baki

شگفت انگیزترین نقاط دیدنی جهان

جاذبه ها و دیدنی های شگفت انگیز زیادی در جهان وجود دارند که با هربار دیدن آنها شگفت زده خواهید شد. از کلیساها و معابد گرفته تا قلعه های پری ، ما نقاط دیدنی و شگفت انگیز جهان را به شما نشان می دهیم این دیدنی ها هرگز تمام شدنی نیستند.

دیدنی ها - هلدینگ باکی

یادبود اسب دیوانه ، داکوتای جنوبی ، ایالات متحده :

اثر چشمگیر دیگری از Black Hills به چشم می خورد. این چهره (اسب دیوانه) ، یک جنگجو بومی لاکوتا است که به دلیل نقش محوری خود به عنوان رهبر در جنگ بزرگ Sioux در سالهای 1876-77 شناخته شده است. اولین انفجار کوه Thunderhead ، جایی که مجسمه در آن واقع شده است ، در سال 1948 اتفاق افتاد. کورساک تصمیم گرفته بود که این تندیس تمام کوهستان را تصرف کند به این معنی که ، پس از اتمام آن ، این تندیس در ارتفاع 563 پا (172 متر) ایستاده است. کار به طور پیوسته تا قرن بیستم ادامه یافت (پس از مرگ ناگهانی کورساکاک در سال 1982) و 50 سال پس از انفجار اولیه ، در سال 1998 ، چهره اسب دیوانه کامل شد. وسعت کار این بدان معناست که هنوز کارهای زیادی باید انجام شود - کار فعلی روی بازوی کشیده جنگجو متمرکز است.

دیدنی ها - هلدینگ باکی

برج حسن ، مراکش :

برج حسن ، در پایتخت مراکش ، یک پروژه بلندپروازانه بود که در قرن دوازدهم توسط خلیفه ابو یوسف یعقوب المنصور ، که از سال 1184-99 حکمرانی می کرد ، رویای آن بود. خلیفه به خاطر برنامه های باشکوه ساختمان خود مشهور بود و این برج Rabat مادر همه آنها بود. قرار بود بخشی از یک مسجد تایتانیک باشد و این بزرگترین مناره کره زمین نیز باشد. ساخت ساختمان در سال 1195 آغاز شد.

[(1043927669942001B)|00|دیدنی ها - هلدینگ باکی ]

یادبود ملی ، ادینبورگ ، اسکاتلند :

این نشانه نیمه تمام در بالای کالتون تپه ادینبورگ قرار دارد. این بنای یادبود به عنوان ادای احترام به مبارزان سقوط اسکاتلند در جنگ های ناپلئونی ، میباشد که یک معبد باستانی است و بخشی از آکروپولیس را تشکیل می دهد. بودجه در اوایل 1820 توسط گروهی از نخبگان ثروتمند ادینبورگ جمع آوری شد و زمین در همان دهه تهیه شد. ساختار این یادبود که میبینید در حدود سال 1881 نشان داده شده است.

دیدنی ها - هلدینگ باکی

هتل Ryugyong ، پیونگ یانگ ، کره شمالی :

این ساختار غول پیکر هرمی برای ده ها سال در حال پیشرفت است. ایت بنا برای اولین بار در سال 1987 آماده ساخت شد و ساختمان قرار بود یک هتل 3000 اتاق با زنگ ها و سوت هایی مانند رستوران های گردان باشد . با این حال ، ساخت و ساز آن با مشکلات زیادی روبرو شده است - به حدی که به آن لقب "هتل رستاخیز" داده شده است. مشکلات مهندسی سرعت اولیه را کند کرد و کره شمالی پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی وارد یک دوره بحران اقتصادی شد. ساخت و ساز در سال 1992 متوقف شد و فقط سایه ای از طرح آن بود - یک پوسته توخالی بدون پنجره یا وسایل داخلی بود . هنگامی که شرکت مصری Orascom مجدداً ساخت و ساز را آغاز کرد ، کار از سر گرفته نشد . امروزه با چراغ های LED روشن است ، اما همچنان بسته است.

دیدنی ها - هلدینگ باکی