baki

حمل و نقل زمینی فرودگاه بین المللی ونکور

حمل و نقل سریع (SkyTrain): این فرودگاه در شبکه SkyTrain بنام YVR-Airport ، پایانه شعبه دریای جزیره خط کانادا ، ایستگاه خاص خود را دارد که در این فرودگاه 300 میلیون دلار برای ساخت و ساز کمک کرده است. پیاده روی (117 میلیون دلار ، در سال 2007 تکمیل شده است) ترمینال بین المللی را با ترمینال داخلی پیوند می دهد و به عنوان منطقه ورود و خروج برای کاربران خط کانادا خدمت می کند. خود کانادا خط در آگوست 2009 به عنوان سومین خط شبکه حمل و نقل سریع ونکوور ، پیش از بازی های المپیک زمستانی 2010 که در فوریه بعدی برگزار شد ، افتتاح شد. این تنها خدمات خط راه آهن فرودگاهی از هر نوع در کانادا تا زمان افتتاح اتحادیه پیرسون اکسپرس تورنتو در سال 2015 بود.

فرودگاه - هلدینگ باکی

اتوبوس:

با قطع شدن سرویس کانادا خط ، از قبیل اختلال در سرویس شبانه یا سایر سرویس ها ، اتوبوس شبانه N10 که توسط شرکت Bus Mountain Bus (تحت قرارداد با TransLink) اداره می شود ، پایانه های بین المللی و داخلی فرودگاه را به ریچموند و مرکز شهر ونکوور متصل می کند. ترمینال جنوبی فرودگاه با اتوبوس 412 که به ایستگاه Bridgeport به خط کانادا وصل می شود ، سرو می شود. بین سال 2001 و افتتاح کانادا لاین در سال 2009 ، سرویس اتوبوس منظم با مسیر 424 TransLink ارائه شد.

فرودگاه - هلدینگ باکی

YVR Skylynx یک شریک رسمی فرودگاه YVR Vancouver است. اتوبوس های YVR Skylynx به Whistler مستقیماً از فرودگاه YVR ونکوور و مرکز شهر ونکوور به اسکواش ، دهکده نهر و Whistler با استفاده از مربیان مدرن با حداکثر 16 سرویس در روز حرکت می کنند. وای فای رایگان ، سرویس بهداشتی روی صندلی و اتاق مخصوص حمام اضافی. کودکان 50٪ تخفیف دارند و نوزادان زیر 5 سال نیز رایگان هستند.

YVR Skylynx همچنین از فرودگاه YVR Vancouver از طریق BC Ferries Tsawwassen (تساوواسن)به مسیر خلیج Swartz خدمات روزانه ویکتوریا را انجام می دهد.