baki

روند ثبت شرکت در یونان - چرا در یونان سرمایه گذاری کنیم ؟

یونان کشوری مسیحی مدرن و صنعتی است. این مکان خوشآمدترین مکان برای کارآفرینانی است که می خواهند در یونان شغلی راه اندازی کنند ، این مکان مناسب شماست ، زیرا فرصتهای طولانی با وجود تجارت طولانی مدت در دسترس است. اقتصاد جدید یونان در حال شکل گیری است. همچنین ، یونان از نظر سرمایه انسانی ، چارچوب پیشرفته از سطح بالایی برخوردار است و در حال حاضر کشوری با پتانسیل فوق العاده برای احیای اقتصاد خود است. این دلیل بزرگی است که ملت بزرگ برای ایجاد سازمانهای جدید و معاملات تجاری ، سوداگران را از سراسر جهان جلب کرده است. در سال 2019 ، بخشهایی از قبیل مسافرت و جهانگردی ، دفاع و هوافضا ، دریانوردی ، اقلام کشاورزی و منبع برق پایدار جذابیتهای قابل توجهی داشته و به طور کلی در دسترس هستند. پیش بینی می شود با خاموش شدن دهه بعد ، این کشور شاهد یک افزایش هیولای در جهانگردی و تدارکات باشد.

اقامت یونان - هلدینگ باکی

بخش خدمات نیز بخش مهمی از مشخصات مالی یونان است ، اما سایر بخش ها از جمله بخش فناوری اطلاعات ، بیوتکنولوژی ، مراقبت های بهداشتی و مدیریت املاک ، فرصت های جذاب زیادی برای سرمایه گذاری برای راه اندازی تجارت در یونان دارند. با ما همراه باشید تا با مراحل ثبت شرکت در یونان آشنا شوید .

📌مرحله 1 : ثبت حقوقی

قانون تجارت قوانین شرکت و قوانین شرکت با مسئولیت محدود رویه های مربوط به تشکیل شرکت جدید را تعریف می کند.

📌مرحله 2 : فرم حقوقی تجارت را انتخاب کنید .

الف ) تاجر تنها

ب ) شرکت سهامی

4 نوع مختلف شرکت وجود دارد :

1. شرکت سهامی عام

2. مشارکت عمومی

3. مشارکت محدود

4. شرکت با مسئولیت محدود

اقامت یونان - هلدینگ باکی

📌مرحله 3 : طرح و ارزیابی کسب و کار

برنامه تجاری ابزار اصلی در جهت موفقیت است که شما باید برای برنامه ریزی همه چیز بدون فراموش کردن جزئیات با یک استراتژی تجاری سالم و تأمین برنامه مالی امور مربوطه را پیگیری کنید .

📌مرحله 4 : ثبت شرکت

هنگامی که شما شرکت خود را انتخاب کنید (شخص تاجر) یا اشخاص حقوقی (شرکت سهامی) باید آن را در اتاق بازرگانی ثبت کنند. برای ثبت نام در اتاق بازرگانی نیاز دارید کپی محضری مقالات مهر شده توسط eforia ، صندوق بازنشستگی وکلا ، صندوق رفاه وکالت و گواهی تأیید همراه خود داشته باشید و به مسئولان مربوطه تحویل دهید .

📌مرحله 5 : دریافت شماره شناسایی مالیاتی

سپس باید برای شماره شناسایی مالیات به اداره مالیات مربوطه مراجعه کنید.

📌مرحله 6 : روشهای ویژه

برای برخی از حرفه های خاص ، صدور مجوز برای شروع هر فعالیت تجاری ضروری است. اکثر پروانه های انجام یک حرفه و همچنین پروانه بهره برداری ویژه توسط دایرکتوری های ذی صلاح مسئول فعالیت های تجاری در بخشهای مختلف صادر می شود.

اقامت یونان - هلدینگ باکی

📌مرحله 7 : مهر بزنید

مهر شرکت باید دارای شماره ثبت مالیات باشد. هنوز هم این عمل توسط بانک ها استفاده می شود.

📌مرحله 8 : حسابداری

یک دفترچه حساب باید آماده باشد و از مهر شرکت برای ثبت پرونده حسابداری در هر صفحه از کتاب های رسید استفاده می شود.

اقامت یونان - هلدینگ باکی