baki

دعوت نامه تجاری و نمایشگاهی شینگن

دعوت‌نامه ویزا، یک دعوت‌نامه از سوی شخص یا شرکتی است که در کشورهای منطقۀ شینگن اقامت دارد. در واقع این شخص یا شرکت از شما (متقاضی ویزای شینگن با دعوت‌نامه نمایشگاهی و تجاری) دعوت می‌کند که برای بازدید از وی و یا شرکت مورد نظر به منطقۀ شینگن اروپا بروید. با ارسال دعوت‌نامه از طرف شخص یا شرکت، شما این دعوت‌نامه را با دیگر مدارک مورد نیاز ویزای شینگن به سفارت کشور مورد نظر ارائه می‌دهید. در اصل دعوت‌نامه شینگن یک محرک برای سرعت بخشیدن به درخواست ویزای شینگن شما است. و این دعوت‌نامه شامل نام و مشخصات شما، مدت زمان اقامت شما در کشور مورد نظر را بطور کامل بیان کرده است و نشان می‌دهد که شما قصد اقامت غیرقانونی در منطقۀ شینگن را ندارید و بعد از اتمام اعتبار ویزا به کشور خود بازمی‌گردید.

ویزا شینگن - هلدینگ باکی

انواع دعوت‌نامه ویزای شینگن :

از آنجایی که ممکن است سفر شما به کشورهای منطقۀ شینگن به منظور اهداف مختلفی باشد، می‌توان دعوتنامه‌های متنوعی برای شما (متقاضی ویزای شینگن با دعوت‌نامه نمایشگاهی و تجاری) ارسال شود. هر نوع دعوت‌نامه ارسالی، مستلزم تأیید اسناد اضافی برای اثبات آن است که آنچه در نامه نوشته شده است، صحیح می‌باشد. در نظر داشته باشید که سفارت/کنسولگری، دعوت‌نامه‌های بدون ضمیمه و مدارک کافی را بررسی نخواهند کرد. توجه داشته باشید که به عنوان شخص یا شرکت ارسال‌کنندۀ دعوت‌نامه، باید رابطه شما با شخص، مدت زمان اقامت، هدف و پشتیبانی از هزینه‌های شخص در سفر را بیان کنید. هم‌چنین این دعوت‌نامه می‌تواند از طرف همسر، والدین، فرزند و … باشد.

دعوت‌نامه ویزای شینگن برای اهداف تجاری :

بسیاری از مردم برای کسب و کار ممکن است به یکی از کشورهای منطقۀ شینگن سفر کنند. شما ممکن است یک ملاقات با یک سرمایه‌گذار بالقوه یا شرکای خارجی داشته باشید. به همین دلیل، شما یک دعوت‌نامۀ تجاری می خواهید. این دعوت‌نامه باید بیان‌کنندۀ ارتباط تجاری شما با شخص مورد نظر شما، مدت زمان اقامت در کشور مورد نظر و فعالیت شما در این مدت زمان باشد. این یک ایده خوب است که شما (متقاضی ویزای شینگن با دعوت‌نامه نمایشگاهی و تجاری) بتوانید برنامه سفر فعالیت‌های تجاری را به نامۀ دعوت‌نامه پیوست کنید تا بتوانید آنچه را که در طول زمان خود در آنجا برنامه‌ریزی کرده‌اید نشان دهد. هم‌چنین باید یک تأییدیه از کارفرمای خود آماده کنید که تأیید کرده است که شما یک کارمند در یک شرکت خاص هستید و نشان‌دهندۀ جزئیات کار شما باشد که این مورد شامل موقعیت شغلی شما، تاریخ استخدام، حقوق و دستمزد است.

ویزا شینگن - هلدینگ باکی

دعوت‌نامه نمایشگاهی شینگن (دعوت‌نامه از اسپانسر در اروپا) :

علاوه بر رفتن به منطقه شینگن برای کسب‌وکار، شما می‌توانید به یک کنفرانس دعوت شوید تا یک سخنرانی داشته باشید و یا در یک نمایشگاه شرکت کنید. دعوت‌نامۀ نمایشگاهی هم باید از طرف شخص یا یک شرکت باشد که نشان‌دهندۀ حمایت شما از آن نمایشگاه می‌باشد. برگزارکنندگان کنفرانس‌ها و نمایشگاه‌های تجاری باید دعوت‌نامۀ نمایشگاهی و تجاری برای شما (متقاضی ویزای شینگن با دعوت‌نامه نمایشگاهی و تجاری) بنویسند و ارسال کنند و نام خود را در آنجا به عنوان دعوت‌کننده ذکر کنند.

این نامه باید بگوید چرا شما فرد مناسب برای این رویداد هستید و سایر جزئیات مانند برنامه سفر، تاریخ کنفرانس و جایی که شما اقامت دارید را بیان کند. حامی مالی هم‌چنین باید متعهد به پوشش هزینه‌های سفر شما شود. در نهایت، دعوت‌نامۀ نمایشگاهی برای ویزای شینگن تجاری و نمایشگاهی باید بطور واضح اطلاعات تماس و گواهینامۀ ثبت‌نام شرکت یا فردی که شما را برای این رویداد دعوت کرده است را نشان دهد.