baki

تابعیت امارات و شرایط آن

بسیاری از شهروندان خارجی علاقه مند به اخذ اقامت دبی می باشند. در این باب می توان با حمایت از کارفرمایان اقدام به اخذ اقامت دبی نمود. ویزای اقامتی دبی می بایست هر 3 سال یکبار تمدید گردد. از دیگر شیوه های اخذ اقامت دبی خرید ملک می باشد. پس از اخذ اقامت دبی، شخص قادر خواهد بود تا جهت باز کردن حساب بانکی اقدام نماید. شرکت ما می تواند اطلاعات لازم را جهت اخذ اقامت UAE به متقاضیان عرضه نماید.متقاضیانی که از کشور های حوزه خلیج فارس آمده باشند، می توانند پس از رسیدن به دبی جهت اخذ اقامت این کشور اقدام نمایند. در مواردی که شخص با اهداف کاری وارد این کشور می شود، کارفرمایان می توانند جهت اخذ اقامت به فرد کمک نمایند. اخذ ویزای دبی جهت خرید اقلام مختلف مانند خودرو و یا باز کردن حساب بانکی هائز اهمیت می باشد. باید به خاطر داشت که گذرنامه فرد در زمان درخواست ویزا می بایست برای حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد.

ویزا دبی - هلدینگ باکی

امارات متحده عربی که دارای یک اقتصاد باز با درآمد سرانه بالا و یک مازاد تجاری سالانه را دارد. تلاش های موفق در زمینه تنوع اقتصادی بخش تولید ناخالص داخلی را از بخش نفت و گاز به 30 درصد کاهش داده است، از زمان کشف نفت در امارات متحده عربی تقریبا نزدیک به 60 سال پیش، این کشور تبدیل به یک تحول عمیق از منطقه فقیر نشین ائتلافی کویر کوچک به یک کشور مدرن با سطح بالا و استاندارد بالای زندگی شده است.حکومت هزینه های لازم برای ایجاد شغل و گسترش زیرساخت را افزایش داده است و بازده خدمات را برای دخالت بیشتر بخش خصوصی باز میکند. مناطق آزاد تجاری کشور- ارائه 100% مالکیت خارجی و مالیات صفر- کمک به جذب سرمایه گذاران خارجی می کند. یک زن خارجی که با یک تبعه امارات ازدواج کرده است پس از گذشت 7 سال از تاریخ ارائه درخواست به اداره فدرال، برای شناسایی و شهروندی و تابعیت دبی را خواهد گرفت. در صورتیکه او یک فرزند یا بیشتر از یک فرزند داشته باشد.این دوره باید به 10 سال افزایش یابد اگر که فرزندی وجود نداشته باشد که ازدواج در واقع ادامه داشته باشد. و طبق قانون کشور دوبی اگر شوهر فوت کند یا زوج قبل از پایان دوره مذکور طلاق بگیرد و اگر زن یک یا چند فرزند از شوهرش داشته باشد ممکن است پس از گذشت آن دوره، به زادگاهش به خاطر اینکه طلاق گرفته یا بیوه شده باشد برگردد. یا پس از مرگ شوهرش یا طلاق با شخصی که ملیت اماراتی داشته باشد ازدواج کرده و در امارات متحده عربی اقامت داشته باشد. همسر که ملیت شوهرش را از طریق ازدواج بر اساس ماده قبلی به دست آورده، باید ملیت امارات متحده عربی را در صورت مرگ همسرش حفظ کند.

ویزا دبی - هلدینگ باکی

در دو موارد زیر تغییر نخواهد داد به جز در دو موارد زیر:

1. ازدواج او با فردی از یک ملیت خارجی

2. بازگرداندن ملیت اصلی یا کسب ملیت دیگر

در سال 2018، دولت امارات متحده اقدام به تغیبرات اندکی در الزامات مرتبط با اخذ اقامت دبی نموده است. با توجه به شرایط جدید، کسانی که به سبب موقعیت کاری قصد اخذ اقامت دبی را دارند، می بایست گواهی ثبات اخلاقی خود را از کشور خویش دریافت نمایند. پس از آن، جهت تغییر شغل به این مدرک نیازی نخواهد بود. از دیگر الزامات دریافت اقامت دبی، داشتن ایمیل معتبر می باشد تا بتوان از طریق آن از وضعیت دریافت اقامت با خبر شد.