baki

کشورهای اتحادیه اروپا اقدامات سفر با COVID-19 را افزایش می دهند

25 مرداد ماه| 99

از آنجا که اقدامات قرنطینه شروع شده و سفر به تدریج از سر گرفته می شود ، بسیاری از کشورها شاهد افزایش عفونت COVID-19 بودند که منجر به بازگرداندن کنترل مرزی در بین کشورهای اتحادیه اروپا و افزایش سطح امنیت شد. برخی از کشورهایی که اقدامات مسافرتی را علیه COVID-19 سخت تر کرده اند عبارتند از:

ایتالیا :

با شروع از 12 اوت ، هر کسی که از طریق کرواسی ، یونان ، مالت یا اسپانیا از طریق سفر عبور کرده اند، باید در 72 ساعت گذشته آزمایش PRC منفی را نشان دهد یا به محض ورود و قرنطینه یک آزمایش را انجام دهد تا منتظر نتیجه بماند.

یونان :

حداقل تا 31 آگوست سال 2020 ، کلیه مسافران مالت ، رومانی ، بلغارستان ، بلژیک ، جمهوری چک ، هلند ، اسپانیا یا سوئد باید آزمایش PCR منفی داشته باشند که حداکثر 72 ساعت قبل از رسیدن به مقصد از آنها گرفته شود.

نروژ :

از این هفته ، تمام کشورهایی که به عنوان مشاوره سفر نروژ به عنوان سبز (کم خطر) مشخص شده اند به زرد (خطر متوسط) تغییر یافته اند. سفر به کشورهای با وضعیت زرد برای قرنطینه لازم نیست. اما هرکسی که از کشورهای دارای نشان قرمز (اسپانیا ، پرتغال ، بلژیک ، هلند ، ایسلند ، لهستان ، رومانی ، بلغارستان ، جمهوری چک) و همچنین هر کس از خارج از اتحادیه اروپا سفر کند ، مشمول یک دوره 10 روزه قرنطینه است.

فرانسه :

فرانسه لیستی از کشورهای پرخطر دارد ، مسافرانی که قبل از ورود آنها به آزمایش نیاز دارند. در این فهرست ایالات متحده ، امارات متحده عربی ، بحرین ، پاناما ، آفریقای جنوبی ، کویت ، قطر ، اسرائیل ، برزیل ، پرو ، صربستان ، الجزایر ، ترکیه ، ماداگاسکار ، هند و عمان حضور دارند.

آلمان :

آلمان دارای لیست بسیار بزرگی از کشورهای پرخطر است که به طور مداوم به روز می شود. اخیراً ، دولت آلمان بخش های زیادی از رومانی به همراه اسپانیا و بلغارستان را به لیست خود افزوده است . هرکسی از این لیست قبل از اجازه ورود به آلمان باید از 48 ساعت قبل تست PRC منفی داشته باشد. افرادی که آزمایش ندارند ، لازم است هنگام ورود آزمایش دهند .

فنلاند :

فنلاند پس از وخیم تر شدن اوضاع اپیدمیولوژیک ، بررسی های مرزی را با چندین کشور شنگن / اتحادیه اروپا مجدداً آغاز کرده است. کشورهایی که آنها کنترل های مرزی را در اختیار شما قرار میدهند عبارتند از اتریش ، اسلوونی و سوئیس ، آندورا ، بلژیک و هلند.

سوئیس :

سوئیس لیستی از 46 کشور جهان را دارد که مسافران آنها هنگام ورود مجبور به قرنطینه هستند. در این فهرست رومانی و اسپانیا قرار دارند (به جز جزایر بالئاریک و قناری).