baki

حمل و نقل عمومی فرودگاه بین الملی مونترال ترودو

شرکت حمل و نقل مونترال (STM)در حال حاضر چهار مسیر اتوبوس معمولی دارد که در فرودگاه بین المللی تروودو خدمت می کنند ، از جمله مسیرهای "204 کاردینال" و "209 منبع" که هر روز طی می شوند و مسیرهای "35 منابع دس اس/ مونترال-ترودو/ لاچین " و " 378 ذخیره شده / Côte-Vertu / مونترال ترودو/ "که اتوبوس های شبانه هستند. سه تا از چهار مسیر می توانند مسافران را از پایانه اتوبوس و ایستگاه قطار دوروال ، و از ایستگاه دوروال از طریق پیاده طی کنند. یک اتوبوس شاتل بین فرودگاه و ایستگاه دوروال از این طریق راه می رود. در 29 مارس 2010 ، STM مسیر 747 مونترال - ترودو / مرکز شهر را معرفی کرد. این مسیر با 7 روز در هفته ، 24 ساعت شبانه روز و 365 روز در سال ، این فرودگاه را به هشت ایستگاه در مرکز شهر متصل می کند، از جمله ایستگاه های انتقال در ایستگاه مترو لیونل-گروولکس ، ایستگاه مرکزی و ایستگاه مترو Berri-UQAM قبل از معرفی این سرویس حمل و نقل عمومی ، گروه کببکوئیس با مربیگری معروف به ایروبیا بین فرودگاه و ایستگاه مرکزی عمل کرد و با چندین هتل در مرکز شهر ارتباط برقرار کرد.

فرودگاه - هلدینگ باکی

204 کاردینال: محدود غربی به پایانه Fairview Pointé-Claire با توقف در ایستگاه های قطار ساحل کاج و والوسی ، ایست محدود به شرق به دوروال

خط راه آهن مسافرتی وودرویل – هادسون

209 منابع دس: ایستگاه قطار محدوده شمالی تا دوروال خط راه آهن مسافر والدوریل-هادسون و ایستگاه قطار رکسبورو- پیرفرند دو Montagnes- خط ریلی مسافر

747 مونترال-ترودو / مرکز شهر: محدوده شرق به ایستگاه اتوبوس مونترال در مرکز شهر مونترال با توقف در ایستگاه لیونل-گروولکس ، ایستگاه قطار مرکزی و ایستگاه مترو Berri-UQAM

فرودگاه - هلدینگ باکی

356 لاچین / مونترال-ترودو / منابع دس: ایستگاه قطار محدود غرب به سانیبروک با توقف در ایستگاه قطار دوروال و محدود شرقی تا مرکز شهر مونترال با توقف در ایستگاه مترو Atwater و ایستگاه مترو Frontenac.

378 ذخیره شده/ساحل کاج/ مونترال-ترودو: محدود شرق به سنت لارنس با توقف در ایستگاه مترو Cpte-Vertu ، ایستگاه قطار مونت پلیر و ایستگاه مترو Sauvé.

اتوبوس خصوصی:

شرکت هواپیمایی KLM رویال هلندی با اتوبوس از فرودگاه ترودو به ایستگاه راه آهن اتاوا فقط برای مشتریان Air France-KLM مبداء وارد / ورود به منطقه اتاوا اداره می کند. از سال 2016 ، Air-Franceo KLM دارای سه سرویس اتوبوس روزانه بین این شهرها است. ایرفرانس همچنین برای مشتریان خود اتوبوسی را از ترودو به Sainte-Foy در کبک سیتی منتقل می کند. هواپیمایی بین المللی سوئیس پیش از این سرویس Swissbus خود را از Trudeau تا ایستگاه راه آهن اوتاوا برای مشتریان سوئیسی انجام می داد.

فرودگاه - هلدینگ باکی

ماشین:

فرودگاه از بزرگراه 20 یا از بزرگراه 520 قابل دسترسی است ، بزرگراه 40 که مستقیماً به سمت فرودگاه منتهی می شود. بزرگراه Eastbound 20 به دوروال منتهی می شود ، خروجی که رانندگان باید برای فرودگاه از آن استفاده کنند. از سمت شمال ، بلوار Côte-Vertu که به موازات باند فرودگاه های 24L و 24R اجرا می شود ، امکان دسترسی به پایگاه هوایی کانادا و آشیانه ها ، آشیانه های Transatat Air ، آشیانه های هوایی Inuit ، تسهیلات مونتاژ هوافضا Bombardier و امکانات موجود را فراهم می کند.

فرودگاه - هلدینگ باکی

هنگامی که رانندگان می توانند مهمانان خود را در Trudeau بردارند و یا آنها را رها کنند ، مجاز به توقف لحظاتی در خارج از ورودی ها و مناطق عزیمت در کانادا و خروج های بین المللی و همچنین در جت های مرزی هستند.فرودگاه مونترال ترودو، شهر مونترال ، نقل و انتقالات کبک و حمل و نقل کانادا برنامه هایی را برای بهبود تعویض دوروال ایجاد کردند و پیوند مستقیم جاده ای بین فرودگاه و بزرگراه های 20 و 520 ایجاد کردند. پس از دریافت گواهینامه مجوز ، کار در ژوئن 2009 با یک تاریخ پایان پیش بینی شده 2017 ، اگرچه برخی از قسمت های این پروژه برای چندین سال در انتظار است. این پروژه مستلزم طراحی مجدد شبکه جاده در محل فرودگاه است که بیشتر طبق برنامه ریزی انجام شده است.

فرودگاه - هلدینگ باکی