baki

کدام سفارت کانادا برای ایرانیان بهتر است ؟

سفارت کانادا در دبی به دلیل خلوت بودن گزینه‌ی مناسبی برای درخواست وقت سفارت است اما از کشورهای دیگر مانند ترکیه گران‌تر است و هزینه‌ی بیشتری برای شما دارد پس اگر بالا بودن هزینه‌ی وقت سفارت برای شما اهمیتی ندارد و می‌خواهید درخواست شما زودتر پذیرفته شود دبی برای شما گزینهی مناسبی است.

به دلیل ارزان‌تر بودن هزینه‌های سفر به استانبول این شهر برای کسانی که کم بودن هزینه‌ها الویت دارد گزینه‌ی مناسب تری برای گرفتن وقت سفارت کانادا می‌باشد.

در مرکز انگشت نگاری کانادا در آنکارا کارمندان ایرانی زیادی وجود دارد که این خود یک ویژگی خوب برای این کشور برای گرفتن وقت سفارت محسوب می‌شود اما این را هم در نظر داشته باشید که هزینه‌های سفر به آنکارا بیشتر از هزینه‌های سفر به استانبول است.

بطور کلی اگر بخواهیم مختصر درباره این موضوع صحبت کنیم باید خاطر نشان کنیم که دفتر سفارت کانادا در استانبول بسیار برای ایرانیان مقرون به صرفه تر و کم هزینه تر است به این خاطر که برای رفتن به استانبول نیازی به ویزا ندارید و هم چنین در مقایسه با شهر آنکارا هتل های واقع در این شهر ارزان تر و بهتر است .

تور کانادا - باکی

پروسه بعد از انگشت نگاری در سفارت کانادا :

همانطور که میدانید برای گرفتن ویزای هر کشوری لازم است متقاضی در جلسه ی مصاحبه ی حضوری شرکت کرده و به سوالات آفیسر پرونده پاسخ دهد. این مرحله بدون شک مهمترین مرحله برای اخذ ویزاست چرا که معمولا نظر آفیسر تعیین کننده ی نهایی است که پس از اخذ وقت انگشت نگاری سفارت کانادا در استانبول و انجام انگشت نگاری باید انجام شود.اما در مورد سفارت کانادا شرایط کمی فرق میکند. جالب است بدانیم که طبق قوانین کشور کانادا اصلا چیزی به نام مصاحبه سفارت کانادا در ترکیه وجود ندارد و خوشبختانه متقاضی از انجام هر نوع مصاحبه ¬ای معاف است.

هتل های نزدیک به سفارت کانادا در استانبول :

اگر برای مدت اقامتتان به دنبال هتل نزدیک به سفارت کانادا در استانبول هستید، ما میتوانیم چند هتل که در زیر به آن اشاره کرده ایم را نام ببریم .منطقه شیشلی که مرکز vac در آن قرار دارد جزو مناطق توریستی و زیبای استانبول است. هتل های خوب و باکیفیتی که در این منطقه هستند نوید سفری به یاد ماندنی و اقامتی دلپذیر را به متقاضیان ویزای کانادا می دهند. در ادامه با برخی از این هتل های نزدیک سفارت کانادا در استانبول آشنا میشویم.

هتل های نزدیک سفارت کانادا در استانبول :

Blue way hotel historical

Address: Bozkurt mahallesi no:, Dolapdere Caddesi No:201, 34375 şişli/İstanbul, Turkey

phone: +90 212 296 99 60

Valide hotel

Address: Meşrutiyet, Halaskargazi Cad./ebekızı Sok. No:6 D:9, 34440 Şişli/İstanbul, Turkey

phone: +90 212 232 72 72

White monarch hotel

Address: Merkez, Büyükdere Cd. no 65, 34387 Şişli/İstanbul, Turkey

phone: +90 212 211 89 89

Taksim express hotel

Address: İnönü, Cumhuriyet Cd. No:135, 34373 Şişli/İstanbul, Turkey

phone: +90 212 444 93 35

Lampa design hotel

Address: 19 Mayıs, Opr. Raif Bey Sk. No:35, 34260 Şişli/İstanbul, Turkey

phone: +90 212 230 34 34