baki

چرا مهماندارها باید خوش آمدگویی کنند؟

در یک پرواز تجاری در ایالات متحده ، برای هر 50 مسافر باید یک سرنشین پرواز داشته باشد.این شرکت کنندگان در کار خود مسئولیتهای مختلفی دارند که از قبل از اولین تابلوهای مسافری شروع می شود و از طریق کل پرواز ادامه می یابد. قبل از سوار شدن ، تمام خدمه با هم ملاقات می کنند ، کاپیتان برنامه پرواز و هرگونه نگرانی در مورد ایمنی را بررسی می کند ، و سرنشین رهبری هر یک از شرکت کنندگان را به بخش خاصی از هواپیما اختصاص می دهد.

مهمانداران هواپیما - هلدینگ باکی

قبل از پرواز هواپیما ، مهمانداران باید:

• به مسافران خوش آمدگویی کنید و آنها را به صندلی های خود هدایت کنید.

• به مسافران کمک کنید تا چمدانهای حمل خود را جمع کنند.

• اطمینان حاصل کنید که مسافران در نزدیکی خروجی های اضطراری برای کمک به شرایط اضطراری آماده هستند.

• مراحل ایمنی را اجرا کنید یا یک فیلم ایمنی نشان دهید.

• هر صندلی را بررسی کنید تا مطمئن شوید که همه مسافران در حالت مناسب هستند و صندلی های آنها در وضعیت مناسبی قرار دارد

• درها را قفل کرده و آنها را ببندید تا در صورت باز شدن ، اسلایدهای اضطراری متورم شوند.

پس از گذراندن این لیست چک ، مسافران پرواز خود را به صندلیهای پرش خود می چسبانند. پس از خاموش شدن سطح هواپیما ، شرکت کنندگان غذا و نوشیدنی را آماده می کنند ، سبد خرید نوشیدنی و وعده های غذایی را بار می کنند و به مسافران سرویس می دهند.

مهمانداران هواپیما - هلدینگ باکی

چرا مهماندارهای پرواز از مسافران استقبال می کنند؟

مهماندارها با خوش آمدگویی به مسافران آنها را از نزدیک ارزیابی می کنند. آیا این فرد از نظر جسمی مناسب است؟ قدرتمند؟ اگر چنین است ، او کجا نشسته است؟ آیا معلولیت جسمی یا موانعی از قبیل لیفت ، دست / بازوی آسیب دیده و غیره وجود دارد؟ تنهایی سفر میکنند؟یا با افراد و گروهی؟این مسائل برای مهمانداران پرواز مهم است که از آنها با خبرشوند.

مهمانداران هواپیما - هلدینگ باکی

آیا مهماندارهای پرواز با مسافران ارتباط دارند؟

بله آنها تا به امروز در برقراری ارتباط با مسافران خود آزاد هستند. خدمه روزانه توسط 100-300 مسافر محاصره می شوند. ما موظفیم در طول پروازهایمان با شخصی ملاقات کنیم و نوعی پیوند با آنها برقرار کنیم. همه صحنه دوستیابی برای کابین خدمه بی پایان است.

مهمانداران هواپیما - هلدینگ باکی

چگونه می توانم از یک مهمانداردر پرواز استفاده کنم؟

هنگام ورود هواپیما ، لبخند گرمی را به مهماندار پرواز اختصاص دهید. اگر واقعاً می خواهید او را تحت تأثیر قرار دهید ، یک هدیه کوچک به او بدهید ، به عنوان مثال شکلاتی که بتواند با همکارانش به اشتراک بگذارد. هرچه سریعتر بشینید. بعد از نشستن مسافران می توانید وسایل مورد نیاز خود را در سطل سرباز قرار دهید.

مهمانداران هواپیما - هلدینگ باکی