baki

رزرو صندلی مخصوص کودکان زیر 2 سال در پروازها

کودکانی که برای آنها صندلی مخصوص رزرو نشده است باید در هنگام برخاستن و فرودآمدن در محوطه والدین خود نگهداری شوند، در اینجا پاسخ به این سوالات مطرح میشود:

رزرو صندلی - باکی

آیا باید برای فرزندم صندلی هواپیما رزرو کنم؟

بله ، حتی باوجوداینکه شرکت های هواپیمایی نیازی به خرید بلیط برای کودکان زیر 2 سال ندارند.اگربرای فرزندتان بلیط خریداری نکردید ، نمی توانید مطمئن باشید که او صندلی خواهد داشت،و او ممکن است در آخر بر روی پای شما بنشیند. کودکان پرجنب وجوش در اثر تلاطم معتدل حتی زخمی و کشته شده اند زیرا والدین آنها قادر به نگه داشتن آنها نبودند. امن ترین راه برای سفر فرزند شماصندلی بسته شده به صندلی هواپیمایی است. بیشتر صندلی های اتومبیل برای سفر هواپیمایی تأیید شده اند،اما قبل از سفر حتما فوانین ایرلاین مربوطه را بررسی کنید تا دچار مشکل نشوید. اداره حمل و نقل هوایی فدرال توصیه می کند تا همه کودکان در صندلی های ایمن تأیید شده بنشینند.

رزرو صندلی - باکی

صندلی ماشین معمولاً به عنوان یکی از کالاهای حمل شما حساب نمی شود ، اما در مورد آخرین مقررات آن با شرکت هواپیمایی خود مشورت کنید. حتماً به رزرو یا نمایندگی مسافرتی بگویید که کودکی همراه شما است که برای او از صندلی اتومبیل استفاده میکنیدتا شرکت هواپیمایی بتواند شما را در بهترین مکانها برای نیازهای شما رزرو کند. شرکت های هواپیمایی نیاز دارند که صندلی های اتومبیل در کنار پنجره قرار گیرند تا در تحرک سایر مسافران تداخل نداشته باشد. ممکن است بخواهید از یک صندلی مخصوص فله استفاده کنید و از فضای اضافی اتاق مخصوص پا استفاده کنید.

رزرو صندلی - باکی

در سفرهای داخلی ، بسیاری از شرکتهای هواپیمایی 50٪ قیمت بلیط معمولی را برای کودکان زیر 2 سال تخفیف می دهند. تخفیف بین المللی معمولاً 10 درصد است. اگر هنوز تصمیم داریدهزینه بلیط را برای کودک زیر 2 سال خود صرفه جویی کنید ، به شرکت هواپیمایی بگویید که با یک بچه دامان سفر خواهید کرد. نماینده ممکن است بتواند شما و هر همراه مسافر دیگری را در کنار پنجره و راهرو در یک ردیف سه صندلی قرار دهد و یک صندلی میانه را خالی بگذارد و شانس اینکه هر کس دیگری آن را پر کند ، کمتر شود. صندلی ماشین کودک خود را به این شانس که بتوانید از آن استفاده کنید بیاورید (اگر اینگونه نباشد ، احتمالاً مجبور است در چمدان های معاینه شده برود). راهکار دیگر این است که از نماینده رزرو بپرسید که چقدر احتمال دارد پرواز شما پر شود و در صورت احتمال پروازهای متناوب را که ممکن است کمتر شلوغ باشد پیشنهاد کند. همچنین در صورت نیاز به کودک در دامان خود می توانید ماسک اکسیژن اضافی بخواهید،اما به خاطر داشته باشید که برخی هواپیماها به آنها مجهز نیستند. باز هم ، امن ترین گزینه خرید بلیط برای فرزندتان است.

رزرو صندلی - باکی