baki

تمدید ویزا توریستی کانادا

اگر می خواهید با ویزای توریستی بیشتر از 6 ماه در کانادا بمانید ، به تمدید ویزای توریستی احتیاج دارید. این برنامه افزودنی VISITOR Record نامیده می شود.شما باید حداقل 30 روز قبل از انقضای ویزای بازدید کننده خود ، برای ویزای کانادا (سابقه بازدید کننده) اقدام کنید.

ویزیتور رکورد چیست؟

بر خلاف ویزای توریستی، سابقه بازدید کننده به گذرنامه شما پیوست نمی شود. این یکی مستقل است که IRCC هنگام تأیید درخواست شما برای تمدید ویزا به شما می دهد. سابقه بازدیدکنندگان شامل تاریخی است که باید کانادا را ترک کنید.

ویزا کانادا - هلدینگ باکی

به خاطر داشته باشید که ویزیتور رکورد فقط در حالی که در داخل کانادا هستید وجود دارد. اگر می خواهید کانادا را ترک کرده و مجدداً وارد شوید ، به شما اجازه ورود با ویزیتور رکورد را نمی دهد. اگر ویزای توریستی شما به پایان رسیده است و می خواهید کانادا را ترک کرده و مجدداً وارد شوید ، باید برای ویزای جدید Visitor مراجعه کنید.

همچنین اگر می خواهید وضعیت خود را از یک وضعیت تغییر دهید می توانید از یک ویزیتور رکورد استفاده کنید:

مجوز تحصیل برای ثبت بازدیدکنندگان

اجازه کار برای ثبت بازدید کنندگان

چگونه می توان درخواست تمدید ویزای کانادا (ویزیتور رکورد) کرد؟

برای تمدید ویزای کانادا دو روش وجود دارد: بصورت آنلاین و کاغذی.

ویزا کانادا - هلدینگ باکی

ویزیتور رکورد برنامه آنلاین:

برای خواندن راهنمای دستورالعمل تمدید ویزا نیز باید به وب سایت IRCC مراجعه کنید. شما باید اسناد خود را برای ایجاد نسخه های الکترونیکی اسکن کنید که می توانید از طریق ابزار برنامه آنلاین ارسال کنید.

برای پرداخت هزینه های خود به کارت اعتباری معتبر نیز احتیاج دارید. هنگام درخواست و سؤال دوست دارید در کانادا چه کار کنید؟ به نظر می رسد ، شما باید بازدید را انتخاب کنید.

سپس ، در مورد کشور / قلمرو اقامت فعلی شما کجاست؟ پاسخ کانادا

بقیه برنامه را طبق دستورالعمل تکمیل کنید.

برنامه کاغذرکورد ویزیتور:

ابتدا باید بسته برنامه موجود در وب سایت IRCC را بارگیری کنید. این شامل لیست های چک اسناد ، فرم های درخواست ، و دستورالعمل برنامه است.شما باید دستورالعمل برنامه را بخوانید ، تمام مدارک لازم را تهیه کرده و هزینه آن را بپردازید.شما باید فرم های درخواستی را که در بسته برنامه موجود است چاپ کنید و در صورت لزوم آنها را امضا کرده و تاریخ گذاری کنید. شما باید تمام مدارک و هزینه های لازم را به برنامه تکمیل شده وصل کنید. سپس ، شما باید این برنامه را به آدرس مندرج در بسته برنامه ارسال کنید.

ویزا کانادا - هلدینگ باکی

فرم ها و اسنادی که برای یک رکورد ویزیتور نیاز دارید:

فرم ها

برنامه برای تغییر شرایط ، اقامت من را تمدید یا در کانادا به عنوان بازدید کننده یا دارنده مجوز اقامت موقت (IMM 5708) بمانید

استفاده از نماینده (IMM 5476)

اختیار انتشار اطلاعات شخصی به یک فرد مشخص شده (IMM 5475)

اعلامیه قانونی اتحادیه حقوق عمومی (IMM 5409) (در صورت وجود)

مدارکها

رسید پرداخت

عکسهای صفحات گذرنامه. آنها باید شامل موارد زیر باشند:

نام و تاریخ تولد

شماره گذرنامه

تاریخ انقضا

تمبر جدیدترین ورود شما به کانادا

تمام صفحات مشخص شده دیگر

ویزا کانادا - هلدینگ باکی

اگر با گذرنامه وارد نشده اید: مدارک مربوط به مدارک مسافرتی یا هویتی خود راکپی کنید. این می تواند یک کارت ثبت نام،شناسنامه ، شناسنامه شهروند و غیره باشد.

در صورت لزوم: فتوکپی از سند مهاجرت فعلی خود.

در صورت وجود: گواهی ازدواج.

اثبات وسایل مالی کافی.

لازم به ذکر است که برنامه آنلاین بسیار سریعتر و راحت تر است. شما می توانید مستقیماً آن را ارسال کنید ، سریعتر پردازش می شود و در صورت تهیه اسناد بیشتر می توانید بلافاصله بصورت آنلاین انجام دهید. همچنین می توانید از هزینه های حمل و نقل و ارسال نامه خودداری کنید.