baki

تفاوت بین cargo و frieght

محموله معمولاً کالاهایی است که توسط وسایل نقلیه بزرگتر مانند کشتی های بزرگ و هواپیماها حمل می شود ، در حالی که حمل بار معمولاً کالاهایی است که توسط وسایل نقلیه کوچکتر مانند کامیون حمل می شود. هر دو اصطلاح برای کالاهای وارداتی و صادراتی استفاده می شود.

سفر - هلدینگ باکی

معنی محموله چیست؟

محموله به کالاهایی که توسط یک وسیله نقلیه بزرگ حمل می شوند ، مانند هواپیما ، کشتی ، قطار یا کامیون اشاره دارد. حمل بار است. Cargo از لغت لاتین carricare سرچشمه گرفته و به معنای "بارگیری روی سبد یا واگن" است. بار را می توان روی یک سبد بارگیری کرد ، اما معمولاً روی آن چیزی بزرگتر است.

سفر - هلدینگ باکی

خدمات باربری چیست؟

در اقتصاد ، کلمات بار و محموله به ویژه به کالاها یا کالاهایی اطلاق می شود که به طور کلی برای سود تجاری از طریق آب ، هوا یا زمین منتقل می شوند. در ابتدا محموله بار بود. باربری در حال حاضر انواع حمل و نقل را شامل می شود ، از جمله حمل و نقل توسط راه آهن ، ون ، کامیون یا کانتینر بین راه.

سفر - هلدینگ باکی

تفاوت بین محموله و بار چیست؟

هدف همان است ، با این حال ، تفاوت بین آنها وجود دارد. اصطلاح حمل و نقل معمولاً در هنگام حمل کالا با قطار یا کامیون استفاده می شود. اصطلاح محموله در هنگام حمل و نقل کالا با کشتی یا هواپیما استفاده می شود. در حالی که محموله به کالاهایی که در هواپیما یا کشتی حمل می شوند،گفته میشود.

سفر - هلدینگ باکی

نمایندگی محموله و باربری چیست؟

نماینده بار و حمل و نقل کسی است که محمولات ورودی و خروجی شرکت های حمل و نقل و مشاغل دیگر را هماهنگ و تسهیل می کند. آنها بطور معمول در انبارها یا ایستگاه های حمل و نقل و دریافت کار می کنند.

سفر - هلدینگ باکی

انواع مختلف محموله چیست؟

دو دسته اصلی کالاهای عمومی و فله هستند. محموله های عمومی واحد شده اند (در واحدهای بار تعریف شده حمل می شوند) در حالی که محموله های انبوه سست هستند (به هر مقدار حمل می شوند).

محموله های عمومی را می توان به سه دسته تقسیم کرد:

• شکستن فله محموله هایی که در طبل ، کیف ، پالت یا جعبه حمل می شوند

• نئو فله

• کانتینر شده است.