baki

خدمات CIP در ایران

CIP (Commercial Important Person)مخفف شخص مهم تجاری است. این روزها ، هر کس می تواند در صورت درخواست از خدمات CIP استفاده کند. سالن هواپیمایی در سال 1936 توسط شرکت های هواپیمایی آمریكا اختراع شد تا افراد مشهور به عنوان یك راه فرعی برای جلوگیری از مشكلات پرواز از فضای دلخراش فرودگاه درامان باشند. دلایل زیادی مانند مقصد ناآشنا ، فضای پر تنش فرودگاه ، سالن عزیمت شلوغ ، روند جمع آوری ویزا، چیدن چمدان ، روند گمرک و غیره. در طول مسافرت بین المللی برای هر کسی استرس زا است ، بنابراین سالن CIP مناسب ترین ، گسسته ، ایمن و آرام ترین راه برای کسانی است که می خواهند قبل از عزیمت و بعد از ورود ، آرامش داشته باشند. بدون شک ، سالن CIP بهترین راه صرفه جویی در زمان برای مسافرت است.

خدمات سی آی پی - هلدینگ باکی

خدمات CIP رزرواسیون در ایران

مسافران برای رزرو خدمات CIP سه گزینه دارند:

1. خدمات رزرو توسط آژانس های مسافرتی

2. رزرو سالن فرودگاه IKA بصورت آنلاین (کارت بدهی ایران لازم است)

3. خودشان شخصاً در فرودگاه ثبت نام كنند. (سالن ها بسته به ظرفیت خود، مسافران را می پذیرند.)

خدمات سی آی پی - هلدینگ باکی

سیاست لغو :

هر سالن CIP خط مشی خاص خود را برای بازپرداخت هزینه ها به مشتریان دارد و متأسفانه این خط مشی ها بطور منظم تغییر می کنند ، بنابراین هیچ اطلاعات دقیقی درباره سیاست لغو برای مدت طولانی معتبر نیست. برای کسب اطلاعات دقیق تر درباره خط مشی های لغو ، و برای دریافت آخرین اطلاعات می توانیدبا مشاوران ما تماس بگیرید.

خدمات سی آی پی - هلدینگ باکی

خدمات CIP در فرودگاه بین المللی امام خمینی (تهران):

خدمات عمومی CIP برای مسافران

بسته اصلی CIP شامل چندین سرویس است که در زیر به آنها اشاره می شود. اگر به خدمات بیشتری احتیاج دارید ، لطفاً آنها را در فرم رزرو آنلاین ذکر کنید.

1. بررسی check in/check out

2. استقبال و خدمت رسانی در سالن

3. امکان پرداخت هزینه سفر

4. تکمیل مراحل پاسپورت و بررسی امنیتی

5. حمل و نقل مسافر با وسایل نقلیه اختصاصی به پله های هواپیما و بالعکس

خدمات سی آی پی - هلدینگ باکی

خدمات حمل و نقل فرودگاه :

به دلیل نگرانی مسافران ما در مورد اندازه و وزن چمدان ، مقصد ناشناخته ، مسیر و غیره. خدمات حمل و نقل یکی از محبوب ترین خدماتی است که ما به مسافران ارائه می دهیم. با داشتن رانندگان توانمند و ماهر و وسیله نقلیه مناسب (بر اساس نیاز شما ولوو XC60 یا وانت Maxus) که بسیار مورد بررسی و دقت قرار گرفته اند ، ما اطمینان می دهیم که از IKA به هرجای دیگر و برعکس سفری ایمن و راحت خواهید داشت.

خدمات سی آی پی - هلدینگ باکی

دریافت ویزا :

به دلیل صدور VOA ( Visa on arrival ) در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) ، بسیاری از مسافران خواهان دریافت ویزای خود درآنجا هستند. در صورت درخواست ، همكار ما در سالن CIP مراحل اداری را برای شما انجام می دهد.

خدمات سی آی پی - هلدینگ باکی

حیوانات خانگی :

مهمترین چیز در انتقال هوایی برای حیوانات خانگی ، یک برگه بهداشتی است ، خواه برای عزیمت یا ورود. همکاران ما در سالن بین المللی CIP بین المللی امام خمینی (ره) هر کاری را که لازم است به منظور اینکه سفر خود را آسانتر و راحت تر کنید مانند کاغذبازی ، تحویل حیوانات خانگی به بخش قرنطینه حیوانات ، تحویل حیوانات خانگی با چمدان های دیگر خود ، تحویل حیوانات خانگی به مقامات هواپیما و غیره را پس از ورود / قبل از عزیمت انجام می دهند. توجه: به شرط قرار گرفتن حیوانات خانگی در قفس ، می توانید حیوانات خود رابه داخل کابین هواپیما حمل کنید.

خدمات سی آی پی - هلدینگ باکی

کدام فرودگاه های ایران دارای خدمات CIP یا VIP هستند؟

1. فرودگاه امام خمینی (پروازهای بین المللی): خدمات cipو vip

2. فرودگاه مهرآباد تهران (پروازهای داخلی): خدمات cip و vip

3. فرودگاه شهید بهشتی اصفهان(پروازهای بین المللی): خدمات cip و vip

4. فرودگاه شهید مدنی تبریز(پروازهای بین المللی): خدمات cip و vip

5. فرودگاه شهید دستغیب شیراز(پروازهای بین المللی): خدمات vip

6. فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد(پروازهای بین المللی): خدمات cip و vip

7. فرودگاه شهید اشرفی کرمانشاه(پروازهای بین المللی): خدمات cip و vip