baki

روند خرید ملک در یونان

شما می دانید که می خواهید در یونان خرید کنید ، می دانید از کجا ، و حتی ممکن است بدانید چه چیزی را قرار است خرید کنید اما آیا می دانید چگونه می توان در یونان خانه خریداری کرد؟ خبر خوب این است که بیشتر مراحل کار برای شما بسیار آشنا خواهد بود. هلدینگ باکی شرایط خرید خانه را در اختیار شما قرار میدهد .

اقامت یونان - هلدینگ باکی

📌مرحله اول:

هنگام خرید ملک در یونان تنها نخواهید بود. سه نفر - یا شرکت - وجود دارند که وظیفه آنها اطمینان از خرید ایمن و کارآمد ملک شما است. اولین آنها آژانس املاک خواهد بود. وکیل شما دومی خواهد بود و آنها باید مستقل از بنگاه املاک یا توسعه دهندگان باشند. اگر انگلیسی زبان و متخصص املاک باشند ، کمک بزرگی خواهد بود. نفر سوم تیم شما متخصص ارز شما خواهد بود .

📌مرحله دوم :

شماره مالیات در یونان ، حتی اگر هنوز مکان مناسبی پیدا نکرده اید ، برای شماره ثبت مالیات (AFM) خود اقدام کنید. این از سرویس درآمد داخلی حاصل می شود و در صورت انجام زودهنگام روند خرید ملک شما را تسریع می کند. هرکسی که خرید می کند باید یکی از این موارد را بدست آورد. حتی اگر به عنوان یک زوج متاهل خرید می کنید، بدون استفاده از مشاوره حقوقی چیزی را امضا نکنید.

اقامت یونان - هلدینگ باکی

📌مرحله سوم :

هنگامی که ملک مناسبی را پیدا کردید ، بنگاه املاک شما در مورد روش انجام کار و خرید به شما مشاوره می دهد ، اما به یاد داشته باشید که پورسانت آنها به خرید شما بستگی دارد. به همین دلیل وکیل شما باید در حالت آماده باش باشد. بدون استفاده از مشاوره حقوقی چیزی را امضا نکنید. از کجا می دانید از شما قیمت عادلانه ای خواسته می شود؟ دانستن این مسئله بسیار دشوار است و باز هم آژانس املاک و مستغلات شما هرچه بیشتر هزینه می کنید درآمد بیشتری کسب می کند.

📌مرحله چهارم :

قرارداد مقدماتی

مراحل قانونی معمولاً با عقد قرارداد اولیه آغاز می شود. این قرارداد فروش خصوصی بین خریدار و فروشنده با قیمت ، روش پرداخت و سایر شرایط موافقت می کند. وقتی این قرارداد امضا می شود ، لازم الاجرا است. شما در حدود 10٪ از قیمت خرید توافق شده سپرده پرداخت خواهید کرد. این نوع قرارداد می تواند اشکال مختلفی داشته باشد ، بنابراین ضروری است که تمام جزئیات را با وکیل خود در میان بگذارید. شما باید تمام تعهدات و مسئولیت های خود و همچنین حقوق خود را درک کنید. اگر فروشنده تصمیم بگیرد پس از امضای این قرارداد فروش را ادامه ندهد ، ودیعه خریدار پس داده می شود - اما اگر خریدار نظر خود را تغییر دهد ، سپرده خود را از دست می دهد.

اقامت یونان - هلدینگ باکی

📌مرحله پنجم :

جستجوها

علاوه بر قرارداد ، وكیل شما مسئول انجام جستجوها و بررسی های ملك خواهد بود. نوعی که شامل آنها می شود: این که هیچ محدودیتی ندارد. که کلیه مقررات ساختمان با آن تنظیم شده است. هیچ بدهی معوقه ای در رابطه با اموالی که ممکن است به ارث برده باشد وجود ندارد. از قرارداد اولیه تا قرارداد فروش معمولاً حدود چهار تا شش هفته طول خواهد کشید.

📌مرحله ششم :

دفتر اسناد رسمی

سردفتر قرارداد فروش را ترتیب می دهد. شما به عنوان خریدار مسئولیت یافتن دفتر اسناد رسمی را برای تهیه قرارداد فروش و هم چنین برای اطمینان از صحت تمام جزئیات بر عهده دارید. در این مورد وحشت نکنید ، بنگاه املاک و مستغلات شما به طور معمول در تمام این مراحل دست شما را می گیرند. به معنای واقعی کلمه ! دفتر اسناد رسمی انتقال املاک را از طریق ثبت احوال یونان ثبت می کند ، شما اکنون یک خانه یونانی دارید!

📌مرحله هفتم :

امضای قرارداد فروش

این امر مالکیت را بین فروشنده و خریدار منتقل می کند. شما آن را قبل از دفاتر اسناد رسمی امضا کنید ، که قانونی بودن روند را تضمین می کند. وكیل شما نیز باید حضور داشته باشد زیرا هنگام امضای قرارداد نیاز به امضای سند دارند. وظیفه اصلی دفتر اسناد رسمی این است که اسناد و توافق نامه های یونانی را تأیید کند تا اطمینان حاصل کند که آنها تمام معیارهای قانونی را برآورده می کنند و مالیات را دریافت می کنند. آنها از طرف دولت کار می کنند و نمی توانند منافع خریدار یا فروشنده را مشاوره یا محافظت کنند. اگر قادر به حضور در آن نباشید ، می توانید وکالت را سازماندهی کنید. وکالتنامه شما می تواند از طرف شما اجازه امضا را بدهد و تنظیم آن توسط وکیل شما انجام می شود. چه از وکالت نامه استفاده کنید و چه خودتان بتوانید حضور داشته باشید ، باید گذرنامه معتبر و شماره ثبت مالیات خود را ارائه دهید. در این امضا ، دفاتر اسناد رسمی تمام مطالب قرارداد فروش را می خوانند. فروشنده باید مالیات انتقال املاک را پرداخت کند. پس از تکمیل این اسناد ، موجودی قیمت خرید را منتقل می کنید و دفتر اسناد رسمی انتقال ملک را در اداره ثبت اسناد و املاک یونان ثبت می کند . تبریک می گوییم ، شما اکنون یک خانه یونانی دارید!

اقامت یونان - هلدینگ باکی