baki

مکان های باور نکردنی برای پیاده روی در لس آنجلس

شما افراد زیادی را پیدا نخواهید کرد که در اطراف L.A پیاده روی کنند ، اما شهر فرشتگان واقعاً صدها مایل مسیر پیاده روی دارد ، از مادربزرگ ها گرفته جهت پیاده روی تا تمرینات با شدت بالا. برای استراحت در ساحل یا دوری از ترافیک بد شهر ، یکی از این مسیرها بسیار جالب و هیجان انگیز است. دیدن چشم اندازهای بی نقص در سطح شهر ، گزینه ای برای متناسب با هر سطح علاقه و مهارت وجود دارد.

لس آنجلس - هلدینگ باکی

Runyon Canyon :

این دره باریک به لطف موقعیتی که در نزدیکی Hollywood Walk of Fame قرار دارد ، مورد علاقه افراد مشهور (و سگهای آنها) است. شما می توانید از طریق دروازه های نزدیک بلوار هالیوود به سمت جنوب یا Mulholland Drive به شمال وارد شوید و بسته به مسیری که طی می کنید ، برای جاده های سنگفرش شده یا مسیرهای خاکی انتخاب کنید. در یک روز روشن ، شما می توانید تمام راه را به جزیره کاتالینا و مرکز شهر در یک جهت و کل طول دره سان فرناندو در جهت دیگر مشاهده کنید.

لس آنجلس - هلدینگ باکی

تریل چارلی ترنر ، پارک گریفیت :

یکی از بزرگترین پارکهای شهری در کشور ، پارک گریفیت است که مسیرهای زیادی برای اسبها و انسانها را در نظر گرفته است - جاذبه هایی مانند رصدخانه Art Deco Griffith ، کوهستان هالیوود (Trail Trail) را میتوانید ببینید .

لس آنجلس - هلدینگ باکی

Temescal Ridge Trail, Pacific Palisades :

Temescal Canyon که در کوههای سانتا مونیکا واقع شده است ، درست از بزرگراه ساحل اقیانوس آرام دسترسی دارد. شما می توانید دنباله Temescal Canyon Trail را از طریق یک دره جنگلی ببینید . یا اگر می خواهید از یکی از بهترین دیدگاه ها در کالیفرنیا استفاده کنید ، به Temescal Ridge Trail بروید. شکل گیری ماسه سنگی Skull Rock را در مسیر یک منظره از خلیج سانتا مونیکا ، که همراه با نسیم آسمانی اقیانوس است ، بسیار دیدنی است . در اواخر روز برای غروب خورشید میتواند بسیار هیجان انگیز باشد .

لس آنجلس - هلدینگ باکی