد گردشگری و تجاری از کانادا استفاده کنید . افرادی از کشورهایی هستند که با کانادا رابطه خوبی دارند و به همین دلیل برای ورود به کانادا نیازی به ویزا ندارند. این افراد ممکن است نیازی به ویزا نداشته باشند ، اما به نوعی مدارک لازم برای تأیید و پذیرش کانادا نیاز دارند. این سند مجوز سفر الکترونیکی (eTA) است.

ویزا کانادا - هلدینگ باکی

eTA کانادا چیست؟

مجوز سفر الکترونیکی کانادا یک سند مسافرتی برای افرادی در کشورهایی است که به ویزا احتیاج ندارند،این مجوز سریع برای ورود به کانادا است و به شما امکان می دهد ازطریق پرواز یا وسایل دیگر سفر کنید. به جای ویزا ویزیتور کانادا استفاده می شود ، بنابراین همان هدف را ارائه می دهد. با ETA می توانید وارد کانادا شوید و با خانواده یا دوستان خود دیدار کنید ، یا فقط به آنجا سفر کنید. شما مجاز به ماندن برای مدت زمانی کوتاه ، معمولاً 6 ماه یا کمتر هستید. شما مجاز به تلاش برای ماندن دائم یا درخواست تابعیت کانادا نیستید. همچنین مجاز نیستید که برای هرگونه اسناد صادر شده در کانادا درخواست کنید یا خواهان مزایای کانادایی مانند مزایای سلامتی باشید.

ویزا کانادا - هلدینگ باکی

ETA نسخه بسیار سریع تری نسبت به ویزا است و به اندازه ویزا به مدارک احتیاج ندارد. بنابراین ، اگر واجد شرایط ETA باشید ، در صورت استفاده از آن به منظور مسافرت فقط نمی توانید ویزا درخواست کنید. اگر می خواهید در کانادا کار کنید ، تحصیل کنید یا دائم بمانید به ویزا احتیاج دارید.

شرایط مورد نیاز ETA کانادا چیست؟

برای اینکه در کانادا واجد شرایط باشید ، باید چند معیار را رعایت کنید ، مانند:

شما باید حداقل 18 سال سن داشته باشید و اگر کمتر از 18 سال سن دارید ، والدین یا سرپرست باید از طرف شما درخواست کنند.

شما برای تأمین هزینه اقامت در کانادا باید بودجه کافی داشته باشید.

شما نباید به جرم و جنایتی محکوم شده باشید و نباید سابقه کیفری داشته باشید.

شما باید یک گذرنامه معتبر داشته باشید که از دولت خود دریافت می کنید.

شما باید سالم و بدون هیچگونه مشکل پزشکی خطرناک باشید که ممکن است باعث شود شما در کانادا به دنبال معالجه پزشکی باشید که قادر به پرداخت آن نیستید. اگر به دنبال معالجه پزشکی در کانادا هستید ، باید این را بیان کنید و ثابت کنید که بودجه کافی برای پوشش ویزیت و معالجه بیمارستان خود دارید.

شما باید قصد بازگشت به کشور خود را داشته باشید و با کشور وطن خود پیوندهای محکمی برقرار کنید.

شما نباید قصد تحصیل یا کار در کانادا را داشته باشید.

ویزا کانادا - هلدینگ باکی

چگونه یک برنامه ETA در کانادا را تکمیل کنیم؟

به منظور درخواست ETA ، شما باید معیارها و شرایط لازم را داشته باشید. برنامه آسان و سریع است و شما فقط به این اسناد نیاز خواهید داشت:

گذرنامه معتبر صادر شده توسط یکی از کشورهایی که در بالا ذکر شد.

یک آدرس ایمیل معتبر.

بدهی ، کارت پیش پرداخت یا کارت اعتباری صادر شده توسط:

ویزا ، مسترکارد ، اکسپرس آمریکا.

پرداخت اتحادیه

کارت JCB

درون

ویزا کانادا - هلدینگ باکی