baki

اسرار رزرو بلیط های ارزان هواپیما

اسرار رزرو بلیط های ارزان هواپیما

برنامه های سفر می توانند به سرعت گران شوند،و در تعطیلات امکان سفر بسیار مطلوب می شود.اما اگر هزینه زیادی برای بلیط هواپیما بپردازید ، چنین سفرهایی امکان پذیر نیست.مگر اینکه بدانید کجا جستجو کنید ، پیدا کردن پروازهای ارزان قیمت می تواند دردسر بزرگی باشد.در یک پرواز واحد،بیش از دهها دسته بندی قیمت گذاری وجود دارد.ممکن است: "در یک هواپیمای دارای 150 صندلی ، 50 قیمت مختلف وجود داشته باشد."به علاوه هرکدام از این مسافران ممکن است هزینه های مختلفی نظیر هزینه اولویت شبانه روزی یا چمدان را بپردازند.

رزرو بلیط - باکی

در اینجا 7 مورد مهم درخصوص رزرو پرواز ارزان وجود دارد:

1. بلیط پرواز را 7 هفته قبل رزرو کنید.

2. بهترین زمان خرید بلیط در: ساعت 3 بعد از ظهرمیباشد.

3. پرواز در ارزان ترین روزها ، که سه شنبه ، چهارشنبه و شنبه است.

4. زمان پرواز را ساعتهای ابتدایی روز انتخاب کن.

5. قیمت های هواپیمایی ارزان قیمت را بصورت جداگانه بررسی کنید.

6. برای اطلاع رسانی قیمت رایگان ثبت نام کنید.

7. با شرکت هواپیمایی رابطه برقرار کنید.

رزرو بلیط - باکی

براساس گزارش دهی اطلاعات شرکت هواپیمایی ، مسافران اگر 50 روز قبل از پرواز بلیط رزرو کنند ، کمترین قیمت را دارند - نزدیک به 10 درصد پایین تر از کرایه متوسط. اما این قانون هفت هفته ای یک استراتژی مطمئن برای به دست آوردن ارزانترین کرایه نیست. "این فقط یک روند است."

رزرو بلیط - باکی

بهترین زمان برای رزرو پرواز:ساعت 3 بعد از ظهراست.

اگر در اوایل صبح تخفیف های مورد نظر خود را پیدا نکردید ، بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما و خرید برای سفر (در داخل کشور) سه شنبه ساعت 3 بعد از ظهر است.

ارزانترین روزهای پرواز: سه شنبه ، چهارشنبه و شنبه

ارزانترین روزهای پرواز سه شنبه ، چهارشنبه و شنبه برای سفرهای داخلی است.

زود پرواز کن :

ارزان ترین پرواز به طور معمول اولین پرواز صبح است. "بله ، این بدان معنی است که شما باید ساعت 4 صبح بلند شوید." ارزانترین زمان پرواز در طول روز یا بعد از ناهار یا ساعت شام است.

رزرو بلیط - باکی

خطوط هوایی کم هزینه را به صورت جداگانه بررسی کنید.

برخی از شرکت های هواپیمایی ارزان قیمت اجازه نمی دهند بلیط های آنها در وب سایت های مقایسه محبوب نقل قول شود. بنابراین حتماً آنها را جداگانه بررسی کنید. تا تکلیف خود را بدانید تا متوجه شوید که هزینه های اضافی ، از جمله هزینه های حمل یا چک کردن چمدان ،و چه چیزدیگری ممکن است هزینه بلیط شما را افزایش دهد.

رزرو بلیط - باکی

برای اطلاع رسانی بلیط ارزان ثبت نام کنید.

تقریباً هر سایت رزرو آنلاین عمده هشدارهای هواپیمایی ارائه می دهد که هنگام کاهش قیمت کرایه ، به شما پیام می دهند.

ایجاد یک رابطه :

در صورت پرواز مکرر با یک شرکت هواپیمایی، لازم است که از آنها درخواست کنید تا با توجه به سفرهای شما بلیط های ارزان خود را به شما معرفی نمایند.