baki

تغییر نام مسافر در بلیط

یک مسافر می تواند نام را در بلیط پرواز تغییر دهد اما آژانس هواپیمایی بطور معمول برای این کار هزینه مدیریتی را برای شما در نظر می گیرد. برخی خطوط هوایی به شما اجازه می دهند که بخاطر یک اشتباه املایی ، نام خود را در رزرو خود تغییر دهید اما به شما اجازه نمی دهد پرواز خود را به شخص دیگری منتقل کنید.

آنچه را که باید بدانید بخوانید.

رزرو بلیط - باکی

آیا می توانم با نام نادرست سفر کنم؟

قطعا نه. طبق مقررات اداره امنیت حمل و نقل (T.S.A.) ، نام موجود در بلیط رزروشده باید با شناسه مسافر مطابقت داشته باشد.این امر برای اطمینان از این میباشدکه همه مسافران در برابر فهرست دیده بان دولت به نمایش در آمده اند و تأیید شده اند كه پرواز داشته باشند.

شرکت های هواپیمایی نه تنها حق دارند دسترسی به پرواز را از شما محروم کنند ، بلکه بسیاری از آنها نیز یک نقطه قطع برای ایجاد تغییر نام دارند. حتی اگر احساس می کنید خیلی دیر شده است ، بازهم ارزش دارد با خدمات مشتریان خود تماس بگیرید.

رزرو بلیط - باکی

چگونه می توانم یک اشتباه تایپی در نام خود را اصلاح کنم؟

پس از مشاهده چنین خطایی ، بلافاصله با شرکت هواپیمایی یا آژانس خود که رزرو کرده اید تماس بگیرید (اگرچه در ساعات اوج آماده باشید تا در مدت زمان طولانی تری در انتظار باشید.) اگر در فرودگاه هستید ، به سمت میز بلیط هواپیما بروید. و از آنها بخواهید تا برای رفع این مشکل کمکتان نمایند.

رزرو بلیط - باکی

آیا ایجاد تغییر در بلیط هزینه ای برای من دارد؟

پاسخ به طور کلی بله است. بیشتر خطوط هوایی هزینه ای را برای تغییر جزئیات نام در پروازها دریافت می کنند. با این حال ، برخی از شرکتهای هواپیمایی اجازه انتقال جزئیات نام را به شما نمی دهند.

رزرو بلیط - باکی

آیا می توانم بلیط خود را به شخص دیگری بسپارم؟

تقریباً هرگز. در حالی که خدمات مشتری هواپیمایی معمولاً به شما در تصحیح نام مسافر اصلی کمک می کند ، به سختی امکان تغییر آن را به یک مسافر کاملاجدید می دهد. امادر بعضی موارد ، ممکن است بتوانید بلیط را به شخص دیگری منتقل کنید یا مبلغی را برای کنسل کردن بلیط پرداخت کنید و مجدداً آن را به نام شخص دیگری برگردانید.