baki

9 راه برای جلوگیری از کرونا ویروس در هواپیما

از آنجایی که بیماری همه گیر کروناویروس در ماه مارس آغاز شد ، این بیماری همه را در سطح جهان ، به ویژه در میان مسافران تحریک کرده است. طی چند ماه گذشته ، COVID-19 منجر به لغو هزاران سفر داخلی و بین المللی شده است. وزارت امور خارجه آمریكا هنوز یك مشاوره بهداشت جهانی سطح 4 را در كار دارد و نسبت به مسافرتهای بین المللی هشدار می دهد. کشورهای مختلف سیاستهای مربوط به سفر و COVID-19 خود را دارند و برخی از مکانها مانند باهاما ، برمودا و مکزیک نیز باز و یا قصد دارند مرزهای خود را برای مسافران آمریکایی باز کنند.

کروناویروس- هلدینگ باکی

از آنجا که پروازهای داخلی به آرامی شروع به کار می کنند ، خطوط هوایی نیز مقررات مختلفی را اعمال کرده اند ، از جمله نمایش دما ، الزامات ماسک ، فرآیندهای شبانه روزی تنظیم شده و توزیع دستمال مرطوب. برخی خطوط هوایی از جمله Delta اعلام کرده اند که در تلاش برای حفظ فاصله اجتماعی ، صندلی های میانه هواپیما را تا 30 سپتامبر مسدود می کنند. وی افزود : "ما در ابتدا گفتیم که همه ما در یک منحنی یادگیری قرار داریم و با تکامل اطلاعات ، احتمالاً دستورالعمل ها نیز تغییر می کنند - این اتفاق افتاده است و چه اتفاقی می افتد تا زمانی که راهی را جهت پیشگیری از این ویروس و تولید واکسن در نظر بگیریم. این می تواند آن ویروس را از بین ببرد ، "

این مقاله در ابتدا به جهت راهنمایی شما هنگام سفر منتشر شده است و این اطلاعات با اطلاعات جدید به روز شده اند. راه های جلوگیری از ئیروس به شرح ذیل میباشد :

1. ماسک بپوشید.

2. قبل از رزرو مسیر خود راجع به مسافت های اجتماعی تحقیق کنید.

3. دست هایتان را بشویید.

4. یک ضد عفونی کننده دستی مبتنی بر الکل را بسته بندی کنید.

5. جای خود را پاک کنید.

6. در پروازهای کوتاه از میان وعده استفاده نکنید.

7. راجه به این ویروس اطلاعات لازم را داشته باشید .

8. از واکسن آنفولانزا استفاده کنید .

9. هر وقت دجار شک شدید این موارد را انجام دهید .

* ماسک بپوشید .

* دستان خود را بشویید .

* فاصله خود را بررسی کنید.

* دور شوید.